امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:روز قدس
حجت الاسلام انتظاری+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
نماز جمعه و راهپیمایی روز قدس در مازندران برگزار نمی شود
مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا کشور در خصوص برگزاری نماز جمعه در مناطق سفید گفت : استان مازندران تا این لحظه در فهرست مناطق سفید اعلام نشده و به همین دلیل این هفته نیز نماز جمعه در استان برگزار نخواهد شد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: مردم نگران کالای اساسی نباشند/ همه تصمیمات حمایتی باید تا پایان خرداد اجرایی شود/ شرایط ارزی باید به شرایط تعادل برگردد/ به زودی اوراق خزانه منتشر می‌شود/ از اینکه شاهد ثبات در شرق و غرب کشور هستیم بسیار خرسندیم
رییس جمهوری با بیان اینکه امسال هم در روز جهانی قدس به هر طریقی ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان می رسانیم، گفت: ما همیشه در ستیز با ستمگران و حامی مظلومان جهان هستیم.
سردار رمضان شریف + عبارت
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
تکلیف راهپیمایی روز جهانی قدس مشخص شد
رییس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اعلام اینکه به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد، گفت: دشمن برای روز قدس سناریو دارد.
 راهپیمایی روز قدس+عبارت
جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
گزارش تصویری عبارت
حماسه مردمی روز قدس در ساری
راهپیمایی روز قدس با حضور حجت الاسلام علوی وزیر محترم اطلاعات در ساری برگزار شد
روز قدس
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷
پیام دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس
مدیر کل بهزیستی مازندران در پیامی از خانواده بزرگ بهزیستی استان دعوت کرد تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید عهد با آرمان های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری فریاد آزادی خواهی و استکبارستیزی خود را در جای جای مازندران طنین انداز کنند.