امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رمز دوم
رمز پویا+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
رمز دوم پویا در این دو بانک اجباری شد
طبق اعلام بانک مرکزی رمز دوم ایستا از امروز هشتم بهمن‌ماه بطور تدریجی قطع و «رمز دوم پویا» قابل استفاده است بر همین اساس رمز دوم ایستای کارت‌ بانک‌های صادرات و پاسارگاد از امروز قطع می‌شود.
دستگیری+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
فردی که با رمز دوم مادربزرگش شارژ می‌خرید، بازداشت شد !
جوانی که با فعال کردن رمز دوم حساب بانکی مادربزرگ خود از کارت وی برای خرید شارژ تلفن همراه برداشت غیر مجاز می‌کرد، در سمنان شناسایی و دستگیر شد.
کارت بانکی+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
از ۸ بهمن با رمز دومتان خداحافظی کنید
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی در خصوص دکمه دریافت پیامکی رمز یکبار مصرف افزود: دکمه دریافت پیامکی رمز دوم پویا نیز در درگاه‌های پرداخت فعال است؛ فعال سازی این سرویس فقط نیازمند تایید شماره تلفن مشتری است.
بانکها + عبارت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
وداع با رمز دوم در شب یلدا / روش‌های فعال‌سازی رمز پویا اعلام شد
استفاده از رمز دوم ثابت در تراکنش‌های بانکی و خریدهای اینترنتی تا شب یلدای امسال اعتبار دارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که از ابتدای دی ماه، مشتریان بانک‌ها تنها می‌توانند از طریق رمز دوم پویا (یک‌بار مصرف) عملیات بانکی را انجام دهند.
کارت بانکی+عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
رمز دوم یکبار مصرف را چگونه دریافت کنیم؟
باتوجه به اینکه کمتر از دو ماه دیگر رمزهای دوم کارت‌های بانکی یکبار مصرف می‌شود، مشتریان باید برای دریافت آن به بانک مربوطه خود مراجعه کنند و اقدامات لازم را انجام دهند؛ براین اساس رمز دوم هم به صورت پیامکی و هم به صورت اپلیکیشنی قابل دریافت است و برای آن هزینه‌ای نباید پرداخت اما باید یک بار به دستگاه ATM مراجعه کرد.
هشدار
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
کلاهبرداری اینترنتی تحت عنوان رژیم غذایی!
رئیس پلیس فتای استان اصفهان در خصوص کلاهبرداری تحت عنوان برنامه رژیم غذایی در قالب ارسال لینک فیشینگ به شهروندان هشدار داد.