امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۱۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رئیس جمهور
روحانی+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
تصمیم شورای عالی امنیت ملی درباره کرونا به روایت رئیس جمهور / روحانی: گفتم چه انتخابات باشد چه نباشد مردم باید از شیوع کرونا مطلع شوند
رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما تا امروز ۵۸ جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا را تشکیل دادیم، گفت: تشکیل چنین نهاد موقتی شاید از تجربه‌ای که در دوران دفاع مقدس داشتیم، نشئت گرفت.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
رضایت رئیس جمهور از وضعیت کنترل کرونا در مازندران
رئیس جمهور امروز از وضعیت بیماری کرونا در مازندران ابراز رضایت کرد.
افتتاح روماک گستر+عبارت
پنج شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور اتفاق افتاد؛
افتتاح بزرگترین پایانه صادرات محصولات کشاورزی کشور در مازندران
بزرگترین مرکز لجستیک و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در مازندران افتتاح شد.
آیت الله لائینی+عبارت
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
آیت الله لائینی: توهین به جایگاه رئیس جمهوری غیر قابل قبول است / نباید اجازه داد تا توهین و هنجارشکنی در جامعه شکل بگیرد
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با تقبیح شعار دادن علیه رییس جمهوری گفت : توهین به جایگاه و شخصیت رئیس جمهوری در نظام اسلامی غیر قابل قبول است.
امام جمعه بابل+عبارت
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
نظر امام جمعه بابل درخصوص توهین به رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن / تبعات خطرناک یک اتفاق نادر
امام جمعه بابل با اظهار این که توهین به شخص رئیس جمهوری به عنوان منتخب مردم آن هم در مهمترین روز کشور ، اصلا قابل قبول نیست، گفت : به طور یقین چنین حرکاتی در فضای حقیقی تبعات خطرناکی برای نظام در پی دارد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
صبح امروز و با حضور ویدئو کنفرانسی؛
رئیس جمهور ۲ طرح بیمارستانی را در مازندران افتتاح کرد
طرح توسعه بیمارستان‌های بوعلی ساری و ۱۷ شهریور آمل با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور امروز افتتاح شد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
درسی که حسن روحانی به مسئولان داد
انگار زمستان، فصل عذرخواهی رئیس‌جمهور از مردم است. زمستانی که نهایتا خواهد رفت و روسیاهی آن بر چهره آن‌ها که در سخت‌ترین روزهای کشور، با دشمنان ایران هم‌داستان شدند و بیشترین فشار را به ملت ایران وارد کردند، باقی خواهد ماند. زمستانی سه ساله که به گفته حسن روحانی، یخ‌های آن کم‌کم در حال آب شدن است.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
صبح امروز رئیس جمهور در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نفت شرکت کرد؛
بازهم روحانی، بازهم خبر خوش! / مقایسه دولت تدبیر و دولت مصدق
رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم بتوانیم دو طرح انتقال آب را شروع کنیم، یکی از خلیج فارس به خراسان جنوبی و رضوی و یکی از خلیج فارس به سیرجان، یزد و اصفهان.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: بعضی ها به رئیس جمهور فحش می دهند اما به آمریکا نه / مصوبه کمیسیون تلفیق نه با واقعیت منطبق بود نه معیشت مردم / هیچ بندی از برجام عوض نخواهد شد
رییس جمهوری گفت: یکی از شاخص‌ها برای انقلاب اسلامی جایگاه زنان است که حقانیت انقلاب را نشان می‌دهد.
احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
ماجرای نامه‌ نگاری ‌های احمدی‌ نژاد / نوبت به جو بایدن رسید
محمود احمدی‌نژاد باز هم دست به نامه‌نگاری زده است. این بار هدف نامه او، جو بایدن رئیس جمهور جدید ایالات متحده بوده است. نامه‌ای که به گفته احمدی‌نژاد، تسلیم دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران شده است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
در خواست محاکمه حسن روحانی این بار از مشهد / می‌خواهند رئیس جمهور عصبانی شود
می‌خواهند روحانی را با بدرقه بدی مواجه کنند و رئیس‌جمهور را عصبانی کنند. روحانی هم عصبانی بشود ممکن است حرف‌هایی بزند که دوباره همین جریانات به بهانه همین حرف‌ها حملات به دولت را افزایش دهند. به عنوان مثال حرف‌هایی که روحانی درباره بودجه زد نشان داد که اگر بخواهد وارد زمین بیان واقعیت‌ها شود دست روحانی پر است
روحانی+عبارت
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح شد؛
هشدار رئیس جمهور به مردم ایران: اگر رعایت نکنید وارد موج چهارم کرونا می شویم / واکسیناسیون با واکسن ایرانی در سال آینده / مراعات ۹۵ درصد می خواهیم تا آمار پایین‌تر بیاید
رئیس‌جمهور گفت: براساس گفته مسئولین، در سال آینده به واکسن ایرانی می‌رسیم و واکسیناسیون با واکسن های داخلی انجام خواهد شد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
در مراسم افتتاح طرح‌های آب و خاک و منابع طبیعی وزارت جهاد کشاورزی مطرح شد؛
روحانی:در جنگ تحمیلی اقتصادی هستیم / باید جلوی زمین‌خواری را بگیریم / مقابل تحریم و کرونا سر فرود نیاوردیم / شبی نبوده با خیال آسوده سر به بالین بگذارم
رئیس‌جمهور گفت: حد نگاری بهترین راه برای حفاظت از منابع طبیعی است و با این کار می‌توانیم جلوی زمین خواری را بگیریم، این یک کار بزرگی برای مقابله با فساد است.
واعظی+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
علائم گشایش در حصر موسوی و کروبی از زبان رئیس دفتر روحانی
برنامه‌ای که در آن یک روحانی را دعوت کرده بودند و اینکه با یک لحن بسیار بد به رییس جمهوری توهین می‌کند، این امری بود که برای وزرای ما قابل قبول نبود و گفتند نمی‌شود که صداوسیمایی که متعلق به نظام است اینگونه عمل کند.