امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۱۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رهبر انقلاب
رهبری+عبارت
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
پیام مقام معظم رهبری پس از اعلام نتایج انتخابات؛
رهبر انقلاب: پیروز بزرگ انتخابات، ملت ایران است / منتخبان فرصت خدمتگزاری را قدر بدانند / هیچ چیز نتوانست بر عزم مردم فائق آید
در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و خطاب به منتخبان مردم در مسئولیت والای ریاست جمهوری یا عضویت شوراها، فرمودند: فرصت خدمتگزاری به کشور و ملت را قدر بدانید و انگیزه‌های خدائی را همواره مدّ نظر داشته باشید.
دکتر سامی+عبارت
پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
بازخوانی پرونده پرماجرای قتل دکتر سامی به بهانه ادعای داوری درباره احمدی‌نژاد
هشدار عبدالرضا داوری به احمدی‌نژاد دربارۀ «بازخوانی پروندۀ قتل دکتر سامی»، حاوی هیچ اتهام مشخصی نیست و تنها گفته بازخوانی می‌کند. اما به این بهانه و جدای اتهام سنگین مشاور سابق ماجرای نگاهی دوباره انداخته‌ایم به پرونده قتل دکتر سامی که پس از ۳۳ سال هنوز مشخص نیست، شخصی و انتقام‌جویانه بوده یا سیاسی و برنامه ریزی شده.
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
حکم صحبت کردن پشت سرِ نامزد‌های انتخابات!
رهبر انقلاب به استفتای جدیدی درباره «صحبت کردن پشت سر نامزدهای انتخابات» پاسخ داده اند.
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
ماجرای جلسه نمایندگان موسوی و کروبی در حضور رهبر انقلاب / «در انتخابات ۸۸ میلیاردها صرف خرید رای برای احمدی‌نژاد شد»!
مرتضی الویری در جلسه‌ای گفته است: گزارش‌های متعددی به‌وسیله تلفن به ما داده می‌شد که [در]زمان رأی‌گیری جمعیت زیادی پشت صندوق‌های رأی جمع می‌شدند، ولی اجازه داده نشد که این‌ها حضور پیدا کنند، رأی بدهند. در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه، گزارش به ما دادند که «گفته‌اند تعرفه‌ها تمام شده»؛ و اینکه چرا تمام شده [نمی دانیم]، درحالی‌که چند میلیون تعرفه اضافه چاپ شده بود؛ این‌ها محل تردید است.
احمدی نژاد+عبارت
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
اتهامات عجیب محمود احمدی‌نژاد به سپاه پاسداران
احمدی‌نژاد در تهمتی آشکار، سپاه پاسداران را متهم به قاچاق می‌کند و با عبارت «برادران قاچاقچی»، این منظور خود را رسانه‌ای می‌کند.
سپاه+عبارت
پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرماندهان کل سپاه از ابتدا تا به امروز / چرا گارد ملی به سپاه پاسداران تغییر نام داد؟
دولت موقت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب به فکر تشکیل گارد ملی افتاد، اما برخی از همفکران سیاسی این دولت گارد ملی را تداعی کننده نام گارد جاویدان شاهنشاهی دانستند و آن را نپسندیدند و پیشنهاد گذاشتن نام سپاه پاسداران به نیروی تازه نفس محافظ دستاوردهای انقلاب را مطرح کردند.
رضا حسین زاده+عبارت
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با یک حقوقدان درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب و استفاده از ظرفیت جوانان؛
حضور جوانان، مردم را به آینده امیدوار می کند
در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره مرهون اعتماد به نفس عمومی و جوانان خود بود و حالا هم انقلاب با راهی به غیر از جهاد و همت به پیش نخواهد رفت و این جاست که جوانان را باید وارد این موضوع کرد.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیام رئیس جمهور به مناسبت ۲۹ فروردین / ارتش ها باید در میان ملت‌ها و حکومت‌ها یکی را برگزینند / مأموریت شما ورود به رقابت‌های سیاسی نیست
رئیس جمهور با بیان اینکه امنیت ملی ایران در گرو حفظ تمامیت ارضی آن است و حفظ تمامیت ارضی تنها در پناه وحدت ملی ایران محقق می‌شود و وحدت ملی ایران فقط با مردم سالاری به دست می‌آید، تاکید کرد: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و به عنوان میراث دفاع مقدس، نهادهای نظامی ایران از ارتش و سپاه، حرفه‌ای‌تر از همیشه مأموریت و مسئولیت خویش را می‌شناسند.
رهبر انقلاب+عبارت
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
دیدار سالیانه شاعران با رهبر انقلاب لغو شد
هر ساله پیش از کرونا، همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن(ع) شاعران به دیدار رهبر انقلاب رفته و افطار را مهمان معظم له بودند اما سال گذشته و امسال به واسطه کرونا این دیدار لغو شده است.
نوبخت+عبارت
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
چه کسی آمار اشتباه به رهبر انقلاب داد؟
اگر بنیان این سند را نیز همین نوع آمار‌ها تشکیل داده باشند، آن‌وقت این میراث به‌زعم ایشان گرانبها به چه درد نسل‌های آینده خواهد خورد؟! در هر صورت سه حلقه آمار، برنامه‌ریزی و مدیریت از حلقه‌های توسعه یک کشور به‌شمار می‌رود. آقای نوبخت منتظر اصلاح و توضیح شما هستیم.
امام خمینی+عبارت
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
نامه ای به میرحسین موسوی با امضای امام خمینی
در یازدهم فروردین سال ۶۸، امام خمینی در نامه ای به مهندس میر حسین موسوی، نخست وزیر با درخواست هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس موافقت کردند.
رهبر انقلاب+عبارت
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
پیام رهبر انقلاب به مناسبت روز پاسدار / سپاه با قدرت به فعالیت‌های شایسته خود ادامه دهد
فرمانده کل قوا به مناسبت میلاد امام حسین علیه‌السلام و روز پاسدار، پیامی خطاب به فرمانده کل سپاه صادر کردند.
ولایتی+سفیر روسیه+عبارت
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پاسخ پوتین به نامه رهبر انقلاب
لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران در دیدار با علی اکبر ولایتی، پیام رییس جمهور روسیه در پاسخ پیام مقام معظم رهبری که توسط محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه شد را تقدیم کرد.
حداد عادل+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
تکذیب تولد نوه رهبر انقلاب در لندن
غلامعلی حدادعادل تولد نوه رهبر انقلاب در لندن را تکذیب کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا مطلبی+عبارت
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
افشای جزئیات ماجرای سوء قصد به آیت‌الله خامنه‌ای در مسجد ابوذر
وی در مورد نحوه ترور آیت الله خامنه‌ای گفت: مقام معظم رهبری بنا گذاشتند که در جنوب تهران با مردم صحبت کنند تا با این فتنه‌ها و حرف‌های ناجور مبارزه کنند.