امروز : پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:روحانی
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
دستور فوری رئیس جمهور برای اولویت پرداخت مطالبات پرستاران
رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد پرداخت مطالبات پرستاران را در اولویت قرار دهد.
حسن روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
واکنش روحانی به طرح استیضاحش / مردم می دانند ما دو دست بیشتر نداریم!
رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: ما دو دست بیشتر نداریم. با یک دست با کرونا مبارزه می‌کنیم و با دست دیگر با تحریم اقتصادی آمریکا. به حاشیه‌ها نباید توجه کرد. دولت بدون مجلس، قوه قضاییه، صداوسیما، نیروهای مسلح، بخش خصوصی و بدون مردم نمی‌تواند کاری انجام دهد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: کاری کردیم اروپایی ها در کنار ما و مقابل آمریکا بایستند / مهم نیست که چه قدر اسلحه می‌خریم و یا می فروشیم مهم حقمان است / روزهای سختی داریم؛ دولت دست همکاری را به سوی همه قوا دراز کرده است
رئیس جمهور گفت: آنچه در سازمان ملل متحد در ماه مرداد و روزهای پایانی شهریور پیش آمد، یکی از پیروزی ما در برابر آمریکا بود، این مسئله در تاریخ سازمان ملل بی‌سابقه بوده است.
لاریجانی+روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
یک تئوری جدید در آستانه انتخابات ریاست جمهوری / با علی لاریجانی - حسن روحانی تا ۱۴۰۴؟
محمود واعظی خبرداده که دولت همچنان درحال همکاری با لاریجانی است این درحالی است که یک شائبه قدیمی از تمایل دولت روحانی برای ریاست جمهوری لاریجانی در ۱۴۰۰ حکایت دارد.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
قالیباف غیبت روحانی در مجلس را جبران کرد؟ / رئیس مجلس در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور نیافت + عکس
هشتصد و سی و دومین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر سه شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی برگزار شد و در این جلسه "سند سیاست ها و برنامه های اقدام سکوی (پلتفرم) آموزشی ، پژوهشی و تربیتی ملی کشور" از سوی اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
قمار خطرناک راست رادیکال در شرایط دشوار ایران؛
ترجیح لعنت‌الله علیه به بسم‌الله / ممکن است این تیر کمانه کند!
هلندی‌ها برای فهم اینکه همیشه تیزی جواب نمی‌دهد یک سده فرصت داشتند اما ما نداریم. یا باید با همین فرمان که مخالفان روحانی در دست دارند جلو برویم و مدام بگوئیم: لعنت‌الله علیه ! یا باید مثل فرمانده‌ای که می‌داند مهمات و آذوقه کم است و برخی رزمندگان فشل، اما دستی بر شانه‌ی همه می‌زند و می‌گوید: بجنبید، بسم‌الله!
پناهیان+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
جنجال پناهیان و انتقاد تند از دولت پس از سکوت کوتاه مدت / اطمینان دارم شاهد دستگیری های گسترده در ادارات دولتی خواهیم بود / خدا برخی مسئولان را نابود کند
چطور می‌توانند یک ملت غنی را به این درصد از تورم دچار کنند؟ خیلی کار پیچیده‌ای است! ایجادکردنِ این‌مقدار از تورم و این مقدار از تعطیلی کارخانه‌ها و این مقدار از گرانی، چهل سال برنامه‌ریزی و صدها نفوذی می‌خواهد! نمی‌دانم نهادهای امنیتی چه‌کار می‌کنند؟ و شاید نفوذی‌ها شیوه‌های جدیدی از نفوذ و جاسوسی را پیدا کرده‌اند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
در یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
قول روحانی به مردم برای برقراری ثبات ارزی، تامین کالاهای ضروری و دارو
رئیس جمهور تاکید کرد: حفظ سلامت و جان مردم اولویت اول است. دولت تمام توان خود را برای حمایت از سلامت مردم به کار خواهد گرفت و دستگاه‏های مسئول موظف هستند هماهنگی لازم را در چرخه تولید، پخش و توزیع فراهم کنند تا دسترسی مطمئن و سریع مصرف کننده در سراسر کشور حاصل شود.
