امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۲۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رد صلاحیت
رد صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
رئیس مجمع دانشجویان آزاد اندیش مازندران در گفتگو با عبارت؛
احرازصلاحیت ها جامع تر از دوره های قبل بوده/ شورای نگهبان جریانی عمل نمی کند/ التزام به اسلام فقط به نماز خواندن نیست
دبیر مجمع دانشجویان و دانش آموختگان آزاد اندیش مازندران، گفت: نمی توان نامزدها یا نمایندگانی را که دارای پرونده اقتصادی، سیاسی یا مشکلاتی دیگر هستند را به خاطر پایین بودن آمار نامزدهای انتخابات، تایید کرد و به عنوان کاندیدا در معرض امتحان ملت گذاشت. چنین افرادی از نظر شورای نگهبان، مجرم هستند و بعضا در حین مدیریت یا نمایندگی خود، مرتکب جرم ها و تخلفاتی شدند که منجر به تشکیل پرونده، برای آن ها شده است.
جنتی
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
دبیر محترم شورای نگهبان حضرت آیت‌الله جنتی؛ سلام‌ علیکم... | اعتراض، التماس یا دعای طول عمر!
« اعتماد» از واکنش نمایندگان به حکم ردصلاحیت‌شان گزارش می‌دهد.
شورای نگهبان+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
ردشدگان دیروز تأییدشدگان امروز / الگوی رد و تأیید صلاحیت اصولگرایان در شورای نگهبان چیست؟
عباسعلی کدخدایی زمانی در مواجهه با اتهام «مهندسی» رأی و طیف و چهره در شورای نگهبان به طنز گفته بود: «خوشبختانه کسی در شورای نگهبان مهندسی نخوانده است»، اما در عین حال او دیروز گفته: «در رسانه‌ها هم اعلام شد که از هر دو طیف سیاسی هم تأیید صلاحیت داشته‌ایم و هم رد صلاحیت، این نشان می‌دهد که عملکرد شورای نگهبان نگاه سیاسی ندارد».
شورای نگهبان+عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
آخرین وضعیت بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس+گرایش‌ها
روز گذشته داوطلبان کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات مجلس از تایید یا عدم احراز صلاحیت‌شان باخبر شدند و آن عده از داوطلبان نمایندگی مجلس که صلاحیت آنان مورد تایید قرار نگرفته است، می‌توانند شکایت خود را ظرف پنج روز به شورای نگهبان ارائه کنند.
مطهری + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
رد صلاحیتم به استناد عدم التزام به نظام بود / احتمالا مفهومشان از "نظام" رهبری است
اگر در جایی من نظری غیر از نظر رهبری داشته‌ام-که داشته‌ام- این عین خواست خود مقام رهبری است که چندبار، از جمله در دیدار با دانشجویان گفتند ممکن است کسی نظری مخالف نظر من داشته باشد، باید آزاد باشد که حرفش را بزند.
شورای نگهبان+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
آخرین امید رد صلاحیت شدگان انتخابات
شورای نگهبان اعلام کرد: داوطلبانی که رد صلاحیت شده‌اند می‌توانند ظرف مدت ۵ روز از ۲۲ دی تا ۲۶ دی ماه شکایت خود را ارائه کنند.
رد صلاحیت+عبارت
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
نتیجه تایید صلاحیت فردا به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود ‌؛
به جز نجفی چه کسانی رفتنی هستند / لابی‌های پایتخت؛ تنها امید باقی مانده
عبارت حدود یک ماه پیش در گزارشی اعلام کرد که سه نماینده فعلی استان به طور قطع رد صلاحیت شده‌اند. از آنجا که یک تن از آنها انصراف داده‌است حالا می‌توان نامش را ذکر کرد.
رد صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
از احراز صلاحیت ها چه خبر؟
شنیده های موثق عبارت حکایت از احتمال ردصلاحیت حداقل یکصد نماینده فعلی مجلس و برخی چهره های مطرح هر دو جریان سیاسی کشور دارد که رفته رفته و پس از عبور از مراحل احراز صلاحیت ها، مقدار درستی یا نادرستی آن ها مشخص خواهد شد.
رد صلاحیت+عبارت
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
واکنش زیباکلام به ردصلاحیت برادر اصولگرایش
سعید زیباکلام، فعال سیاسی اصولگرا و استاد فلسفه دانشگاه تهران یکی از ردصلاحیت شدگان هیات های اجرایی انتخابات مجلس دوازدهم است. البته فعالان سیاسی اصلاح طلبی مانند علی شکوری راد، آذر منصوری، بهرام پارسایی و ... نیز نتوانستند از سدّ هیات های اجرایی انتخابات عبور کنند و به فیلتر شورای نگهبان برسند.
مطهری + عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
روایت مطهری از تلاش شورای نگهبان برای جلوگیری از استیضاح یک وزیر / امضایت را پس نگیری رد صلاحیت می شوی!
"به طور مثال نماینده می خواهد وزیر را استیضاح کنند در این شرایط از جاهای مختلف به نماینده فشار می آورند؛ حتی در یکی از استیضاح های اخیر امام جمعه یکی از شهرها به مسئله ورود کرده و به نماینده گفته است که این کار را نکند و حتی از شورای نگهبان با نماینده تماس می گیرد که نماینده امضای خود را پس بگیرد و می‌گویند اگر این کار را نکنید رد صلاحیتت می کنیم."
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
بی اعتنایی احمدی نژاد به مصوبه شورای تامین مازندران / پول میدم امتیاز میگیرم ها در صف داوطلبان جدی انتخابات استان / رد صلاحیت شده های بابل کیستند؟ / پاتوق تاریخی معتادان در مازندران / بزرگترین میدان تره بار شمال کشور چه تاریخی افتتاح می شود؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
آذر منصور+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ردصلاحیت اصلاح‌طلبان کلید خورد /آذر منصوری، شکوری راد و جواد امام در لیست ردصلاحیت‌شدگان/مولاوردی و راکعی تایید صلاحیت شدند
آذر منصوری از دریافت پیامک رد صلاحیت شدنش از سوی هیات اجرایی انتخابات ۹۸ خبر داد.
عیسی چمبر+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
شورای نگهبان ۵۰ نفر از نمایندگان مجلس را رد صلاحیت کرد/ فروش تائید صلاحیت در دوره‌های قبل؟!/ گرفتن تائید صلاحیت محور اصلی دیدار نبود
معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان گفت: در انتخابات گذشته مجلس ۵۰ نماینده را رد صلاحیت کردند به این معنی که قبول کردند در ارزیابی قبلی خود از این ۵۰ نفر دچار اشتباه بودند. در این خطا امکان جبران وجود دارد.
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ماجرای قرص و کیک به مازندران هم رسید / اتفاق بی سابقه در استانداری مازندران / انتقاد شهردار سابق از نماینده فعلی / ادیانی: هلیکوپتر مجلس به صخره برخورد کرد!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
شنیده های عبارت از روند رد صلاحیت ها در مازندران؛
رد صلاحیت شدگان مجلس دهم در اولویت رد صلاحیت ها / نامزدهایی که نیامده می روند
برخی ناظران معتقدند انصراف زودهنگام و ناگهانی سیدرمضان شجاعی (از مطرح ترین چهره های ردصلاحیت شده دوره قبل) به دلیل آگاهی از همین موضوع بوده است. هرچند شجاعی بیماری و توصیه پزشکان را دلیل این کناره‌گیری اعلام کرد.