امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:روحانی
احمدی نژاد + روحانی +عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
احمدی‌نژاد دروغ می‌گوید یا روحانی؟ / آمارها چه می‌گویند
عبارت.گروه چندرسانه‌ای: آیا روحانی و مشاور دولتش با اختراع یک نرخ، آمارهای دولت احمدی‌نژاد را ناپدید کردند؟
روحانی+عبارت
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟
رییس جمهوری گفت: همه موظف هستیم در کنار عزاداری حضرت صدیقه کبری(س) یک واجب بزرگ را مراعات کنیم و آن رعایت پروتکل هاست و امروز هم حفظ حیات خودمان و هم حفظ حیات دیگران برای ما واجب است.
مهدی طارمی+عبارت
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
دولت طرفدار طارمی، طارمی علیه دولت!
طارمی در شرایطی از دولت کنونی انتقاد کرده که اتفاقا در بین اهالی همین دولت، طرفداران پروپاقرصی دارد؛ یکی از آن‌ها عباس عراقچی، معاون وزارت امور خارجه است که حتی تیر ۱۳۹۶ در گفتگو با یکی از روزنامه‌های ورزشی، از مهدی طارمی به‌عنوان بازیکن موردعلاقه‌اش نام برد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
در آئین بهره برداری از طرح‌های ملی مناطق آزاد تجاری مطرح شد؛
روحانی: آنچه در بودجه به مردم قول داده ایم را نمی‌شود دست زد / دست به دست هم بدهیم تا مناطق آزاد را پرجاذبه کنیم / ما معادل نیمی از مصرف ۲۷ کشور اروپایی گاز مصرف می‌کنیم
رئیس جمهور گفت: دولت باید تسهیل کننده باشد و حمایت کند و این بسیار جالب توجه است که بتوانیم در همه مناطق آزاد در کشور در سرمایه گذاری ها شرایطی را فراهم کنیم که بخش خصوصی ما فعال شود.
توئیت+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
کنایه تند مهدی طارمی به دولت ۸ ساله روحانی!
مهدی طارمی، مهاجم ایرانی باشگاه پورتو به شرایط بد اقتصادی طی ۸ سال گذشته اشاره کرد و با مقایسه این دوران با دوران ۸ سال جنگ ایران و عراق نوشت: «مردم خوب و شریف ایران، ۲-۳ ماه صبر کنیم، احتمالاً ٨ سال دفاع مقدس ٢ تمام می‌شود و انشاالله که در آینده دفاع مقدس ۳ و ۴ ... نداشته باشیم.» (عکس) توییت جالب مهدی طارمی
سردار محمدعلی جعفری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
انتقاد تند و مهم فرمانده سابق سپاه از رئیس‌جمهور؛
روحانی واقعا به فکر مردم نیست / طوری حرکت کنید که لااقل ۶ ماه دیگر بتوانید پاسخگو باشید / آقای روحانی! چرا اقتدار و عزت ملت بزرگ ایران را نشانه رفته اید؟
فرمانده قرارگاه بقیه‌الله گفت: چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟ مطمئن باشید اگر آمریکا تحریم‌ها را ابتدا لغو نکند و به برجام بازگردد، همین آقای بایدن تحریم‌های دو سه سال اخیر یا عمده آنها را خارج از برجام تلقی کرده و ضمن حفظ آنها، تلاش می‌کند برجام شما را اصلاح کند.
