امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۴ AM
آخرین اخبار:
سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه اختلافات با قرنطینه ایجاد نشد، آشکار شد / بیرون ریزی هیجانی نتیجه گذر از یک سال دشوار / تاب آوری مردم روز به روز پایین تر می آید / سبک جدید زندگی، راهگشای ما در جهان پس از کرونا جوان ایرانی و فقدان رویای ایرانی مرگ پسر نوجوان در آب بندان فریدونکنار / آتش سوزی انبار مرکبات در بابل / از کلاهبرداری در پوشش فروش محصولات بهداشتی تا پولشویی در سایت شرط بندی در قائمشهر / حمله پلنگ به مرد ۴۵ ساله در بابل /مرگ غیرمنتظره بازیکن سابق نساجی برای سلامت قلبتان این پنیر را حتما بخورید / موخوره را بدون کوتاه‌کردن مو درمان کنید / مواد غذایی که خام خوردنشان بهتر است / نکاتی برای آنکه حین رانندگی کمردرد نگیرید
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی
 حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور + عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
خواهش روحانی از مردم: گله هم دارید، پای صندوق رای بیایید
رئیس‌جمهور گفت: می‌خواهم ‏از تمام ملت ایران خواهش کنم؛ برویم پای صندوق رای، ولو اینکه گله داشته باشید؛ نباید با صندوق رای قهر کرد.
 حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور + عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
شرایط روحانی برای مذاکره
رئیس جمهور با بیان این که فردی نیست که از هیچ فرصتی بگذرد، گفت: اگر شرایطی باشد که همه اصول ما حفظ شود، جلسه می‌گذارم و مذاکره می‌کنم کمااین‌که قبلاً هم این کار را انجام داده‌ایم، برای شرایط امروز مقصر نیستیم و تخلف نکردیم. عهد خود را زیر پا نگذاشتیم و به مردم دنیا و خود دروغ نگفتیم.
سفر روحانی  + عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
دکتر روحانی وارد شهر جدید هشتگرد شد
رئیس جمهور که از طریق قطار شهری وارد هشتگرد شده است، قرار است پروژه قطار سریع‌السیر برقی گلشهر - شهر جدید هشتگرد را افتتاح کند.
 حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور + عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
چهار اقرار روحانی در یک سخنرانی
آقای روحانی امروز جمله‌ای را گفت که از آن می‌توان چهار اعتراف کلیدی را استخراج کرد.
روحانی + عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
ثبت نام در انتخابات، تنها و تنها به دلیل انفعال حسن روحانی / خنده «سردار» به روزهای سخت «شیخ»
هجوم اصول‌گرایان به وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات، تنها و تنها به دلیل انفعال حسن روحانی است. رییس جمهوری که امید زیادی به او می‌رفت اما ...
روحانی + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
رئیس‌جمهور در راه مجلس + جزئیات
رئیس‌جمهور برای تقدیم لایحه بودجه سال ۹۹ کشور هفته آینده به مجلس می‌رود.
روحانی + عبارت
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
مگر سه نفری تصمیم نگرفتید؟ پس چرا.../ روحانی وسط میدان گیر افتاده است / توپ را به سمت دولت شوت کردند
طرح اصلاح قیمت بنزین تصمیم سران سه قوه بود، این را در اطلاعیه های رسمی و سخنان مسوولان چندین بار شنیده اید و دیگر کسی نیست که نداند آقایان رئیسی، لاریجانی و روحانی به همراه معاونان و همکارانشان در شورای عالی هماهنگی اقتصادی نشسته اند و بر اساس الزامات قانون برنامه توسعه و شرایط کشور تصمیم گرفته اند قیمت بنزین را افزایش دهند.
نماینده مردم تبریز  + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
اگر مقام معظم رهبری ورود نمی کردند، دولت هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد
عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر مقام معظم رهبری ورود نمی کردند، دولت هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد، ورود مقام معظم رهبری برای مردم به منزله آرامش بخشی بود.
محمدرضا باهنر + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
باهنر:
مجلس اصولگرا باید لایحه بنزینی دولت خاتمی را تصویب می‌کرد
نماینده دور هفتم مجلس شورای اسلامی درباره لایحه دولت اصلاحات برای اصلاح قیمت بنزین و رد این لایحه در مجلس توسط اصولگرایان گفت: بخشی از لایحه مربوط به رهاسازی بنزین به قیمت جهانی بود که مجلس با این بخش مخالفت کرده بود، البته می‌توانست با تعدیل و تغییر، این لایحه را تصویب کند.
مجلس  + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
اعتراضات توهین آمیز به روحانی در مجلس
پزشکیان خطاب به نمایندگان اظهار داشت: می‌توانید از دولت نقد کنید، اما خواهش می‌کنم اعتراضات شما توهین آمیز نباشد. بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری که در جلسه غیرعلنی مطرح شد، این گونه نباید صحبت کنید.
هیئت دولت+عبارت
دوشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۸
روحانی: اغتشاشگران عددی نیستند / فیلم‌ها را دیدم / از وزارت اطلاعات و بسیج تشکر می‌کنم
خودم فیلم‌های بسیاری از این موارد را دیدم عدد اینها چند نفر و تعداد آنهایی که تخریب می کنند چند نفر هستند، عددی نیست.
روحانی + عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
بازگشت دولت به تصمیمی که ۴ سال قبل آن را عامل فساد دانست + تصویر
روحانی ۴ سال قبل : بنزین دو نرخی ایجاد فساد می‌کرد به همین دلیل آن را تک نرخی کردیم!
حجت‌الاسلام محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضاییه + عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
حمله تند معاون حقوقی قوه قضاییه به رئیس جمهور/ اگر در پرونده‌ای که منتسب به شماست ناراحتید، چرا آن را به جامعه تعمیم می‌دهید؟
او در واکنش به سخنان اخیر رئیس قوه مجریه که خواستار اعلام روند پرونده‌های دلاری شده بود گفت: چرا با چنین سخنانی مردم را گول می‌زنید؟ اگر در پرونده‌ای که منتسب به شماست ناراحتید، چرا آن را به جامعه تعمیم می‌دهید؟ چرا برای مردم چالش درست می‌کنید؟ در حالی‌که هر هفته رؤسای سه قوه در کنار هم می‌نشینند، آنجا می‌توان مسائل را حل کرد.
خنده روحانی  + عبارت
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸
جشن تولد روحانی در هواپیما + تصویر
روحانی در بازگشت از سفر استانی کرمان شمع ۷۱ سالگی اش را در هواپیما فوت کرد
حسین الله‌کرم + عبارت
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸
حسین الله‌کرم: واکنش روحانی به اعتراضات جوانان یزدی تهاجمی بود / آخرین حرکت میدانی حزب الله اعتراض به حضور زنان در ورزشگاه بود
دبیر شورای هماهنگی حزب الله گفت: روحانی چون در یزد مورد اعتراض یک عده جوان قرار گرفت و فکر می کرد این یک کار هدایت شده است، در موضع تقابل قرار گرفت و تلاش کرد با طرح یکسری مسائلی که قابل قبول از طرف هیچ کس نیست، به اعتراض جوانان یزدی واکنش نشان دهد.