امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۱۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:روحانی
گردشگری+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
صبح امروز ۸۷ پروژه گردشگری در ۹ استان کشور به دستور روحانی به بهره‌برداری رسید؛
رییس جمهور سه پروژه گردشگری مازندران را افتتاح کرد
سه پروژه گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری ۴۵۵ میلیارد ریال در استان مازندران با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور و وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در نشست امروز هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: جنگ‌ اقتصادی را شوخی نگیریم / برخی خارج‌نشین‌ها عصبانی‌اند / همه باید بیایند کمر همت ببندند و کنار هم باشیم
رئیس جمهور در نشست هیأت دولت گفت: باید باور کنیم که در جنگ هستیم و باید قبول کنیم که بار این جنگ تنها بر دوش دولت نیست.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد؛
روحانی: ایران ابزار چانه‌زنی داخلی و انتخاباتی آمریکا نیست / امروز زمان نه گفتن به زورگویی و قلدری است / با فشار حداکثری حق حیات ایرانیان را هدف گرفته اند / جواب صلح جنگ نیست
رییس جمهوری در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان این که برای جهان امروز زمان "نه" گفتن به زورگویی و قلدرمآبی است، گفت: دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است.ملت ها و فرزندان ما سزاوار دنیایی بهتر، امن تر و قانون مدارتر هستند.
جهانگیری + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
اعتراف ناخواسته جهانگیری درباره طرح گشایش اقتصادی
معاون اول رئیس‌جمهور ناخواسته اعتراف کرد، هدف از طرح پیش‌فروش نفت، ایجاد درآمد برای دولت بوده و نه گشایش اقتصادی برای مردم.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
نگرانی رئیس جمهور از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر
رییس جمهور گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر در کشور پایین آمده و این نگران کننده است. این میزان از ۸۰ درصد به ۶۰ درصد کاهش یافته و این خبر بدی است. ما باز هم تاکید می‌کنیم که در همه‌جا اصول بهداشتی را رعایت کنند.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
در شنبه موعودی که روحانی تبریک گفت چه اتفاقی خواهد افتاد؟
هفته‌ای عجیب پیش‌روی جهان قرار دارد، بعد از ماه‌ها تنش و چالش بر سر فعال‌شدن یا نشدن مکانیسم ماشه، بالاخره قرار است شنبه روز موعود فرابرسد؛ روزی که هم ایران و هم آمریکا اعلام جشن پیروزی کرده‌اند
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
در آیین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها؛
روحانی: هیچ چیزی جای آموزش حضوری را نخواهد گرفت / کاش پروتکل‌ها اجازه می‌داد در جمع دانشجویان حاضر شوم / هم باید روی پای خود بایستیم، هم شرایط تعامل با دنیا را فراهم کنیم
رییس جمهوری دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا را لازم الاجرا دانست و گفت: پروتکل‌شکنی نباید شیوه ذهنی شود حتی اگر در مواقعی اجرای دستورالعمل ها با عواطف انسانی سازگاری نداشته باشد
دانشگاه ها + عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور مجازی روحانی
مراسم رسمی شروع سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با حضور وزرای علوم و بهداشت، رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها و جمعی از مسئولان دانشگاهی امروز یکشنبه ۲۳ شهریور در دانشگاه تهران آغاز شد.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
ضدونقیض‌های گفت‌وگوی خاتمی و روحانی / اختلافات اصلاح‌طلبان و دولت از کجا آغاز شد؟
اگرچه اظهار مستقیم گلایه‌ها تاکنون در سطح روحانی و خاتمی رسانه‌ای نشده بود؛ اما از نشانه‌های متعدد می‌شد دریافت که رابطه اصلاح‌طلبان و دولت از مقطعی دچار خدشه شد و از یاد نمی‌بریم زمانی را که محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، بعد از پیروزی روحانی در انتخابات سال ۹۶ و زمانی که دیگر دولت را نیاز به حمایت اصلاح‌طلبان نمی‌دید، گفت سبد رأی روحانی در ۹۲ ناشی از حمایت اصلاح‌طلبان نبوده است و خود او مستقلا رأی داشت.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛
روحانی: تعطیلی راه مقابله با کرونا نیست / خانواده‌ها منافع فرزندان خود را در نظر بگیرند و تسلیم شبهه افکنی‌ها نشوند / رعایت اصول بهداشتی از واکسن مهمتر است / امسال راهپیمایی اربعین نخواهیم داشت
رییس جمهوری با تاکید بر این که کشور به مساله آینده جوانان توجه دارد، گفت: از خانواده‌ها می‌خواهم در برابر شبهه‌افکنی‌ها تسلیم نشوند و کاملا هوشیار باشند و بدانند هم وزارت بهداشت و درمان و هم وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی همه توان خود را به کار گرفته‌اند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
آن چه که می سوزد و به باد می رود
حالا که چند ماهی است مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی آغاز گشته و تعداد قابل توجهی از مدیران سابق و فعلی شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر ساری تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند ، لازم است نکاتی به عنوان یادآوری و توصیه هایی جهت پیشگیری از مسائل مشابه طرح گردد .
روحانی + عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
پاسخ روحانی به منتقدان بازگشایی مدارس
رییس جمهور در جلسه هیات دولت به منتقدان بازگشایی مدارس واکنش نشان داد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: مسئولان بورس از سرمایه‌های مردم مراقبت کنند / کشور در مسیر رشد اقتصادی قرار گرفته است / انتظارات بی‌جهت بالا برده نشود و حقایق تحریف نشود
رییس جمهوری با بیان اینکه بورس فراز و نشیب دارد و نباید کوتاه مدت به آن نگاه کرد، تاکید کرد: مسولان بورس از سرمایه های مردم مراقبت کنند.
روحانی+قالیباف+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
مواجهه روحانی و قالیباف در بهارستان / رئیس‌جمهور به مجلس نمی‌رود؟
قالیباف به‌تازگی بار‌ها تأکید کرده که مجلس می‌خواهد بُعد نظارتی‌اش را بیش از بُعد قانون‌گذاری تقویت کند. گفته که به نظر می‌رسد چندان نیاز به قانون‌گذاری جدید نخواهد بود. آن‌طور که از رویه مجلس یازدهم برمی‌آید، گویا همان وظیفه ذاتی یعنی قانون‌گذاری را هم قرار است با نهاد شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام تقسیم کند.