امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حسین حسن نژاد
عباس زارع + حسین حسن نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
برگزاری آیین اختتامیه برنامه های کتاب محور استان مازندران / فعالیت ۷۹۷ باشگاه کتابخوانی در استان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت : باید فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه نهادینه شود.
حسین حسن نژاد+عبارت
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛
از محرم متفاوت در مازندران تا حاشیه سازی‌های کرونایی در ایام عزاداری
ستاد ملی مقابله با کرونا نیز بر اساس تجربه این چندماه به این نتیجه رسید که محدودیت‌های سنگین و تعطیلی برخی واحدها کار چندان خوبی نیست و بر همین اساس سیاست ایجاد ممنوعیت تردد که از طرف مازندران پیشنهاد شده بود از سوی این ستاد تائید نشد.
حسین حسن نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
نگاهی انتقادی به عملکرد سیاسی ، اجتماعی معاون سیاسی استانداری مازندران؛
حسین حسن نژاد و قاتل بروس لی
ُ حسن نژاد با آن عینکی که همیشه روی بینی سر می خورد بعالوه لحن آرام و دست های بلندش پا به اتاق معاونت سیاسی گذاشت اما عملکرد او آنقدر خنثی بوده است که گویا از آن روز تابحال اصال پای از اتاق بیرون نگذاشته.
باغ موزه+عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
به بهانه ۱۲ سالگی طرح پارک موزه دفاع مقدس مازندران در ساری؛
بزرگترین پارک موزه دفاع مقدس کشور معطل در راهروهای ادارات مازندران
بر مبنای طرح راهبردی اولیه، این باغ‌موزه متشکل از هشت عرصه و بر گرفته از هشت سال دفاع مقدس است و مراحل عملیات والفجر ۸ و فتح فاو را روایت می‌کند. بر مبنای برنامه تعریف شده، فاز نخست پروژه ، عرصه ۸ تا ۸ آن را دربر می‌گیرد و با رویکردی نمادین، کناره اروند رود (سایت عملیات)، عبور از اروندرود (ویژگی‌ اصلی عملیات)، ورود به شهر فاو (به عنوان یک بندر استراتژیک) و پاکسازی آن را در طراحی محوطه و منظر به تصویر می‌کشد.
ستاد انتخابات مازندران+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران در مورد تخریب عملکرد دولت از سوی برخی کاندیداها هم گفت : متاسفانه این فعالیتها بدعتهای بر جای مانده در تبلیغات از سوی برخی کاندیداها است که به جای بیان عملکرد و برنامه های خود برای قوه مقننه بیشتر به دنبال تخریب دولت هستند.
حسین حسن نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
حسن نژاد اعلام کرد:
انصراف ۲۰ نامزد نمایندگی مجلس دیگر در مازندران / تعداد انصرافی ها به ۹۶ نفر رسید
رییس ستاد انتخابات مازندران می‌گوید: از بدو شروع تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی( ۲۴ بهمن ) تاکنون ۲۰ نامزد مجلس از ادامه رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند.
فیلترشکن+عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
سی و دومین بسته ویژه خبری عبارت؛
ادعاهای عجیب یک رسانه در خصوص آموزش و پرورش؛ از راندن منصوبین نیکزاد تا حضور مدیرکل سابق حتی بعد از ساعات اداری / شهردار بابل سومین چهره ی منتخب سال ۹۸ / استاندار راه آهن را به بابل می برد؟ / مسئولی که بعد از کنار رفتن به یاد انتقاد افتاد
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
گزارش عبارت از مراسم معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش مازندران؛
از چالش های آموزش و پرورش از زبان نیکزاد تا برنامه های مدیرکل جدید در مراسم معارفه / تکلیف شخص اول ساختمان قدیمی خیابان فرهنگ مشخص شد
جلسه معارفه علیرضا سعدی پور امروز سه شنبه ۸ بهمن ماه در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد. همانطور که میشد حدس زد افراد زیادی برای معرفی شخص اول یکی از مهمترین سازمان های استان گرد هم آمده بودند. علاوه بر مسئولان استانی و معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، دکتر سیدجواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور نیز در این مراسم حضور داشت.
