امروز : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۳۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:رومانی
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
وصیتنامه واتس‌آپی قاضی منصوری/ حرفهای تازه درباره پرونده خودکشی او
پرونده قاضی منصوری و مرگ او دوباره چند روزی است که به صدر اخبار آمده؛ مصاحبه‌ روزهای اخیر سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی به عنوان وکیل خانواده منصوری و صحبت از همراهی زنی در روزهای پایانی زندگی آقای قاضی و البته اظهارات تازه‌تر برادر قاضی درگذشته، بار دیگر ابهاماتی را درباره چگونگی مرگ منصوری زنده کرده است.
قاضی منصوری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
خانم همراه قاضی منصوری در رومانی و آلمان چه کسی بود؟
ایشان خانمی است که در زمان فعالیت قاضی منصوری به عنوان معاون دادستان به عنوان رئیس دفتر ایشان فعالیت می‌کرده است. این خانم همراه ایشان در زمانی که به عنوان رئیس هیات تخلفات منصوب شدند به سازمان برنامه رفتند و آنجا مشغول بودند و این خانم در این مسافرت همراه ایشان بوده است.
قاضی منصوری+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
مرگ مشکوک قاضی جنجالی همچنان در هاله ای از ابهام / برادر قاضی منصوری: هیچ‌ فیلمی که نشانگر خودکشی باشد، به ایران ارسال نشده
برادر قاضی منصوری گفت: هیچ گونه فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری در هتل دوک رومانی باشد، به ایران ارسال نشده است.
قاضی منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
راز‌های مرگ مشکوک یک قاضی از بخارست تا تهران
منصوری متهم پرونده فساد در دستگاه قضا بود و با توجه به جایگاه و قدرتی که داشت، اعمال نفوذ او در پرونده‌های بزرگ اقتصادی، هدایتگر یک جریان بی‌عدالتی بود که با مرگ او شاید هرگز این جریان شناسایی نشود؛ البته ممکن است دستگاه قضا با ادامه تحقیقات در پرونده او، به مرتبطان و همراهانش دست یابد؛ هرچند پرونده اتهامات او با مرگش مختومه شده، اما اگر مدارکی از همدستانش باشد، باید انتظار پیگیری داشت.
برادر غلامرضا منصوری +عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
برادر قاضی منصوری: خودکشی برادرم را قویاً رد می کنیم/ سفیر ایران در رومانی مانع بازگشت قاضی منصوری به کشور شد و باید محاکمه شود
برادر قاضی منصوری گفت: تمام اطلاعاتی که ما در مورد حاج آقا داریم اطلاعاتی است که از رسانه ملی پخش می شود و تا الان چون پرونده نیامده بود و به دادگاه قتل که مراجعه کردیم و اعلام کردند که جنازه آمده، گفتیم که ظاهرا گزارشی هم همراه جنازه آمده است اما اعلام کردند که این گزارش چند صفحه است و فقط مربوط به نقل و انتقال جسد بود و در مورد چگونگی کار و گزارش حادثه چیزی نفرستاده بودند.
غلامرضا منصوری+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
نتیجه اولیه کالبدشکافی قاضی غلامرضا منصوری اعلام شد / مرگ در اثر جراحات ناشی از ضربه
دادستانی رومانی می‌گوید که قاضی غلامرضا منصوری در اثر «اصابت به جسم سخت» و جراحت‌های ناشی از آن جان باخته و مرگ او بر اثر «شتابزدگی» بوده است. در این گزارش اشاره نشده که آیا کسانی در مرگ آقای منصوری دخالت داشته‌اند، ولی گفته شده که ماموران امنیتی از چند نفر از کارکنان هتل بازجویی کرده و فیلم‌های دوربین‌های مداربسته بازبینی شده‌اند.
جسد غلامرضا منصوری+عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
یک نکته عجیب درباره مرگ قاضی منصوری در رومانی+تصاویر
با وجود اینکه روز گذشته اعلام شده بود، غلامرضا منصوری از پنجره هتل به بیرون پرتاب شده است امروز تصوری منتشر شد که نشان می‌دهد او در لابی هتل پیدا شده است.
علی باقری+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
قوه قضاییه: علت مرگ قاضی منصوری هنوز مبهم است
علی باقری: چندی قبل منصوری از آنجا به کشور رومانی رفت. پیرو پیگیری پلیس اینترپل ایران، پلیس رومانی وی را تحت تعقیب قرار داد و بر اساس دستور قاضی رومانیایی متهم را به مدت یک ماه تحت نظر قرار دادند تا اقدامات و تشریفات حقوقی و قضایی برای استرداد صورت بپذیرد. قرار بود این مسیر استرداد انجام شود که روز گذشته خبر فوت وی منتشر شد.
جسد غلامرضا منصوری+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
روایت وکیل قاضی منصوری از آخرین تماس هایش + جزئیات
نجف‌پور ثانی، وکیل قاضی غلامرضا منصوری ساعتی پس از تایید خبر مرگ موکل خود گفت که خانواده‌ بازپرس فقید هم از طریق رسانه‌ها از درگذشت او مطلع شده‌اند.
غلامرضا منصوری+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
واکنش عجیب حسام‌الدین آشنا به مرگ قاضی منصوری
جسد «غلامرضا منصوری» قاضی ایرانی که قرار بود به‌ منظور پاسخگویی به اتهامات خود به ایران بازگردد، در رومانی پیدا شده و هویت جسد نیز به تأیید رسمی رسیده است.
قاضی منصوری+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
قاضی فراری چگونه سر از رومانی درآورد؟ / منصوری آزاد شد؟
با توجه به آزادی مشروط منصوری در رومانی این احتمال مطرح شده که اگر او از دولت رومانی تقاضای پناهندگی کند امکان استردادش دیگر وجود ندارد و او نیز سرنوشتی شبیه به خاوری رییس فراری بانک ملی پیدا می‌کند.
بسکتبال +عبارت
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
جام جهانی بسکتبال ۳ نفره/ بانوان ایران مقابل اوگاندا پیروز شدند
ملی‌پوشان کشورمان در آخرین دیدار خود عصر امروز مقابل رومانی قرار می‌گیرند. بانوان تیم ملی ایران پیش از این مقابل آلمان و مغولستان مغلوب شده بود.
گوسفند+عبارت
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
واردات اولین محموله دام زنده از رومانی
نخستین محموله وارداتی دام زنده سبک نیمه شب گذشته از رومانی وارد تهران شد.
ظریف- سایت عبارت
پنج شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۵
ظریف در جمع ایرانیان مقیم رومانی چه گفت؟
وزیر خارجه کشورمان شب گذشته در جمع تعدادی از ایرانیان مقیم رومانی گفت: امروز قهرمان تک تک مردم ایران هستند که با مقاومت و تلاش تمامی برنامه کسانی که ایران و ایرانی را نمی پسندیدند و استقامت مردم ما را نمی خواستند، تمامی آن ها را ناکام کردند.