امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۱۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:خودپرداز
خودپرداز+عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
سقف برداشت از خودپردازها ۵۰۰ هزار تومان شد
باتوجه به افزایش تقاضا برای وجه نقد در ایام پایانی سال، بانک مرکزی مجوز افزایش سقف برداشت نقدی از خودپردازها را به بانک ها داد.
رمز پویا+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
رمز دوم پویا در این دو بانک اجباری شد
طبق اعلام بانک مرکزی رمز دوم ایستا از امروز هشتم بهمن‌ماه بطور تدریجی قطع و «رمز دوم پویا» قابل استفاده است بر همین اساس رمز دوم ایستای کارت‌ بانک‌های صادرات و پاسارگاد از امروز قطع می‌شود.
کارت بانکی+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
از ۸ بهمن با رمز دومتان خداحافظی کنید
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی در خصوص دکمه دریافت پیامکی رمز یکبار مصرف افزود: دکمه دریافت پیامکی رمز دوم پویا نیز در درگاه‌های پرداخت فعال است؛ فعال سازی این سرویس فقط نیازمند تایید شماره تلفن مشتری است.
کارت بانکی+عبارت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
اختلال گسترده در خودپردازهای ساری / مردم سرگردان، کارمندان بانک‌ها کلافه
عبارت - گروه اقتصاد: از صبح امروز خودپرداز های سطح شهر ساری دچار اختلال شدیدی شده و عملا قادر به سرویس دهی به مردم نیست. بازدید میدانی خبرنگار عبارت این خبر را تایید می‌کند. اختلال در خدمات رسانی خودپردازهای مرکز استان موجب اختلال در کار روزمره مردم و مراجعه حضوری آنها به باجه های بانکی شده است. در بسیاری از موارد نیز خودپردازها، کارت مشتریان را به اصطلاح می‌خورند و همین مسئله موجب بی نظمی در شعبات مختلف بانک های ساری شده است. مشخص نیست این اختلال به قطعی اینترنت ارتباطی دارد یا نه، هرچند دو روز از وصل شدن اینترنت خانگی و دسترسی به شبکه های اجتماعی در مازندران می‌گذرد اما هنوز نمی‌توان با استفاده از اینترنت موبایل به شبکه های مجازی متصل شد.
چک پول+عبارت
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
توزیع اسکناس‎‌های نو آغاز شد
اسفند،ماه شلوغ خودپردازهای بانکی است و بانک‌ها تلاش می‌کنند تا در روزهای اوج خدمات‌رسانی، شرایطی را برای کارکرد بهینه دستگاهها فراهم کنند؛ البته چند روزی است توزیع اسکناس نو هم آغاز شده است.