امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حسن روحانی
گردشگری+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
صبح امروز ۸۷ پروژه گردشگری در ۹ استان کشور به دستور روحانی به بهره‌برداری رسید؛
رییس جمهور سه پروژه گردشگری مازندران را افتتاح کرد
سه پروژه گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری ۴۵۵ میلیارد ریال در استان مازندران با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور و وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در نشست امروز هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: جنگ‌ اقتصادی را شوخی نگیریم / برخی خارج‌نشین‌ها عصبانی‌اند / همه باید بیایند کمر همت ببندند و کنار هم باشیم
رئیس جمهور در نشست هیأت دولت گفت: باید باور کنیم که در جنگ هستیم و باید قبول کنیم که بار این جنگ تنها بر دوش دولت نیست.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد؛
روحانی: ایران ابزار چانه‌زنی داخلی و انتخاباتی آمریکا نیست / امروز زمان نه گفتن به زورگویی و قلدری است / با فشار حداکثری حق حیات ایرانیان را هدف گرفته اند / جواب صلح جنگ نیست
رییس جمهوری در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان این که برای جهان امروز زمان "نه" گفتن به زورگویی و قلدرمآبی است، گفت: دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است.ملت ها و فرزندان ما سزاوار دنیایی بهتر، امن تر و قانون مدارتر هستند.
جهانگیری + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
اعتراف ناخواسته جهانگیری درباره طرح گشایش اقتصادی
معاون اول رئیس‌جمهور ناخواسته اعتراف کرد، هدف از طرح پیش‌فروش نفت، ایجاد درآمد برای دولت بوده و نه گشایش اقتصادی برای مردم.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
نگرانی رئیس جمهور از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر
رییس جمهور گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر در کشور پایین آمده و این نگران کننده است. این میزان از ۸۰ درصد به ۶۰ درصد کاهش یافته و این خبر بدی است. ما باز هم تاکید می‌کنیم که در همه‌جا اصول بهداشتی را رعایت کنند.
واعظی + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شایعه سازی علیه روحانی و واعظی / عزل و نصب ها در دولت از چه کانالی صورت می گیرد؟
واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت:همه عزل و نصب ها از کانال رئیس جمهور صورت می گیرد.
بیمارستان+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
یک سوم تخت های بیمارستانی استان در دولت روحانی به بهره برداری رسید؛
جبران سال ها عقب ماندگی در بهداشت و درمان مازندران / چرا کرونا ما را زمین گیر نکرد؟
به دنبال اجرای طرح تحول سلامت اقدامات ارزشمندی در بخش زيرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان اتفاق افتاد كه اگر اين اقدامات نبود، به‌طور حتم در دوران همه‌گيری كرونا كشور با بحران جدی مواجه مي‌شد كه از جمله اين اقدامات مي‌توان به ساخت ۳۱هزار و ۶۰۰ تخت بيمارستاني جديد تنها در پنج سال و نيم اشاره كرد.
بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
در حاشیه چهارمین آیین پویش راه سلامت؛
بیمارستان خاتم النبیاء بهشهر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد / اضافه شدن ۷۷۰ تخت در دوران کرونا به بیمارستان‌های مازندران
بیمارستان خاتم النبیاء بهشهر با ظرفیت ۲۴۰ تخت بستری در چهارمین آیین پویش ره سلامت با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
در شنبه موعودی که روحانی تبریک گفت چه اتفاقی خواهد افتاد؟
هفته‌ای عجیب پیش‌روی جهان قرار دارد، بعد از ماه‌ها تنش و چالش بر سر فعال‌شدن یا نشدن مکانیسم ماشه، بالاخره قرار است شنبه روز موعود فرابرسد؛ روزی که هم ایران و هم آمریکا اعلام جشن پیروزی کرده‌اند
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
در آیین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها؛
روحانی: هیچ چیزی جای آموزش حضوری را نخواهد گرفت / کاش پروتکل‌ها اجازه می‌داد در جمع دانشجویان حاضر شوم / هم باید روی پای خود بایستیم، هم شرایط تعامل با دنیا را فراهم کنیم
رییس جمهوری دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا را لازم الاجرا دانست و گفت: پروتکل‌شکنی نباید شیوه ذهنی شود حتی اگر در مواقعی اجرای دستورالعمل ها با عواطف انسانی سازگاری نداشته باشد
دانشگاه ها + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور مجازی روحانی
مراسم رسمی شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با حضور وزرای علوم و بهداشت، رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها و جمعی از مسئولان دانشگاهی امروز یکشنبه ۲۳ شهریور در دانشگاه تهران آغاز شد.
توئیتر+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
سیاسیون توئیت باز؛ از صادقی و ظریف تا رائفی‌پور و عباسی
شبکه اجتماعی «توییتر» این روز‌ها پاتوق برخی از سیاسیون است تا اظهارنظرهایشان را نسبت به اتفاقات روز بیان کنند. اما چهره‌های سیاسی در توییتر دقیقا چه کار می‌کنند؟
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
ضدونقیض‌های گفت‌وگوی خاتمی و روحانی / اختلافات اصلاح‌طلبان و دولت از کجا آغاز شد؟
اگرچه اظهار مستقیم گلایه‌ها تاکنون در سطح روحانی و خاتمی رسانه‌ای نشده بود؛ اما از نشانه‌های متعدد می‌شد دریافت که رابطه اصلاح‌طلبان و دولت از مقطعی دچار خدشه شد و از یاد نمی‌بریم زمانی را که محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، بعد از پیروزی روحانی در انتخابات سال ۹۶ و زمانی که دیگر دولت را نیاز به حمایت اصلاح‌طلبان نمی‌دید، گفت سبد رأی روحانی در ۹۲ ناشی از حمایت اصلاح‌طلبان نبوده است و خود او مستقلا رأی داشت.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛
روحانی: تعطیلی راه مقابله با کرونا نیست / خانواده‌ها منافع فرزندان خود را در نظر بگیرند و تسلیم شبهه افکنی‌ها نشوند / رعایت اصول بهداشتی از واکسن مهمتر است / امسال راهپیمایی اربعین نخواهیم داشت
رییس جمهوری با تاکید بر این که کشور به مساله آینده جوانان توجه دارد، گفت: از خانواده‌ها می‌خواهم در برابر شبهه‌افکنی‌ها تسلیم نشوند و کاملا هوشیار باشند و بدانند هم وزارت بهداشت و درمان و هم وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی همه توان خود را به کار گرفته‌اند.