روحانی+لاریجانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
رئیس سابق مجلس مرد شماره یک ایران در توافق با چین / ماجرای دفتر علی لاریجانی در پاستور چیست؟
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: علی لاریجانی در موضوع سند ۲۵ ساله بین ایران و چین با دولت همکاری می‌کند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
رئیس جمهور بر سر چهارراه ناآرامی / از استیضاح و استعفا تا تحول در سیاست ها
ماجرای برکناری حسن روحانی را برخلاف آنچه بسیاری تصور می‌کنند، اصلاح‌طلبان و حامیان دیروز رییس‌جمهوری فعلی ایران آغاز نکردند. ماجرا به اواسط مجلس دهم برمی‌گردد؛ زمانی که حسن روحانی گاه و بی‌گاه با اظهارات و اقداماتش فریاد اصولگرایان و اعضای فراکسیون ولایی پارلمان را بلند می‌کرد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
رئیس جمهور در جلسه مدیران وزارت بهداشت و متخصصان کرونا شرکت کرد؛
روحانی: مردم را نترسانیم اما افزایش تعداد فوتی‌های کرونا، آژیر خطر است / جریمه ها برای کمک است نه اینکه کیسه ای دوخته باشیم / اگر واکسن کرونا کشف شود حتما تهیه خواهیم کرد
رییس جمهور گفت: اگر ما برای ماسک جریمه می‌گذاریم مردم باید بداند که این کار برای کمک به آنان است ،نه اینکه ما برای پول مردم کیسه دوخته باشیم
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
روحانی با عبدالله عبدالله دیدار کرد / ایران آماده اتصال خط لوله گاز و فرآورده های نفتی به افغانستان است / راه حل مشکلات مذاکره بین الافغانی است
رئیس جمهور با حمایت از تلاش های انجام شده برای برقراری صلح، ثبات و امنیت در افغانستان از سوی شورای عالی مصالحه در این کشور، گفت: صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان به عنوان یک کشور همسایه و برادر برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت ویژه دارد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
امروز؛ برگزاری همایش استیضاح روحانی در قم!
امروز یعنی ۲۸ مهر سال ۹۹ ساعت ۱۸ با عنوان استیضاح روحانی در قم برگزار می شود.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
نمایش پارلمان‌نشین‌ها با طرح استیضاح رئیس جمهور / نماینده ای با ۲۰۴ هزار رای در برابر رئیس جمهوری با آراء ۲۴ میلیونی
بعد از توقف طرح سؤال و استیضاح روحانی، دوباره زمزمه آن از سوی برخی نمایندگان اصولگرا شنیده می‌شود. آن‌ها که در ابتدای ورود به مجلس می‌خواستند مانند بنی‌صدر رأی به عدم کفایت سیاسی روحانی بدهند با تذکر رهبری کوتاه آمدند، اما دوباره ادعای گذشته را تکرار کردند.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
در یک دقیقه ببینید؛
ماجرای درخواست اعدام حسن روحانی و مهمترین واکنش‌ها به آن
هجمه‌های جدید علیه دولت و رئیس جمهور در حالی انجام شد که چندی قبل و در پی تشدید حملات دیگری به دولت دوازدهم، روحانی خطاب به مخالفان دولتش گفته بود: «از همه آنهایی که بیرون صحنه تصمیم‌گیری هستند که البته ممکن است مقامی داشته باشند یا دو سه ماه آینده مقامی پیدا کنند خواهش می‌کنم که کمک کنند. شرایط ما شرایط مرید جمع‌کردن نیست. شرایط ما شرایط جنگ سیاسی نیست.»