امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۲۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حزب اعتماد ملی
مهدی کروبی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
مهدی کروبی استعفا داد / بقای ما در بقای تفکر ماست که قابل حذف نمی باشد
مهدی کروبی حزب اعتماد ملی از دبیرکلی این حزب استغفا داد.
حزب اعتماد ملی+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
ماجرای رد صلاحیت مهدی کروبی به دیوان عالی کشیده شد
حزب اعتماد ملی در واکنش به تصمیم کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مبنی بر ردصلاحیت ۴ نفر از اعضای این تشکل سیاسی از جمله مهدی کروبی، دبیرکل محصور حزب اعتمادملی به دیوان عدالت اداری شکایت کرده است.
وزارت کشور+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
وزارت کشور، مهدی کروبی را رد صلاحیت کرد
کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور، مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی را که فاقد محکومیت قضایی است از عضویت در شورای مرکزی این حزب رد صلاحیت کرد. حسین کروبی فرزند آقای کروبی درباره‌ی این خبر گفت: کمیسیون ماده ۱۰ یک ماه پیش در نامه‌ای رسمی صلاحیت آقای کروبی که موسس و دبیرکل حزب بود را رد کرده است در حالی که هیچ حکم محکومیتی ندارد. قانون می‌گوید در صورتی که محکومیت امنیتی داشته باشد.
حسین کروبی+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
حزب اعتماد ملي در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار اجرای قانون درمورد فرزند مهدی كروبي شد/حسين كروبي در حبس انفرادی
او حالا بنابر توضيحاتي كه در نامه سرگشاده حزب اعتمادملي به رييس قوه قضاييه آمده، در بازداشت انفرادي به‌سر مي‌برد و در اعتراض به عدم رعايت موازين قانوني جلب متهمان دست به اعتصاب غذا زده است.
اعتماد ملی- سایت عبارت
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵
منتجب‌نيا در «اعتماد ملي» مي‌ماند
آنچه به‌عنوان اختلاف در اعتماد ملی مطرح شد، درواقع اختلاف‌نظر بر سر نحوه حضور احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب در انتخابات است. این اختلاف از زمان تشکیل شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در آستانه انتخابات مجلس دهم خود را نشان داد، اما تأکید بر وحدت مانع از بروز جدی آن شد.
احمدی نژاد-سایت عبارت
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵
همه آنچه که سیاسیون درباره احمدی‌نژاد می‌گویند+عکس
تحرکات محمود احمدی‌نژاد در یک سال باقی‌مانده تا انتخابات موجب شد با برخی از چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در جریان‌های مختلف به گفت‌وگو بپردازیم.