امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:روزنامه نگار
سخنرانی محود مختاریان در ساری + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
نخستین نشست تخصصی اندیشکده عبارت برگزار شد؛
«رسانه، انسان ایرانی و جهان معاصر» با سخنرانی استاد محمودمختاریان
عبارت ‌- گروه فرهنگ و رسانه: نخستین نشست تخصصی اندیشکده عبارت با موضوع ؛«رسانه، انسان ایرانی و جهان معاصر» با سخنرانی استاد محمودمختاریان؛ روزنامه نگار برجسته ایرانی و استاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران در شهر کتاب ساری برگزار شد. در این نشست که به بهانه برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه های مجازی مازندران برگزار گردید این استاد برجسته روزنامه نگاری که سابقه کار در روزنامه های کیهان، اطلاعات،ایران، الاخبار مصر، یومیوری ژاپن، واشنگتن پست آمریکا و... را در کارنامه دارد در سخنرانی خود پیرامون نقش رسانه ها و شیوه های ماندگاری رسانه های محلی در جهان پرهیاهوی معاصر سخن گفت. این نشست با حضور علاقمندان به اندیشه و روزنامه نگاری و با حمایت شهر کتاب ساری برگزار شد و خوشبختانه توجه مخاطبان را جلب نمود. اندیشکده عبارت وابسته به گروه فرهنگی و رسانه ای عبارت در هر فصل مجموعه درسگفتارها و نشست های تخصصی را با موضوعات مختلف ترتیب خواهد داد تا به سهم خود به رشد اندیشه ورزی و گفتگو در فضای فرهنگی مازندران کمک کند. متن سخنرانی استاد محمودیان به زودی در عبارت منتشر خواهد شد.
احمدی نژاد+عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
احمدی نژاد و قدوسی همان کارایی آمدنیوز را دارند!
توییت فرید مدرسی، روزنامه نگار درباره ادعای کریمی قدوسی: فیک‌نیوزهایِ امنیتی به دنبال چه هستند و چه کسانی اینگونه رفتار می‌کنند؟
علی اذری+ عبارت
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
کهنسال‌ترین روزنامه‌نگار کشور درگذشت
علی‌اصغر آذری، کهنسال‌ترین روزنامه نگار کشور در سن ۹۵ سالگی درگذشت.
فیلم فجر
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
برنامه نمایش فیلم‌ها جشنواره فجر ۳۷ مشخص شد/کارگردانان شاخص در روز اول وآخر جشنواره با یکدیگر رقابت می کنند
مراسم قرعه‌کشی با حضور تهیه‌کنندگان و کارگردانان فیلم‌ها و اهالی رسانه، ساعت ۱۰ صبح امروز، چهارشنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۷ در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و در پایان قرعه‌کشی جدول نمایش فیلم‌ها در سینمای رسانه‌ منتشر شد.