حسین حسن نژاد+عبارت
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
در گفتگوی عبارت با رئیس ستاد انتخابات مازندران مطرح شد؛
چگونگی روند اطلاع نامزدهای انتخابات مجلس / پیش‌بینی ۶۴ شعبه بیشتر از انتخابات مجلس دهم در این دوره
سه هزار و ۱۱۲ شعبه اخذرای در مازندران برای انتخابات مجلس یازدهم پیش‌بینی شده که ۶۴ شعبه بیشتر از انتخابات دوره گذشته است.
نشست خبری معاون سیاسی استانداری مازندران+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
گزارش تصویری؛
نشست خبری انتخاباتی معاون سیاسی استانداری مازندران
حسن نژاد رئیس ستاد انتخابات مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه استان تعداد انصرافی های انتخابات مجلس یازدهم استان مازندران و برخی از آمارهای حیاتی دیگر را اعلام کرد.
حسن نژاد+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از نشست خبری معاون سیاسی امنیتی استاندار؛
۲۶ نفر تعداد انصرافی های مازندران/ ۲۷ آذر پایان اعلام احراز صلاحیت ها
حسن نژاد رئیس ستاد انتخابات مازندران در نشست خبری تعداد انصرافی های انتخابات مجلس یازدهم استان مازندران را اعلام کرد.
۱
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸
جشنواره تئاتر استانی، رویداد بزرگ هنری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: کیفیت آثار راه یافته به جشنواره تئاتر مازندران بسیار مطلوب است.
عباس زارع+عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
جلسه ویژه هماهنگی سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی استانداری برگزار شد؛
تأکید بر مرسوم شدن تماشای تئاتر توسط فرمانداران / نشاط اجتماعی اولویت دولت است / بدل شدن جشنواره به رویداد
حسین حسن نژاد معاون سياسی و اجتماعی استانداری مازندران در جلسه هماهنگی برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران با حضور مدیران ستادی معاونت، مدیرکل فرهنگ مازندران، دبیر جشنواره و فرماندارانی که آثار شهرستان شان برگزیده شده‌ بر ضرورت حمایت از جشنواره توسط دولت تاکید کرد و گفت: رونق فرهنگ و هنر به کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش نشاط عمومی می‌انجامد و دولت در این مسیر ثابت قدم است.
حسین حسن نژاد + عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
معاون سیاسی استاندار مازندران :
آینده انقلاب امروز در مدارس رقم می‌خورد/مسئولیت بخشی به دانش آموزان و جوانان رمز موفقیت انقلاب و پایداری ارزش ها است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اعلام این که دانش آموزان نقش خود در انقلاب اسلامی تا به اینجا بهتر از همه ایفا کردند، گفت: آینده انقلاب و ایران امروز در مدارس و در میان دانش آموزان رقم می‌خورد.
شورای آموزش+عبارت
پنج شنبه ۲ آیان ۱۳۹۸
گزارش عبارت از جلسه شورای آموزش و پرورش استان مازندران؛
خلق شهروندان تحلیلگر و مطالبه گر هدف آموزش و پرورش است / ۳۵۰۰ نفر به صورت حق التدریسی جذب سازمان شدند / برنامه های کنکوری مصداق کودک آزاری مدرن است
پنجشنبه ۲ آبان، جلسه شورای آموزش و پرورش استان مازندران، با حضور حسین حسن نژاد معاون سیاسی استاندار و عسکری نیکزاد رئیس آموزش و پرورش مازندران، قاسمی معاون بانوان و امور خانواده استانداری ، سرهنگ قربان نژاد معاون هماهنگ کننده ی ناجا مازندران و قاسم بیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی استان به همراه نمایندگان خیرین در سالن کنفرانس استانداری مازندران برگزار شد.