امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۳۲ PM
آخرین اخبار:
در جلسه اول دادگاه متهمین جدید چه گذشت؟ / رد پای نماینده مجلس در پرونده متهمان جدید بانک سرمایه / خادم همچنان متواری است رئیس دامپزشکی کشور کل منطقه میانکاله را تا اطلاع ثانوی قرنطینه کرد معماهای ویروس کرونا / چرا دو خبرنگار در ووهان ناپدید شده‌اند؟ + تصاویر نامه جدید فیفا برای حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها نامه‌ای کوتاه درباره‌ی زنی که پدیده انتخابات مجلس در مازندران است؛ دکتر عالیه زمانی می‌تواند شگفتی‌ساز شود اگر... رئیس ستاد انتخابات مازندران: هم تخریب و هم سند زدن عملکرد دولت به نام خودشان در اکثر انتخابات وجود دارد / تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در روند انتخابات تاثیرگذار نیست / فضای تبلیغات انتخابات مجلس در مازندران آرام است فعالیت ۲۲۰۰ زندانی در ۲۲۰ گروه تئاتر/ اجرای تئاتر خیابانی زنان زندانی برای نخستین بار خانه امن روح الله زم در پاریس کجا بود که لو رفت؟ + عکس ها خبر بد برای استقلال؛ مهاجمان الاهلی آمدند! هانی کرده از مرگ گریخت
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ساخت و ساز
ساختمان+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به وضعیت ساخت و ساز های غیر مجاز شهری در مازندران؛
یک بار برای همیشه این شوخی بی مزه را تمامش کنید / ماده ۱۰۰ ، سدی برای قانون
رفته رفته آپارتمان ها قد کشیدند، ویلا ها سر برآوردند و این مشکل که کسی آنقدر ها هم به صورت جدی به آن نگاه نمی کرد تبدیل به چالشی برای مازندران شد. در حال حاضر حدود ۳۰ درصد از ساخت و سازهای استان غیر مجاز است و بیشترین تخلفات در بخش ساخت و ساز مربوط به تراکم می باشد.
مهدی رازجویان+عبارت
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
اجازه ساخت‌وساز جدید در سواحل مازندران داده نمی‌شود
معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به تصمیم جدی برای آزادسازی سواحل، گفت: به ویلاها و یا خانه‌های که در حاشیه سواحل قرار اجازه ساخت‌وساز داده نمی‌شود، اما برای نوسازی و تعمیرات مشکل ندارند.
ویلا+عبارت
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸
جولان خوش‌نشین‌ها در طبیعت مازندران
جنگل‌هایی که برج می‌شود
موضوع خوش‌نشینی در همه شهرهای مازندران مشاهده می‌شود اما در برخی از روستاها شرایط به حدی به نقطه بحرانی نیست که دیگر خبری از روستا و روستایی نیست که روستاهای ساری نیز از این موضوع مستثنا و به دور نبودند.
تخریب
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶
تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی مازندران
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر گفت: تغییر کاربری غیرمجاز ۴۰ هزار مترمربع از زمین‌های کشاورزی آبان ماه امسال در این شهرستان جلوگیری شد.