امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۴۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رئیس جمهور
مسکن + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
متقاضیان مسکن ملی اگر تا پس فردا پول ندهند حذف می‌شوند
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که ۴۷۰ هزار نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن واجد شرایط شناخته شدند گفت: این افراد تا پایان شهریور ماه فرصت دارند مدارک خود را در سامانه اقدام ملی به آدرس Tem.mrud.ir بارگذاری و واریز وجه داشته باشند که در غیر این صورت حذف و افراد دیگر جایگزین آنها خواهند شد.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
نگرانی رئیس جمهور از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر
رییس جمهور گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر در کشور پایین آمده و این نگران کننده است. این میزان از ۸۰ درصد به ۶۰ درصد کاهش یافته و این خبر بدی است. ما باز هم تاکید می‌کنیم که در همه‌جا اصول بهداشتی را رعایت کنند.
واعظی + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
شایعه سازی علیه روحانی و واعظی / عزل و نصب ها در دولت از چه کانالی صورت می گیرد؟
واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت:همه عزل و نصب ها از کانال رئیس جمهور صورت می گیرد.
بیمارستان+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
یک سوم تخت های بیمارستانی استان در دولت روحانی به بهره برداری رسید؛
جبران سال ها عقب ماندگی در بهداشت و درمان مازندران / چرا کرونا ما را زمین گیر نکرد؟
به دنبال اجرای طرح تحول سلامت اقدامات ارزشمندی در بخش زيرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان اتفاق افتاد كه اگر اين اقدامات نبود، به‌طور حتم در دوران همه‌گيری كرونا كشور با بحران جدی مواجه مي‌شد كه از جمله اين اقدامات مي‌توان به ساخت ۳۱هزار و ۶۰۰ تخت بيمارستاني جديد تنها در پنج سال و نيم اشاره كرد.
بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
در حاشیه چهارمین آیین پویش راه سلامت؛
بیمارستان خاتم النبیاء بهشهر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد / اضافه شدن ۷۷۰ تخت در دوران کرونا به بیمارستان‌های مازندران
بیمارستان خاتم النبیاء بهشهر با ظرفیت ۲۴۰ تخت بستری در چهارمین آیین پویش ره سلامت با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
در شنبه موعودی که روحانی تبریک گفت چه اتفاقی خواهد افتاد؟
هفته‌ای عجیب پیش‌روی جهان قرار دارد، بعد از ماه‌ها تنش و چالش بر سر فعال‌شدن یا نشدن مکانیسم ماشه، بالاخره قرار است شنبه روز موعود فرابرسد؛ روزی که هم ایران و هم آمریکا اعلام جشن پیروزی کرده‌اند
جهانگیری + عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
دستور رئیس جمهور درباره گرانی تخم مرغ
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به برگزاری جلسه‌ای برای رسیدگی به وضعیت قیمت تخم مرغ گفت: ‏امروز به دستور رئیس جمهور محترم به علت ‎گرانی تخم مرغ جلسه‌ای را برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های ذیربط برگزار و تصمیمات لازم را گرفتیمکه امیدوارم آثار مثبت آن در روز‌های آینده روشن شود.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
در آیین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها؛
روحانی: هیچ چیزی جای آموزش حضوری را نخواهد گرفت / کاش پروتکل‌ها اجازه می‌داد در جمع دانشجویان حاضر شوم / هم باید روی پای خود بایستیم، هم شرایط تعامل با دنیا را فراهم کنیم
رییس جمهوری دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا را لازم الاجرا دانست و گفت: پروتکل‌شکنی نباید شیوه ذهنی شود حتی اگر در مواقعی اجرای دستورالعمل ها با عواطف انسانی سازگاری نداشته باشد
روحانی + عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
پاسخ روحانی به منتقدان بازگشایی مدارس
رییس جمهور در جلسه هیات دولت به منتقدان بازگشایی مدارس واکنش نشان داد.
روسای جمهور ایران+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
روسای جمهور کشورمان از کجا به کجا رسیدند؟
ریاست جمهوری یکی از موقعیت‌هایی است که تاثیر عمیقی بر روی افراد، بینش و سبک زندگی‌شان می‌گذارد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
مراسم بهره برداری از طرح های وزارت نیرو با حضور رئیس جمهور برگزار شد؛
روحانی: هر پنجاه روز قادریم یک سد مخزنی را افتتاح کنیم / مصرف برق ۳۰ میلیون ایرانی رایگان می شود / کاخ سفید خطای بزرگ استراتژیک کرد / طرح های این دولت برای دولت بعدی قابل استفاده است
رئیس جمهور با اشاره به اینکه باید روستا از نعمت آب، برق، گاز، مخابرات و آموزش برخوردار باشد، گفت: آبادانی روستا به معنی حرکت در مسیر تولید است.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
تحلیلی بر چرایی ناکامی دولت روحانی در بیان دستآوردهایش و افزایش اعتماد عمومی؛
سیاهچاله عمیق بین حقیقت و واقعیت / منتقدان قدرتمند و حامیان متزلزل
برخلاف منتقدان و مخالفان دولت که از روز نخست انتخاب روحانی تابحال به شکلی منظم بر سر مبانی و اعتراضات خود اصرار می‌ورزند، هواداران روحانی هر روز در حال بدل شدن به مخالفان وی هستند.
دولت+عبارت
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: از ۱۵ شهریور فاصله‌ای بین جان، یادگیری و آموزش وجود ندارد / سامانه شاد باید برای همه رایگان باشد / عزاداری امسال مردم در محرم بهانه‌ای به دست دشمنان نداد
رئیس‌جمهور گفت: از رهبر انقلاب و مرجع تقلید تشکر می‌کنم که با بیانات و عملشان راه درست عزاداری را ترویج کردند. از همه افرادی که بر امر عزاداری نظارت کردند، چه بانیان و چه ناظران بهداشتی هم قدردانی می‌کنم.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
پیام های روحانی به مقامات بلندپایه سه کشور /دعوت از پادشاه مالزی برای سفر به ایران
رییس جمهور با تبریک فرارسیدن روز ملی قرقیزستان ابراز امیدواری کرد با عنایت به اشتراکات تاریخی و فرهنگی دو کشور و در پرتو مساعی مشترک، روابط فیمابین در تمامی زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بیش از پیش توسعه یابد.