امروز : یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۱۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رشد فساد اقتصادی
اقتصاد+عبارت
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
مهم‌ترین چالش اقتصاد ایران در سال جاری چیست؟
حسین راغفر استاد دانشگاه با بیان اینکه منظوراز نابرابری‌ها، نابرابری درحوزه تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری است، گفت: «اگر شما ابتدا مجموعه قوانینی را وضع کنید، که آن‌ها موجبات نابرابری ساختاری را فراهم آوردند، این امر در ادامه نابرابری در سایر حوزه‌ها را رقم خواهد زد و این مسئله سرآغاز توزیع ناعادلانه ثروت ملی خواهد بود.»
توئیت+عبارت
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
عاقبت شبکه سه ضلعی فساد اقتصادی کشور
علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی درصفحه شخصی خود درتوییتر درباره شبکه سه ضلعی فساد اقتصادی در کشور اظهار نظر کرد.
ستاد مبارزه با مفاصد اقتصادی+عبارت
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۲۸ نهاد اقتصادی بدون شفافیت +جدول
هشت سال از تصویب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات می‌گذرد اما نه تنها بسیاری از شهروندان از وجود آن اطلاعی ندارند بلکه بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای دولتی و عمومی هنوز حاضر به همکاری با آن نشده‌‌اند و جای خالی آنها در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات محسوس است.
اقتصاد+عبارت
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
مادر تمام مشکلات اقتصادی ایران
حسین راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه معتقد است: مشکلات اساسی سال ۹۶ همان مشکلاتی است که حداقل در طی یک سده اخیر بر کشور حاکم بوده است. او به فرارو می‌گوید: بعید می‌دانم که این مشکلات در سال ۹۷ هم از کشور رخت بربندند.
فساد+عبارت
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
رتبه ایران در فساد چند است؟
گزارش سال ۲۰۱۷ سازمان بین المللی شفافیت که اخیرا" منتشر شده است، شاید معیار خوبی برای چگونگی میزان فساد بخش دولتی در کشور و مقایسه آن با سایر کشور ها باشد.
ربیع فلاح-مارادونا-سایت عبارت
سه شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۵
مازندران رکورد بیکاری جوانان کشور را شکست[۱]
مارادونا را ول کنید؛ ربیع فلاح را بگیرید!/ اگر خون گریه کنیم کم است
ما تا به حال فکر می کردیم این مارادونای خوش تکنیک تحریم ها ست که مشکلات مازندران را دامن زده است. فکر می کردیم آقای احمدی نژاد مارادونایی است که با دست گل زده و خوشحال است، نگو مارادونا دربرابر شما اصلا خطری ندارد
مسعود ده نمکی - سایت عبارت
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵
با سرویس چندرسانه ای عبارت همراه باشید؛
صوت/ سخنرانی جنجالی ده‌نمکی درباره فیش‌‌های حقوقی، دولت روحانی و ‌آقازاده ها
مسعود ده‌نمکی کارگردان سینما امروز در جریان اجلاس سالانه دفتر تحکیم وحدت سخنان جنجالی و صریحی درباره فسادهای مالی، فیش‌های نجومی و آقازاده‌ها مطرح کرد.
مقایسه نرخ تورم روستایی  دولت احمدی نژاد و روحانی-سایت عبارت
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
بررسی تطبیقی «نرخ تورم روستایی» دولت احمدی نژاد و روحانی+آمار
تو جیبمان را نزن، نمی خواهد دستمان را ببوسی!/ فرق اقتصاددان و کشتی گیر
این مقایسه به روشنی تفاوت عملکرد دولت احمدی نژاد( که خود را ناجی روستاها وطبقه پائین جامعه می نامید) و روحانی (که توسط جناح رقیب به سرمایه داری و اقتصاد لیبرالی متهم می شود) را نشان می دهد.
اقتصاد-سایت عبارت
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵
تبارشناسی چرایی رشد چمشگیر فساد در ایران؛
هزینه ها به دلار، زندگی به ریال
بکی از پی آمدهای هراس انگیزه کوپنی شدن اقتصاد ظهوروگسترش بورژوازی رانت خوار کوپنی در ایران بود.اگر برای مردم این زمانه؛ دوره ای بسیار دشوار بود ولی برای مدافعان اقتصاد دلال محور گستردگی کوپن به واقع نشانه ...