فائزه هاشمی+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
فائزه هاشمی چه گفت که خانواده اش را عصبانی کرد؟
خانواده مرحوم هاشمی رفسنجانی به اظهارات اخیر فائزه هاشمی واکنش نشان دادند.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: اجازه ندادیم واکسن خارجی بر روی مردم ما آزمایش شود / برای ساخت و خرید واکسن کرونا هر ارز و ریالی نیاز باشد تامین می‌کنیم / در صورت واکسینه شدن نیز پروتکل‌ها چند ماه باید ادامه پیدا کند
رئیس‌جمهور گفت: برای مناطق زردی که تعداد بیمارهای کرونایی آن ۲ در ۱۰۰ هزار باشد، این مناطق را آبی اعلام می‌کنیم و همه کسب و کارها می‌توانند فعالیت‌های خودشان را انجام ‌دهند.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
توضیحات رئیس جمهور درباره شرایط آبی کرونا در ایران / رنگی جدید که با آن آشنا نیستیم
برای مناطق زردی که تعداد بیمارهای کرونایی آن ۲ در ۱۰۰ هزار باشد، این مناطق را آبی اعلام می‌کنیم و همه کسب و کارها می‌توانند فعالیت‌های خودشان را انجام ‌دهند.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
جزئیات نامه مهم روحانی به رهبری درباره FATF
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیحاتی درباره نامه رئیس جمهور به رهبر انقلاب درباره لوایح FATF مطرح کرد.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: واکسن کرونا باید زودتر به کشور برسد / بودجه ۱۴۰۰ براساس حمایت معیشتی از مردم تنظیم شده
رئیس جمهور گفت: دولت امیدوار است با اقدامات انجام گرفته، در کنار پیگیری مجدانه برای تولید داخلی واکسن، در هفته‏‌های آینده با خرید واکسن از شرکت‏های مختلف و انتقال آن به داخل کشور، واکسیناسیون بر اساس اولویت‏بندی و جدول آماده شده از جامعه هدف در کشور با اولویت کادر درمانی و سالمندان آغاز شود.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
در پنجاه و یکمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: اگر ویروس انگلیسی وارد کشور شود، با مشکل بزرگی روبرو می شویم / مردم مراعات نکنند درگیر موج جدید بیماری خواهیم شد / کرونا آزمایش تاریخی برای رهبران جهان بود
هم وزیر بهداشت و هم معاونین و هم سخنگو در هفته اخیر بارها تذکر دادند که اگر همه مردم همچنان مراقبت نکنند، احتمال دارد با موج دیگری در بهمن یا اسفند درگیر شویم. باید به این نکته توجه کنیم که هزینه در اواخر بهمن و در اسفند از لحاظ اقتصادی بسیار سنگین است چرا که تمام کسب و کار عده‌ای اواخر بهمن و اسفند است بنابراین باید شرایطی را به وجود بیاوریم که بهمن و اسفند شرایط مناسب‌تری باشد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
رئیس جمهور در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو شرکت کرد؛
روحانی: هرکس دولت را تضعیف کند حامی آمریکاست / ترامپ در هفته های آینده از زندگی ساقط می شود / سال آینده احیای دریایچه ارومیه را جشن می گیریم
رییس جمهوری با بیان اینکه کاری که دولت یازدهم و دوازدهم درباره محیط زیست در منطقه شمال غرب کشور انجام داد از کارهای بزرگ و تاریخی ایران است، گفت: امیدوارم تلاش‌ها در این زمینه به ثمر برسد تا بتوانیم اوایل سال آینده احیای دریاچه ارومیه را جشن بگیریم.
حسین زادگان+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
گفتگوی کرونایی حسین زادگان با رئیس جمهور
رییس جمهور دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا در مازندران را از استاندار پیگیری کرد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: هیچ دولتی نمی تواند ادعا کند مثل ما حامی اقشار کم درآمد جامعه بود / در جنگ اقتصادی از بانک مرکزی یک قران هم استقراض نکردیم / انتقام خون سردار سلیمانی را از آن حکومت وحشی و قاتل می‌گیریم
حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه هیات دولت با اشاره به برخی اظهارات درباره تولید یا واردات واکسن کرونا گفت: اینکه بحث می‌شود واکسن را از خارج وارد کنیم یا تولید، مثل این است زمان جنگ بگوییم اسلحه باید داخلی باشد یا خارجی. در حالی که در دوران دفاع مقدس هم گلوله توپ و خمپاره وارد می‌کردیم هم می‌ساختیم و سال‌های آخر هم موشک وارد می‌کردیم و هم می‌ساختیم. بنابراین هم واکسن باید وارد کنیم و هم بسازیم.