امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۲۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:دنا پلاس
مجلس +عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
نماینده شمالی دنا پلاس اهدایی مجلس را به خیرین مدرسه ساز بخشید / انتقاد هیئت رئیسه: اموال مجلس را بذل و بخشش نکنید! / خانه یا ماشین خودتان را هدیه بدهید
از آقای کوچکی نژاد تقاضا داریم تا سند خودروی دنا پلاس را منتشر کند تا مشخص شود وی چگونه خودروی مجلس را بذل و بخشش کرده‌اند، البته شاید وی یک دنا پلاس دیگر به نام خود دارد که آن را به مدرسه سازان بخشیده است.
محمد حسین فرهنگی+عبارت
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
تصمیم مجلس درباره خودروهای دنا مشخص شد
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: با توجه به افزایش سرسا‌م‌آور قیمت خودرو از زمان خرید بر اساس مصوبه هیئت رئیسه خودروهای دنا به نمایندگان فروخته نمی‌شود و در مالکیت مجلس خواهد ماند.‌
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی + عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
اولین واکنش قالیباف به ماجرای اعطای خودروی دناپلاس به نمایندگان و محموله واکسن آنفولانزا
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس یازدهم به حواشی که برای آن ایجاد می‌کنند توجهی نداشته و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در چارچوب وظایف خود با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس به ایمان به خداوند و باور به سنت‌های الهی مشکلات مردم را برطرف کند.
قالیباف+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
سکوت قالیباف در مقابل جنجال های اخیر مجلس
درست به همان میزان که نمایندگان مجلس دهم و یازدهم بر سر آنچه ناظران ورای این دعوا‌های جناحی، آن را «رانت پارلمان‌نشینی در ایران» می‌خوانند، به زد و خورد توییتری مشغول بودند، محمدباقر قالیباف که این روز‌ها عملا قدرتمندترین مرد پارلمان ایران است، مطابق معمول به جنجال‌های ایجادشده حول محور ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان واکنشی نشان نداد و ترجیح داد سکوت اختیار کند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
مقایسه مزایای نمایندگی مجلس در ایران و سوئد / نمایندگان ایران ۲۰۰ میلیون تومان حق مسکن و دناپلاس می گیرند، نمایندگان سوئد آپارتمان ۴۵ متری و کارت مترو!
مجلس یازدهم در چند ماه اخیر با حواشی چون پرداخت ۲۰۰ میلیون برای مسکن و اعطای خودروی دناپلاس همراه بوده که واکنش منفی افکارعمومی را در پی داشته است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
جزئیات تحویل خودروی دناپلاس به روایت ۶ نماینده مجلس/ پرشیا کیفیت نداشت، دناپلاس گرفتیم/ قسط خودرو ماهی ۳ میلیون تومان است
علی جدی نماینده شیروان در گفت‌وگویی می‌گوید: در حال حاضر امکانات یک بخشدار از یک نماینده به‌مراتب بیشتر است، ولی عده‌ای حالا که خودرویی به نماینده تحویل شده است روی به فضاسازی‌های منفی آورده‌اند که من معتقدم برخی از این فضاسازی‌ها از سوی دولت است، چون می‌خواهند با این کار نقش ضعیف مدیریتی خود را مخفی کند.
سورن+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
سه محصول جدید ایران خودرو معرفی می شود+تصاویر
همزمان با راه اندازی آزمایشی خط تولید "دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک"، دو محصول "رانای سال" و "سورن سال "معرفی خواهد شد.