امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۵۸ PM
آخرین اخبار:
در جلسه اول دادگاه متهمین جدید چه گذشت؟ / رد پای نماینده مجلس در پرونده متهمان جدید بانک سرمایه / خادم همچنان متواری است رئیس دامپزشکی کشور کل منطقه میانکاله را تا اطلاع ثانوی قرنطینه کرد معماهای ویروس کرونا / چرا دو خبرنگار در ووهان ناپدید شده‌اند؟ + تصاویر نامه جدید فیفا برای حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها نامه‌ای کوتاه درباره‌ی زنی که پدیده انتخابات مجلس در مازندران است؛ دکتر عالیه زمانی می‌تواند شگفتی‌ساز شود اگر... رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است فعالیت ۲۲۰۰ زندانی در ۲۲۰ گروه تئاتر/ اجرای تئاتر خیابانی زنان زندانی برای نخستین بار خانه امن روح الله زم در پاریس کجا بود که لو رفت؟ + عکس ها خبر بد برای استقلال؛ مهاجمان الاهلی آمدند! هانی کرده از مرگ گریخت
نتیجه جستجوی کلیدواژه:دریای کاسپین
خاویار+عبارت
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
بررسی عبارت از وضعیت تولید و صادرات ماهیان خاویاری در مازندران؛
سقوط آزاد ۳۰ ساله یک شبه درمان نمی شود / رویای شیرین؛ مروارید سیاه مازندران بجای بشکه های نفت
پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و نبود کنترل روی کشور های حوزه ی دریاچه، صید بیش از حد و مصرف افسار گسیخته ی ایم ماهیان در منطقه آغاز شد. سود سرشار و همچنین بدون هزینه بودن تولید آن ها ازآنجایی که تماما از صید ماهیان دریا استفاده می شد باعث شد تا کشور های تازه استقلال یافته ی آن زمان این جانوار را راهگشای اقتصاد نوپای خود بدانند و با استفاده ی بی رویه از آن حیاتش را به مخاطره بیاندازند.
شمس الله شریعت نژاد+عبارت
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
شریعت نژاد:
بخشی از سواحل دریای خزر سند مالکیت دارد
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه پیشروی آب دریای خزر سواحل را سند دار کرده است، گفت:سازمان‌های دولتی باید حریم ۶۰ متری سواحل دریای خزر را رعایت کنند.
ناوشکن+عبارت
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
با حضور یکان‌های سطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش؛
تمرین دریایی امنیت پایدار در دریای خزر آغاز شد
تمرین دریایی امنیت پایدار ۹۸ نیروی دریایی ارتش با رمز مقدس یا حسین (ع) و با ارسال پیام صلح و دوستی از صبح امروز در آب‌های دریای خزر آغاز شد.
پرهام جانفشان+عبارت
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
راه‌آهن سراسری شمال به جنوب ثبت جهانی می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: راه‌آهن سراسری شمال به جنوب که دریای خزر و خلیج فارس را به یکدیگر متصل می‌کند، ثبت‌جهانی می شود.
جشن کودک+عبارت
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
کودکان مازنی برای حفاظت از دریای خزر پا پیش گذاشتند
چهارمین جشنواره روز ملی دریای کاسپین (خزر) توسط کودکان مازندرانی با هدف حمایت ، حراست و یادآوری اجرای کنوانسوین حفاظت محیط زیست این دریا عصر امروز شنبه در ساحل شهرستان فریدونکنار برگزار شد.
دریا+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
آغاز همایش گرامیداشت روز خزر در شهر ساحلی بابلسر
همایش گرامیداشت روز خزر امروز پنجشنبه با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان محیط‌زیست کشور و سفرای کشورهای روسیه و قزاقستان، ایتالیا و آلمان در تهران در شهر توریستی و ساحلی بابلسر در مازندران آغاز شد.
روز خزر+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
به گزارش عبارت؛
مراسم گرامیداشت روز دریای خزر در بابلسر برگزار شد
همایش گرامیداشت روز ملی دریای خزر صبح پنجشنبه با حضور سفرای کشورهای همسایه دریای خزر، مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم در بابلسر آغاز به کار کرد
قاسم محمدی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
مجلس در حفظ حقوق ملت در رژیم دریای خزر قاطع است
نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با اشاره به شایعات در رابطه با رژیم حقوقی دریای خزر گفت: مجلس در تعیین رژیم دریای خزر از حقوق ملت ایران با قاطعیت دفاع می‌کند.
دریای خزر+عبارت
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
چرا نام دریای خزر جعلی‌ است؟!
با کمی مطالعه درخواهید یافت که خزرها یکی از گروه های تشکیل دهنده صهیونیسم بودند که الان این قدر با آن مشکل داریم... !
ساحل دریا- سایت عبارت
دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
نام ضد ایرانی روی دریاچه مازندران
در تمام اسناد تاریخی نام بزرگترین دریاچه جهان به نامهای دریاچه مازندران، کاسپین و خرز یاد شده است و همانگونه که اشاره کردیم قوم خزر یک قوم وحشی و ضد ایرانی بوده است و کاسپین نام قدیم شهر تاریخی قزوین است پس بهتر نیست که این دریاچه را با نام دریاچه مازندران عنوان کنیم. به گواه تاریخ و تایید بیشتر باستان شناسان نام بزرگترین دریاچه جهان دریاچه مازندران است .