امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۵۴ AM
آخرین اخبار:
کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»! عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند گرانی عجیب این خودروها در ایران!
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ردصلاحیت های انتخابات مجلس
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
اختصاصی عبارت:
۱۰ نکته درباره انتخابات مجلس یازدهم مازندران
۱۰ نکته درباره انتخابات مجلس یازدهم مازندران که احتمالا نمی دانستید.
احمدی فولادی+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
احمدی فولادی در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
زمان برگزاری اولین نشست اصلاح طلبان ساری/ تصمیم درباره گزینه یا گزینه های نهایی مرکز استان چیست؟
احمدی فولادی بیان کرد: تصمیم نهایی مربوط به گزینه یا گزینه های نهایی اصلاحات مرکز مازندران، بعد از ۱۱ بهمن و اعلام احراز صلاحیت ها گرفته خواهد شد.
علی نجفی+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
نماینده بابل:
چرا جلوی نماینده‌ای که تخلفات مالی دارد را قبل از ثبت‌نام در انتخابات نمی‌گیرند؟
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر نماینده‌ای تخلفات مالی و اقتصادی دارد که منجر به رد صلاحیتش می‌شود چرا قبل از ثبت نام در انتخابات اعلام نمی‌کنند و جلوی او را نمی‌گیرند.
انتخابات مجلس +  عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
ترقی: مردم به تردید در شرکت در انتخابات دچار شدند
عضو حزب مؤتلفه افزود: «همچنین ادوار انتخاباتی گذشته نشان می‌دهد موضع مردم درباره انتخابات بیشتر در فاصله نزدیک به زمان انتخابات شکل می‌گیرد و پیش از آن نمی‌توان روی نتیجه نظرسنجی‌ها تکیه کرد بلکه اصولاً روحیه دقیقه نودی مردم موجب می‌شود تا زمان انتخابات متوجه شویم مردم به چه جهتی رأی بیشتری دارند.»
انتخابات + عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
زیباکلام: مردم از تأثیر انتخابات ناامیدند
در حالی که تنها یک ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقی است دلسردی و بی‌تفاوتی نسبت به انتخابات در میان مردم به چشم می‌خورد.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان + عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
بررسی شکایت ردصلاحیت شده‌ها از زبان کدخدایی
آنچه که ملاک است بررسی صلاحیت‌ها برای ورود به مجلس است، بنابراین هیچ گاه اسناد و مدارک را مستقیما برای قوه قضائیه ارسال نخواهیم کرد. اگر مراجعِ دیگر صلاحیت داشته باشند و تشخیص‌شان این باشد، آن‌ها می‌توانند اعلام نظر کنند.
رد صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
رئیس مجمع دانشجویان آزاد اندیش مازندران در گفتگو با عبارت؛
احرازصلاحیت ها جامع تر از دوره های قبل بوده/ شورای نگهبان جریانی عمل نمی کند/ التزام به اسلام فقط به نماز خواندن نیست
دبیر مجمع دانشجویان و دانش آموختگان آزاد اندیش مازندران، گفت: نمی توان نامزدها یا نمایندگانی را که دارای پرونده اقتصادی، سیاسی یا مشکلاتی دیگر هستند را به خاطر پایین بودن آمار نامزدهای انتخابات، تایید کرد و به عنوان کاندیدا در معرض امتحان ملت گذاشت. چنین افرادی از نظر شورای نگهبان، مجرم هستند و بعضا در حین مدیریت یا نمایندگی خود، مرتکب جرم ها و تخلفاتی شدند که منجر به تشکیل پرونده، برای آن ها شده است.
کوروش جعفری+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
تایید صلاحیت دیپلمات ساروی قطعی شد؛
آیا جعفری می‌تواند شماره ۱۰ تیم مجمع نمایندگان مازندران شود
جعفری در انتخابات مجلس دهم که نخستین نامنویسی انتخاباتی وی محسوب می شد، توانست با کسب ١٢٠١٩ رای در میان نامزدهای مطرح و نام آشنای مرکز مازندران، رتبه نهم را کسب کند و این دوره با توجه به شناخت بیشتر ساروی ها از وی و ردصلاحیت برخی نامزدهای مطرح، امید بیشتری برای جلوس بر کرسی بهارستان دارد.
