امروز : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۱۰:۰۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رشد فساد اقتصادی
دادگاه+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نگاهی به پرونده‌های فساد اقتصادی که در سال ۹۹ باز و بسته شدند / به خاطر یک مشت دلار!
دستگاه قضایی از ابتدای سال ۱۳۹۹ مبارزه با مفاسد اقتصادی را اولویت اصلی قوه قضاییه قرار داد و بارها مقامات عالی قضایی در موقعیت‌های مختلف اعلام کردند که تا زمانی که فساد وجود داشته باشد، مبارزه قاطع و بی امان با مفسدان بدون هیچ ملاحظه‌ای ادامه خواهد داشت.
دستگیری+عبارت
پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
بازداشت استاندار معروف خوزستان! / کیف پر از سکه طلا کجاست؟!
یکی از استانداران اسبق خوزستان در ارتباط با یک پرونده اقتصادی بازداشت شد.
فساد در مازندران+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
مروری بر جنجالی‌ترین پرونده‌های اقتصادی مازندران در ۳۰ ماه اخیر به بهانه‌ی بازداشت عباس رجبی شهردار ساری
در این ویدئو جنجالی‌ترین پرونده‌های اقتصادی مازندران در ۳۰ ماه اخیر را می توانید در یک دقیقه مشاهده نمایید.
فساد در مازندران + عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
مروری بر مهمترین پرونده های اقتصادی یک دهه اخیر در مازندران به بهانه دستگیری شهردار ساری؛
دستگیری ۷ شهردار و ۱۰عضو شورا / از فروپاشی باند سلمانشهر تا بازداشت آقازاده مدیرارشد سابق/ از فساد ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری مدیر فراری بعد از ۴ سال
در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.
فساد اداری+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
مروری بر مهم ترین فسادهای اقتصادی چند سال اخیر در مازندران به بهانه هفته قوه قضائیه؛
از فساد ارزی ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری فرزند مدیر ارشد مازندرانی
در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.
نشست خبری حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران + عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی از نشست خبری رئیس‌کل دادگستری مازندران؛
حجت‌الاسلام اکبری: مازندران در مسیر اتمام پرونده های معوّق/ دادگاه مبارزه با اخلال گران اقتصادی در مازندران فعال شد/ از دستگیری ۱۹ نفر و مسدود شدن حساب ۱۵ میلیاردی یک شرکت صوری تا پرونده شهرداری ساری در دستگاه قضایی و بازداشت ۶ قاضی در استان
رئیس دستگاه قضایی استان گفت: برخورد با شاهدان پولی نیز در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد و در این خصوص یک باند ۹ نفره نیز شناسایی شد. همچنین ۱۲ نفر از ضامنان پولی نیز در این مدت دستگیر شدند. برخورد و مجازات ما در برابر فساد، عادلانه اما دردناک است.
اقتصاد+عبارت
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
مهم‌ترین چالش اقتصاد ایران در سال جاری چیست؟
حسین راغفر استاد دانشگاه با بیان اینکه منظوراز نابرابری‌ها، نابرابری درحوزه تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری است، گفت: «اگر شما ابتدا مجموعه قوانینی را وضع کنید، که آن‌ها موجبات نابرابری ساختاری را فراهم آوردند، این امر در ادامه نابرابری در سایر حوزه‌ها را رقم خواهد زد و این مسئله سرآغاز توزیع ناعادلانه ثروت ملی خواهد بود.»
توئیت+عبارت
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
عاقبت شبکه سه ضلعی فساد اقتصادی کشور
علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی درصفحه شخصی خود درتوییتر درباره شبکه سه ضلعی فساد اقتصادی در کشور اظهار نظر کرد.
ستاد مبارزه با مفاصد اقتصادی+عبارت
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۲۸ نهاد اقتصادی بدون شفافیت +جدول
هشت سال از تصویب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات می‌گذرد اما نه تنها بسیاری از شهروندان از وجود آن اطلاعی ندارند بلکه بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای دولتی و عمومی هنوز حاضر به همکاری با آن نشده‌‌اند و جای خالی آنها در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات محسوس است.
اقتصاد+عبارت
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
مادر تمام مشکلات اقتصادی ایران
حسین راغفر، اقتصاددان و استاد دانشگاه معتقد است: مشکلات اساسی سال ۹۶ همان مشکلاتی است که حداقل در طی یک سده اخیر بر کشور حاکم بوده است. او به فرارو می‌گوید: بعید می‌دانم که این مشکلات در سال ۹۷ هم از کشور رخت بربندند.
فساد+عبارت
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
رتبه ایران در فساد چند است؟
گزارش سال ۲۰۱۷ سازمان بین المللی شفافیت که اخیرا" منتشر شده است، شاید معیار خوبی برای چگونگی میزان فساد بخش دولتی در کشور و مقایسه آن با سایر کشور ها باشد.
ربیع فلاح-مارادونا-سایت عبارت
سه شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۵
مازندران رکورد بیکاری جوانان کشور را شکست[۱]
مارادونا را ول کنید؛ ربیع فلاح را بگیرید!/ اگر خون گریه کنیم کم است
ما تا به حال فکر می کردیم این مارادونای خوش تکنیک تحریم ها ست که مشکلات مازندران را دامن زده است. فکر می کردیم آقای احمدی نژاد مارادونایی است که با دست گل زده و خوشحال است، نگو مارادونا دربرابر شما اصلا خطری ندارد
مسعود ده نمکی - سایت عبارت
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵
با سرویس چندرسانه ای عبارت همراه باشید؛
صوت/ سخنرانی جنجالی ده‌نمکی درباره فیش‌‌های حقوقی، دولت روحانی و ‌آقازاده ها
مسعود ده‌نمکی کارگردان سینما امروز در جریان اجلاس سالانه دفتر تحکیم وحدت سخنان جنجالی و صریحی درباره فسادهای مالی، فیش‌های نجومی و آقازاده‌ها مطرح کرد.
مقایسه نرخ تورم روستایی  دولت احمدی نژاد و روحانی-سایت عبارت
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
بررسی تطبیقی «نرخ تورم روستایی» دولت احمدی نژاد و روحانی+آمار
تو جیبمان را نزن، نمی خواهد دستمان را ببوسی!/ فرق اقتصاددان و کشتی گیر
این مقایسه به روشنی تفاوت عملکرد دولت احمدی نژاد( که خود را ناجی روستاها وطبقه پائین جامعه می نامید) و روحانی (که توسط جناح رقیب به سرمایه داری و اقتصاد لیبرالی متهم می شود) را نشان می دهد.
اقتصاد-سایت عبارت
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵
تبارشناسی چرایی رشد چمشگیر فساد در ایران؛
هزینه ها به دلار، زندگی به ریال
بکی از پی آمدهای هراس انگیزه کوپنی شدن اقتصاد ظهوروگسترش بورژوازی رانت خوار کوپنی در ایران بود.اگر برای مردم این زمانه؛ دوره ای بسیار دشوار بود ولی برای مدافعان اقتصاد دلال محور گستردگی کوپن به واقع نشانه ...