امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:دولت
پزشکی قانونی + عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
پزشکی قانونی پاسخ رئیس جمهور را داد / اعلام آمار کشته‌شدگان آبان‌ماه برعهده دولت است/ همه اطلاعات در اختیار شورای عالی امنیت ملی است
رییس سازمان پزشکی قانونی گفت: اعلام آمار کشته‌شدگان آبان‌ماه براساس مصوبه شورای امنیت ملی برعهده دولت است.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
حسن ر‌وحانی: دو بار درخواست استعفا داشتم / رهبری گفت حتی یک ساعت زودتر هم اجازه نمی دهم که کار دولت خاتمه یابد
او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه شایعه استعفای وی چیست و تحلیل او از آن چیست، گفت: استعفا که معنا ندارد و از آغاز انتخابات آمدیم به مردم وعده و قول دادیم و تا ساعت آخر ان‌شاءالله پای قول خود می‌مانیم و تلاش می‌کنیم تا حد امکان این وعده‌ها را عملی کنیم.
عیسی کلانتری
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
رئیس سازمان محیط زیست: تلفات آلودگی هوا ۲ برابر آمار تصادفات جاده‌ای است
رئیس سازمان محیط زیست گفت: آلودگی هوا سالانه ۳۰ هزار نفر کشته بر جای می‌گذارد، در حالی که تصادفات جاده‌ای حدود ۱۶ هزار نفر تلفات دارد.
سهام عدالت+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
رقم دقیق سود سهام عدالت اعلام شد
پیش از این رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده بود، ارزش سهام یک میلیون تومانی عدالت بعد از حدود دوازده سال بین ۵ تا ۶ برابرشده است و احتمالاً با تصویب مجلس، از آبان‌ماه سال آینده امکان آزاد شدن سهام عدالت و امکان خرید و فروش آن فراهم خواهد شد.
قالیباف+حداد عادل+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تاخت و تاز اصولگرایان با حمله به دولت و مجلس
قالیباف هم گفته است: «برخی از مردم می‌گویند بعد از انتخابات دیگر کسی حرف ما را نمی‌شنود، درست هم می‌گویند... اینکه امام فرمود: مجلس شورای اسلامی در رأس امور است، برای این است که آن‌ها نماینده کل مردم ایران و وکیل‌المله هستند نه وکیل‌الدوله. اما امروز متأسفانه چنین چیزی را در مجلس شاهد نیستیم، بنابراین مجلس امروز در رأس امور نیست... نمایندگان مجلس باید دغدغه مردم را داشته باشند،
انتخابات + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تبلیغات انتخاباتی در مازندران با طعم تخریب دولت
تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران این روزها در حالی جریان دارد که انتقاد از قوه مجریه و عملکرد دولت به سوژه داغ تبلیغاتی برای برخی از آنان بویژه نامزدهایی تبدیل شده است که هم اکنون نماینده مجلس هستند و یا پیش از این تجربه نشستن بر کرسی سبز مجلس را دارند.
نیکزاد+سعدی پور+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
بازگشت آرامش به آموزش و پرورش مازندران با حضور سعدی‌پور
با اینکه دوره‌های قبل همیشه شایعاتی از تخلف و دخالت فرهنگیان یا امکانات آموزش و پرورش در انتخابات مطرح می‌شد، اینبار از ضعف مدیریت ارشد این نهاد مهم تربیتی در کنترل فضای انتخاباتی و جلوگیری از سیاسی شدن این مرجع تخصصی هیچ خبری نیست.
بیژن زنگنه+ عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
دلیل مخالفت زنگنه با سهمیه بنزین نوروزی
وزیر نفت گفت: بار مالی تخصیص سهمیه بنزین نوروزی بر منابع یارانه سه هزار میلیارد تومان است و به همین دلیل برخی در دولت با اختصاص آن مخالف هستند.
جعفر احمدپور + عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
در هر شرایطی گازرسانی در مازندران متوقف نمی شود / گازرسانی به تمام روستاها تا ۲ سال آینده
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: با توجه به کمبود نقدینگی در کشور و شرایط اقتصادی، پروژه‌های گازرسانی در استان متوقف نمی‌شود.
محمود واعظی واعضی+ عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
واعظی: فایل صوتی را مسئولان ما در اختیار اوکراین قرار دادند؛ مسئله پنهانی وجود ندارد / دولت و شخص رئیس‌جمهور تا روز جمعه از سقوط هواپیمای اوکراین توسط موشک مطلع نبود؛ ما معترض بودیم که چرا اطلاع نداشتیم / مکانیسم ماشه عملیاتی نخواهد شد
رییس دفتر رییس جمهوری سفر مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران را بسیار خوب عنوان کرد و گفت: معنای اظهارات آقای بورل این است که اروپا مکانیسم ماشه را عملیاتی نمی‌کند و از دید اروپا هیچ موافقتنامه‌ای بهتر از برجام وجود ندارد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت؛
روحانی:واقعیت‌ها را به مردم بگوییم/دوران انتخابات می‌گذرد باید به حفظ وحدت نگاه کنیم / اگر امام نبود، تندروها یک کارخانه را هم باقی نمی گذاشتند / فکر نکنیم اگر ما نباشیم مردم گمراه می شوند
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: امروز بیش از همیشه نیاز داریم تا در ۲۲ بهمن در کنار یکدیگر به صحنه آمده و به دشمنان بگوییم که ۴۱ سال در کنار انقلاب بوده ایم و تا زنده ایم در کنار انقلاب، امام و راه رهبری باقی خواهیم ماند.
 بیژن زنگنه  + عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین خبر درباره سهمیه بنزین نوروزی از زبان زنگنه
بیژن زنگنه در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری درباره میزان موفقیت کشورمان در دور زدن تحریم‌های نفتی گفت: البته مردم، محرَم هستند، اما در زمینه صادرات، عددی را بیان نمی‌کنم، چون دشمنان ما این سخنان را می‌شنوند و هیچ کس در جریان یک جنگ، مواضع خود را به دشمن بی‌رحمی مانند آمریکا نمی‌گوید، چون به‌ضرر ماست.
سقوط+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
حمله تند نماینده مجلس به پنهان کاری دولتی درباره هواپیمای اوکراین / حاشیه های فایل صوتی همچنان ادامه دارد
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خواستار ورود مدعی‌العموم و شورای عالی امنیت ملی به تناقض‌گویی‌ها درباره سقوط هواپیمای اوکراینی و همچنین عدم توقف پروازهای چین شد.
مسکن مهر+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
تعقیب قانونی ۹۰هزار نفر از مالکان مسکن مهر!
درحالی که دولت روحانی پروژه مسکن ملی را راه انداخته است، پروژه مسکن مهر هنوز حواشی خود را دارد و پس از گذشت ۱۲ سال از شروع طرح مسکن ملی، کار به جایی رسیده که شبکه بانکی درصدد تعقیب قانونی کسانی هستند که اقساط خود را پرداخت نمی‌کنند.
سهام عدالت+عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
کسانی که سود سهام عدالت نگرفته‌اند، بخوانند
طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی، توزیع سود سهام عدالت سال مالی شرکت‌های سرمایه‌پذیر در حالی از سال ۹۵ تاکنون در حال اجراست که مشمولان برای دریافت سود این سهام باید شماره شبای حساب بانکی خود و اعضای مشمول خانوار خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.