حوزه انتخابیه بابل + عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
هر ۴ کاندیدای نیروهای انقلاب بابل تایید صلاحیت شدند/ مشکل بر سر اجماع است
یک عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بابل به عبارت گفت: حجت الاسلام پوراکبر به منشور وحدت این جریان عمل کرد و از ادامه رقابت ها به نفع دو کاندیدای نهایی نیروهای انقلاب انصراف داد. اما آقای مومنی هنوز موضع رسمی خود را اعلام نکرده است که امیدواریم در آینده نزدیک و طی روزهای آینده با کناره گیری وی به اجماع مدنظر نیروهای انقلاب دست یابیم.
رد صلاحیت+عبارت
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
نتیجه تایید صلاحیت فردا به فرمانداری‌ها اعلام می‌شود ‌؛
به جز نجفی چه کسانی رفتنی هستند / لابی‌های پایتخت؛ تنها امید باقی مانده
عبارت حدود یک ماه پیش در گزارشی اعلام کرد که سه نماینده فعلی استان به طور قطع رد صلاحیت شده‌اند. از آنجا که یک تن از آنها انصراف داده‌است حالا می‌توان نامش را ذکر کرد.
بازداشت، زندانی، دستبند، جرم+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
بازداشت عضو سابق شورای شهر ساری و لیدر انتخاباتی؛
دستگیری‌ها به ۲ نفر رسید / زخم کهنه سر باز کرد
بی‌شک این اولین و آخرین خبر داغ از مدل قضایی در انتخابات استان نخواهد بود و هرچه به روزهای انتخابات نزدیک تر شویم رقابت میان گروه‌های مختلف تشدید می‌شود و همین مسئله می‌تواند زمین بازی را تا حدودی تغییر دهد.
رد صلاحیت+عبارت
پنج شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
گزارش عبارت از آخرین وضعیت احراز صلاحیت ها؛
از «تایید صلاحیت برخی چهره های رد شده انتخابات مجلس دهم» تا «رد صلاحیت سه نماینده فعلی مجلس مازندران»
اخیرا حواشی بسیاری از احراز صلاحیت ها در محافل حقیقی و مجازی دیده و شنیده می شود، از تایید صلاحیت برخی چهره های رد شده انتخابات مجلس دهم در حوزه های بزرگ مازندران تا رد صلاحیت سه نماینده فعلی مازندران که دو تای آن ها از حوزه های صاحب نام استان هستند
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
کدخدایی خبر داد؛
بررسی پرونده های نامزدهای انتخابات مجلس به صورت فشرده
سخنگوی شورای نگهبان از بسیج همه بخش های شورای نگهبان برای بررسی پرونده های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و کار فشرده ۱۷ ساعته در شبانه روز خبر داد.
انتخابات+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
تحلیل عبارت:
علل نام نویسی نامزدهای همنام در برخی حوزه های مازندران چیست؟
پرس و جو و بررسی ما از منابع آگاه و مطلعان چند حوزه انتخابیه، نیز بر درستی چنین ادعایی صحه گذاشته و ما برای پیشگیری از بروز هرگونه سوتفاهمی، به نام هیچ فرد و حوزه انتخابیه ای اشاره نمی کنیم
بابل حوزه انتخابیه بابل+عبارت
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸
تحلیل عبارت از معادلات پیچیده ترین حوزه انتخابیه مازندران؛
استعفای نجفی و رقابت فشرده ۹ کاندیدای بابل/ آیا احراز صلاحیت ها گره گشا خواهد بود؟
در شرایط فعلی و با بررسی فضای انتخاباتی شهرستان بابل، ۹ کاندیدا به ترتیب حروف الفبا (حسن نتاج، سعادتی، طاهرنژاد، علی نیا، فاطمی، کریمی فیروزجایی، مومنی، ناصری و نیازآذری) شاخص تر از دیگر نامزدهای این حوزه انتخابیه هستند و از شانس رای آوری بالاتری برخوردارند.