امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۲۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:زمین خواری
دریا+عبارت
چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷
دیوار دور ساحل کشیده شد
حراج ساحل در جویبار/ خداحافظ دریا
جویبار تنها شهر ساحلی مازندران به رغم داشتن ۱۸ کیلومتر نوار ساحلی، اهالی آن از دسترسی به دریا محروم مانده اند و نوار ساحلی آن به حراج گذاشته شده است.
زمین خواری+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷
کشف زمین خواری میلیاردی در مازندران
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از رفع تصرف هزار و ۹۰۰ متر از اراضی ملی به ارزش ۷ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در شهرستان "رامسر" خبر داد .
زمین خواری+عبارت
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
دستگیری شبکه زمین خواری دولتی در غرب مازندران l دستگیری برخی مسؤولان طراز اول
به همت ماموران اداره کل اطلاعات استان مازندران، یک شبکه بزرگ زمین خواری دولتی در غرب این استان افشا و دستگیر شدند. اتهام اعضای این شبکه، شراکت در تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و تسهیل روند تصرف ها و قانونی جلوه دادن تخلف ها در این حوزه بوده است. همچنین گفته شده برخی تخلف ها و زمین خواری ها در حوزه "۱۰هکتاری ها" رخ داده است.
زمین خواری+عبارت
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷
عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران:
غول مخفی ویلاسازی در مازندران
عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران با ابراز این عقیده که سیاستی برای گردشگری جنگلی در مازندران وجود ندارد، گفت: الگوی بوم‌گردی جنگل به دلیل جذابیت‌های موجود، می‌تواند موجب احیا و تجدید حیات بسیاری از تولیدها، فرهنگ، صنایع دستی، شیوه زندگی در کنار جنگل، دامپروری، تولید گوشت، لبنیات، اشتغال و غیره شود.
زمین خواری+عبارت
دوشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۷
مازندران بلعیده شد
سه عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی چالوس وضعیت معماری در مازندران را نامناسب ارزیابی کرد و گفت: سوداگری با تفکیک اراضی و زمین خواری به جان روستاهای مازندران افتاده و باعث از بین رفتن بافت خوب روستاها شده‌اند.
زمین خواری+عبارت
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد؛
آزادسازی ۲۰۰ هکتار از اراضی ملی در مازندران
رئیس شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان مازندران از آزادسازی و رفع تصرف ۲۰۰ هکتار از اراضی ملی استان به ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان خبر داد.