امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۳۰ AM
آخرین اخبار:
۱۸ متهم پرونده قتل وحید مرادی پای میز محاکمه / او در زندان ۵۰ نوچه داشت ماجرای ویلای کانادا ، رانت های اقتصادی و استخدام های فامیلی از زبان نیازآذری / راز تغییر چهره بازیکن پرسپولیسی / نماینده رامسر و تنکابن طرح تشکیل مازندران غربی را در لیست افتخاراتش قرار داد / کل کل فرزاد مجیدی در آستانه دیدار حساس استقلال خاموشی های اضطراری در راه است ! حسن ر‌وحانی: دو بار درخواست استعفا داشتم / رهبری گفت حتی یک ساعت زودتر هم اجازه نمی دهم که کار دولت خاتمه یابد آماده باش به اقتصاد کشور / ایران در چند قدمی لیست سیاه FATF ظروف سرطان زای آشپزخانه تان را بشناسید / ۵ راه طبیعی برای سفید کردن دندان ها / ۴ ماسک جادویی برای رفع مو خوره / سالم ترین ترمیم کننده های پوست کدامند؟ پرواز‌های دوشنبه ۲۸ بهمن ماه فرودگاه‌های مازندران فعالیت ۵۷ هزار نفر در مازندران برای برگزاری انتخابات جشنواره موسیقی فجر برای خبرنگاران رایگان شد / «کپی پیست» و دیگرهیچ ! / ۱۰۰ هزار نفر در بخش تولید گل در کشور فعالیت دارند قاتل به اهلی رسید / با دست های خالی معجزه کن / هدف مشترک در کویت و تاشکند / به دنبال اولین امتیاز
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حقوق‌های نجومی
تندرو
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷
تلاشهای نماینده نجومی بگیر علیه وزیر نفت
مخالفان دولت بهانه‌ تازه‌ای برای کشاندن وزیر نفت به بهارستان پیدا کرده‌اند. آن‌طور که هدایت‌الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس، خبر داده است، این‌بار پا از طرح سؤال فراتر رفته و خواستار ورود قوه قضائیه شده‌اند.
حقوق نجومی+عبارت
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
آخرین وضعیت پرونده حقوق‌های نجومی
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده حقوق‌های نجومی تصریح کرد: تا الان ۴۲ پرونده با صدور کیفرخواست به مجمتع قضایی کارکنان دولت ارسال شده است. وی ادامه داد: از این تعداد پرونده، ۲۱ فقره منجر به صدور رأی شده که ۱۵ نفر محکوم و برای ۶ نفر حکم برائت صادر شده است
حقوق
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
سال آینده حقوق‌ها چقدر اضافه شود؟ +جدول
این روزها که جمعیت ۴۰ میلیون نفری کارگران و خانواده‌هایشان منتظر اعلام حداقل دستمزد سال آینده هستند، مجلسی‌ها با طرح استیضاح وزیرکار -که پشت‌پرده آن مشخص است- کلاف تعیین حقوق را پیچیده تر کردند.
پول- سایت عبارت
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
گلایه های یک معلم بازنشسته از شرایط فرهنگیان بازنشسته/ تبعیض کشنده حقوق‌های نجومی و دریافتی فرهنگیان بازنشسته
یک معلم بازنشسته مازندرانی با اشاره به اینکه مدیران امروز که همان دانش‌آموزان معصوم، ساده و بی‌آلایش دیروز هستند، گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی برای‌شان پیش آمد که این تبعیض کشنده حقوق نجومی را در حالی‌که معلمان‌شان امروز بازنشسته شده و دست‌شان از همه جا کوتاه است و دریافتی آنان کمتر از یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است را پذیرا باشند.
علی محمد شاعری ـ سایت عبارت
شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۵
نماینده شرق مازندران در مجلس:
برخورد غیرقابل اغماض با تمام فسادها صورت گیرد/ متخلفان باید از کار برکنار شوند
نماینده شرق مازندران در مجلس گفت: باید با هر نوع فسادی مانند حقوق‌های نجومی، صندوق ذخیره فرهنگیان و ... برخورد جدی شود.
حقوق- سایت عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
پرداخت حقوق‌های نجومی در «بیمه تعاون» +اسناد
فیش حقوقی صادر شده برای مدیران بیمه تعاون حکایت از پرداخت های نجومی به ایشان دارد. به عنوان نمونه آقای «م.ن»، یکی از مدیران این شرکت در ماه جاری بیش از ۱۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت نموده است.