امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۰۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:روحانی
روحانی+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
آخرین خبرها درباره یارانه ۱۰۰ هزار تومانی، وام یک میلیونی و ورود به موج سوم کرونا از زبان رئیس جمهور / روحانی: مردم پروتکل‌های بهداشتی را مراعات کنند تا فشار اقتصادی کم شود
رئیس‌جمهور گفت: ما باید همه اصول را مراعات کنیم تا علاوه بر فشار بر کادر درمان، فشار اقتصادی بر کسب و کارها و فعالیت‌های اقتصادی هم کم شود.
قالیباف+روحانی+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
پشت‌پرده انتقادات قالیباف از روحانی / آمریکاستیزی یا تأخیر در مذاکره؟
قالیباف با شیوه دوگانه‌سازی که میراث احمدی‌نژاد است و مبتنی است بر تولید خشم و نفرت از دولت مستقر و ظاهر‌شدن در شمایل نجات بخش برای غلبه بر مشکلات سود می‌برد. البته این برخورد‌ها بیش از آنکه نزدیک به واقعیت باشد، نوعی تبلیغات زودهنگام انتخاباتی است که در میان مردم و حتی مخالفان جدی اصلاح‌طلبان هم شوقی برنمی‌انگیزد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
افتتاح ۱۳ پروژه در حوزه حمل و نقل به دستور رئیس جمهور / رونمایی روحانی از یک توطئه آمریکایی‌ها علیه ایران
رئیس جمهور کشورمان در بهره برداری از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی، اظهار داشت: ایمنی اساس مسئله است و امنیت و ایمنی پرواز برای ما بسیار مهم است.
قالیباف+روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
پشت‌پرده جدال مجلس و دولت / ماجرای دعوای سرهنگ و حقوقدان ادامه دارد
اینکه فردی رئیس یک قوه است و پیش از ایام تبلیغات انتخاباتی کار‌هایی می‌کند که شائبه انتخاباتی‌بودن دارد، درست نیست. جالب است که مردم هم به‌خوبی متوجه می‌شوند که رئیس مجلس به‌جای انجام وظایف خود مدام در صدد کار‌های انتخاباتی است. نمایندگان هم که صرفا شعار می‌دهند و طرح‌هایی را مطرح می‌کنند که اصلا اجرای آن‌ها امکان‌پذیر نیست.
پول+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کرونا شامل چه کسانی می‌شود؟
همزمان با آغاز محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر ماه، قرار است بسته کمک معیشتی جدیدی به یک سوم جامعه اعطا شود.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
پرداخت نفری ۱۰۰ هزار تومان به مدت چهار ماه برای یک سوم ایرانی ها
رئیس جمهور روحانی در جلسه هیئت دولت گفت: به یک‌سوم جامعه به مدت چهار ماه یک بسته کمک معیشتی داده خواهد شد، از آذر تا اسفند هر خانواده به ازای هر نفر ۱۰۰ تومان دریافت خواهد کرد. یک وام یک میلیونی هم برای ۱۰ میلیون خانوار پیشبینی شده است. / صدا و سیما
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: ممنوعیت جلسات با بیش از ۱۵ شرکت کننده از شنبه / پرداخت وام یک میلیونی برای ۱۰ میلیون خانواده یارانه‌بگیر / بسته معیشتی جدید و چهار ماهه برای یک سوم جامعه / به اسم نقد قواعد بازی سیاسی را به هم نزنیم
رئیس جمهور گفت: ۵۱ درصد ابتلاها به دلیل رفت و آمد خانوادگی است، اگر در دو هفته‌ای که تعطیل می‌شود، به همان نسبت رفت و آمدهای خانوادگی بیشتر می‌شود این درصد ابتلاء از ۵۰ به ۶۰ درصد می رسد.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
جزئیات نامه عجیب جمعی از نمایندگان مجلس به روحانی
تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رییس جمهور با ادعای این که میلیون ها تن کالای اساسی مورد نیاز مردم همزمان با انتخابات ریاست جمهور آمریکا از گمرک ترخیص شده، خواستار شفاف سازی در این زمینه شدند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
در یکصد و هشتاد و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی مطرح شد؛
خبرهای خوش رئیس جمهور از بهبود اوضاع اقتصادی / روحانی: اقدامات حمایتی برای اقشار آسیب پذیر در نظر می‌گیریم / اجازه ندادیم تحریم کنندگان به اهداف شوم خود برسند
رییس جمهوری با بیان اینکه با توجه به اهداف لایحه بودجه ۱۴۰۰ و برنامه‌ریزی انجام شده، وضعیت اقتصادی رو به بهبود و رونق قرار خواهد گرفت، گفت: برای اقشار آسیب پذیر که تعطیلی، کسب و کار آنان را دچار آسیب خواهد کرد، اقدامات حمایتی در نظر خواهیم گرفت.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
انتقاد تند رئیس جمهور از تجمعات در مناسبت ها و شهرهای مختلف / روحانی: قدرت ویروس کرونا ۹ برابر شده / اعمال محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر در سراسر کشور
رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ما باید اعتماد صد درصدی به ستاد کرونا و قرارگاه مرکزی ستاد داشته باشند، گفت: اگر اعتماد مردم را به ستاد کرونا کاهش یابد، به ضرر ماست.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
رئیس جمهور در آیین افتتاح طرح‌های ملی در حوزه آموزشی، بهداشتی، رفاهی و درمانی شرکت کرد؛
روحانی: دوران فشار حداکثری به پایان رسیده است / اختصاص روزانه حدود ٨ و نیم میلیارد تومان برای بازسازی، نوسازی و تجهیز مدارس / باید سواد دیجیتالی را به دانش‌آموزان یاد بدهیم
رییس جمهوری تصریح کرد: بسیار اهمیت دارد که دانش آموزان در کلاس های درس دغدغه ناامنی از نظر حفاظت و سرمایش و گرمایش کلاس نداشته باشند و با خیال راحت و آرام بتوانند کلمات معلمان را بشنوند.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
پیام تسلیت روحانی درپی درگذشت داوود فیرحی
رئیس جمهور در پیامی درگذشت استاد و پژوهشگر فرهیخته، حجت‌الاسلام والمسلمین داوود فیرحی را تسلیت گفت.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیئت وزیران شرکت کرد؛
روحانی: آن ها که خواب سقوط ایران را می‌دیدند حقیرانه ساقط شدند / فضا برای تعامل بهتر با همه کشورهای دوست آماده‌ شده / از هر فرصتی‌ برای رفع تحریم‌ها استفاده می‌کنیم
رئیس جمهور گفت: اساس روابط ما با کشورهای همسایه و دوست است و آمریکا به عنوان یک عامل مزاحم در ارتباط با کشورهای دیگر ایفای نقش می‌کرد؛ حس می‌کنم عامل مزاحم دارد از بین می‌رود.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
در بیستمین اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای مطرح شد؛
روحانی: رهبران جدید آمریکا پیام ملتشان برای تغییر را درک کنند / برقراری امنیت پایدار جز از طریق همکاری و صلح میسر نیست / آماده‌ایم تجربیات مبارزه با کرونا را به اشتراک گذاریم
رییس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تجربیات خود را در مبارزه با کووید ۱۹ با کشورهای عضو سازمان شانگهای به اشتراک بگذارد.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
توصیه های جدید روحانی به جو بایدن
رئیس جمهور با اشاره به گزارش وزارت امور خارجه در زمینه فعالیت های انجام گرفته برای آزاد سازی منابع مالی بلوکه شده ایران در برخی کشورها با توجه به موانع ایجاد شده از سوی آمریکایی ها در این زمینه، بر ضرورت هماهنگی بیشتر و موثر وزارت امور خارجه و بانک مرکزی در این زمینه تاکید کرد.