امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۵۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رد صلاحیت
آذر منصور+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ردصلاحیت اصلاح‌طلبان کلید خورد /آذر منصوری، شکوری راد و جواد امام در لیست ردصلاحیت‌شدگان/مولاوردی و راکعی تایید صلاحیت شدند
آذر منصوری از دریافت پیامک رد صلاحیت شدنش از سوی هیات اجرایی انتخابات ۹۸ خبر داد.
عیسی چمبر+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
شورای نگهبان ۵۰ نفر از نمایندگان مجلس را رد صلاحیت کرد/ فروش تائید صلاحیت در دوره‌های قبل؟!/ گرفتن تائید صلاحیت محور اصلی دیدار نبود
معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان گفت: در انتخابات گذشته مجلس ۵۰ نماینده را رد صلاحیت کردند به این معنی که قبول کردند در ارزیابی قبلی خود از این ۵۰ نفر دچار اشتباه بودند. در این خطا امکان جبران وجود دارد.
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ماجرای قرص و کیک به مازندران هم رسید / اتفاق بی سابقه در استانداری مازندران / انتقاد شهردار سابق از نماینده فعلی / ادیانی: هلیکوپتر مجلس به صخره برخورد کرد!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
شنیده های عبارت از روند رد صلاحیت ها در مازندران؛
رد صلاحیت شدگان مجلس دهم در اولویت رد صلاحیت ها / نامزدهایی که نیامده می روند
برخی ناظران معتقدند انصراف زودهنگام و ناگهانی سیدرمضان شجاعی (از مطرح ترین چهره های ردصلاحیت شده دوره قبل) به دلیل آگاهی از همین موضوع بوده است. هرچند شجاعی بیماری و توصیه پزشکان را دلیل این کناره‌گیری اعلام کرد.
حجتی کرمانی + عبارت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
پاسخ حجتی کرمانی به کدخدایی
رد صلاحیت من پیشکش، فرمانده جنگ را چرا رد صلاحیت کردید؟
نوشته جناب آقای کدخدایی از ذهنیت‌های ایام دانشجویی‌شان که من طرفدار فلانی و مخالف فلانی بوده‌ام حاکی بود که کلاً سیاسی است، من می‌خواهم همین نوشته و گواهی ایشان را «قرینه»‌ای بگیرم که ادبیات ردّیه ایشان (و شورای نگهبان) نه تنها در مورد من بلکه در مورد امثال مرحوم هاشمی‌رفسنجانی یا آیت‌الله بجنوردی یا حسن‌آقا خمینی، بر محور سیاسی بوده است و نه حقوقی
کدخدایی + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
کدخدایی:
کاندیداها را بخاطر عکس یادگاری ردصلاحیت نکردیم/نظارت اگر استصوابی نباشد معنایی ندارد/مخالفت با شورای نگهبان، ضدیت با نظام نیست
سخنگوی شورای نگهبان گفت: قانوناً شورای نگهبان مسئول تأیید یا ردصلاحیت‌هاست و این یعنی نظارت استصوابی و نظارت استطلاعی هیچ مفهومی در این موضوع ندارد.
هشدار
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
هشدارهای جدی رئیس ستاد انتخابات کشور به کاندیداهای مجلس:
رصد منابع مالی‌کاندیداهای مجلس /تحریک قومیتی مساوی با رد صلاحیت
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: به جز وزارت کشور و شورای نگهبان، هیچ نهادی حق دخالت در انتخابات را ندارند.
مطهری+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
پاسخ صریح علی مطهری به احتمال ردصلاحیتش در انتخابات /نظارت استصوابی، جمهوریت نظام را محدود می‌کند
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تاسیس برخی شوراهایی که در قانون اساسی به آنان اشاره‌ای نشده جزو آفت‌هایی است که دچار آن هستیم.
نماز جمعه
یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
یک نکته درباره امام جمعه کرج
حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی همدانی در آزمون انتخابات خبرگان ۱۳۹۴ شرکت نکرد و تایید صلاحیت نشد.