امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:دادگاه
آشنا+عبارت
یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹
احضار حسام‌الدین آشنا به دادگاه جرایم سیاسی / هواپیمای اوکراینی و اکبر طبری کار دست مشاور روحانی دادند!
حسام‌الدین آشنا امروز به دادگاه جرایم سیاسی می‌رود.
دستگیری+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
درخواست قصاص برای مردی که به‌خاطر هیچ قاتل شد
من در کنار نامزدم سوار ماشین خودم بودم و داشتیم به جایی می‌رفتیم. مقتول هم با ماشین خود در حال عبور بود که ما در جایی به هم رسیدیم. او فکر کرد من می‌خواهم جلوی او بپیچم و عصبانی شد. نگاهی کرد و من فکر کردم قصد دارد با من کل‌کل کند. بحثی بین ما در‌گرفت و او عصبانی شد. حالت طبیعی نداشت، یک‌جوری نگاه می‌کرد و من اصلا نمی‌دانم چرا آن‌قدر عصبانی شد. او به سمت من یورش آورد و من هم به سمت خیابان دیگری پیچیدم تا موضوع تمام شود...
دختر آبادانی+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
آخرین جزئیات از پرونده ضرب و شتم دختر آبادانی / وکیل پرونده اظهارات صداوسیما را نادرست اعلام کرد
طرفين از هم شكايت كرده‌اند. اينكه دقيقا اتهامات چه مواردي است را طبيعتا نمي‌توانم به‌ طور كامل بگويم. اما بخشي از پرونده كه مربوط به مسائل اخلاقي بود،از آنجا كه دادسرا صلاحيت رسيدگي به آن را نداشت مستقيما بايد در دادگاه مطرح مي‌شد.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
آخرین وضعیت پرونده شهرداری ساری از زبان رئیس دادگستری مازندران / بازداشت ۱۵ نفر از اعضای شورا و شهرداری / احتمال علنی شدن دادگاه ها
رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه در پرونده شورا و شهرداری ساری ۱۵ نفر دستگیر شدند، گفت: چنانچه شرایط پرونده‌ این دستورالعمل ویژه رسیدگی به جرائم اخلال‌کنندگان در نظام اقتصادی تطبیق پیدا کند دادگاه به صورت علنی و مطابق این دستورالعمل برگزار می‌شود.
حجت الاسلام سید احمد مرتضوی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
رأی نهایی پرونده روح الله زم صادر شد
رئیس دیوان عالی کشور از صدور رای نهایی پرونده روح الله زم در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: جزئیات این رای به زودی اعلام می شود.
دادگاه + عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
ماجرای رشوه گرفتن یک نماینده از متهم اقتصادی معروف
نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم گفت: امامی برای اینکه از یک واقعیت فرار کند به دنبال فضا سازی است، اگر واقعا نماینده از امامی رشوه گرفته است، آن را به دادگاه ارایه بدهد.
ناصر محمدخانی+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
اولین گفت و گو با همسر ناصر محمدخانی / پرده برداری از رازهای زندگی پرحاشیه ترین بازیکن فوتبال ایران / ناصر هنوز وقتی اسم شهلا می آید یک هفته در خانه راه می رود
راستش را بخواهید وقتی اسم شهلا می‌آید، ناصرخان یک هفته در خانه فقط راه می‌رود و نمی‌خوابد، چون واقعا هم به او و هم به پسرهایش خیلی آسیب‌زده است. من واقعا دوست نداشتم که از ناصرخان در این باره سوالی کنم. هر وقت، فرد دیگری هم در این باره از او سوالی می‌کند، تا یک هفته می‌رود تو خودش. من عکس‌هایی از آن موقع را دیدم که عرفان و علی می‌رفتند روی قبر مادرشان می‌خوابیدند، بوسش می‌کردند و .... من وقتی آن عکس‌ها را دیدم، یک هفته از لحاظ روحی داغون شده بودم. این را هم شنیدم که مرحوم سحرخیزان از شهلا خواهش کرده بود که او را به خاطر بچه‌هایش نکشد، اما ...
تجاوز تعرض + عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
تعرض به دختر جوان به بهانه انرژی درمانی
رد بنا که به بهانه انرژی درمانی دختر جوانی را مورد تعرض قرار داده در جلسه دادگاه مدعی شد این دختر را به عقد موقت خود درآورده بود.
محمد امامی+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
جزئیات هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات تهیه کننده معروف سینما / ماجرای هدایایی که محمد امامی به غندالی و همسرش داد
نماینده دادستان گفت: امامی تلاش می‌کند تا تمامی ارکان را با خود هماهنگ کند، لذا از شعبه تا هیئت مدیره را چینش می‌کند و در ابتدا نقاط ضعف غندالی و همسر دوم ایشان را شناسایی می‌کند و متوجه می‌شود که این‌ها به هدایا نقطه ضعف دارند لذا یک سفر به فرانسه برای غندالی و همسرش فراهم می‌کنند سپس غندالی به ایران باز می‌گردد و جلسه تشکر برگزار می‌کند.
کیوان امام وردی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
جزئیات تازه از پرونده کیوان.الف، متجاوز سریالی به دختران دانشجو
وکیل پنج نفر از شاکیان پرونده کیوان.الف گفت: بخشی از موضوعاتی که سردار رحیمی عنوان کرده، به‌ویژه اعداد و ارقامی که در مورد تعداد تجاوزهای او مطرح شده، خلاف واقع است؛ همینطور ایشان گفته بودند که چند نفر از خارج از کشور تماس گرفته و شکایتشان را به صورت تلفنی مطرح کرده‌اند. ما چنین چیزی هم در قانون نداریم.
پورمختار+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
آخرین گفته های مفسد جدید اقتصادی پس از دادگاه / پورمختار: پرونده سیگار و ارتباط با زنجانی، کذب است
محمد علی پورمختار گفت: پرونده ای در همین خصوص تشکیل شده و چون بنده رئیس هیئت مدیره این موسسه بودم بنده را هم خواستند که در این زمینه توضیح بدهم.
زاکانی+عبارت
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
یک اصولگرا اولین متهم جرم سیاسی در جمهوری اسلامی شد
علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به عنوان نخستین متهم به جرم سیاسی در جمهوری اسلامی در دادگاه حضور یافت.
پرونده + دادگاه + عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
سومین جلسه دادگاه تهیه‌کننده سریال «شهرزاد» / تذکرات قاضی به وکیل متهم ردیف اول
سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده سید محمد امامی و ٣٣ متهم دیگر امروز(شنبه) در شعبه سوم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی برگزار شد و ابتدای جلسه قاضی دادگاه تذکراتی به وکیل متهم داد و گفت: دادگاه از مسیر قانون خارج نمی‌شود.
چاقو+ حوادث+ قتل+ عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
پسری که به بهانه دادن هدیه تولد دختر موردعلاقه‌اش را سلاخی کرد
متهم گفت: دو ماه قبل از حادثه تولد ژاله بود و من کادوی تولد او را نداده بودم. به این بهانه روز قتل با او قرار ملاقات گذاشتم. وقتی وارد پارکینگ خانه‌مان شد، به او گفتم کادوی تولدش در ماشین است. وقتی ژاله را دیدم همه هوش و حواسم را از دست دادم و دیوانه‌وار چاقو را به گردن و پهلویش زدم.