امروز : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۰۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ساری ۲۰۲۲
فتوتیتر+عبارت
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
چرا ساری شهری جهانی است؟
عبارت - گروه چندرسانه‌ای: کفران چنین نعمتی، عذابی سخت در پی خواهد. شهری که این روزها در مغاک ظلمات و فساد گرفتار است، چنین ظرفیت‌های بزرگی دارد و می‌توانست امروز در جایگاه شهری جهانی خود را تثبیت کند
عباس آباد بهشهر+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
مشکلات باغ جهانی عباس آباد همچنان ادامه دارد و خطر خروج از لیست یونسکو این اثر تاریخی را تهدید می کند؛
جواهـری در جنـگل
میراث فرهنگی استان مازندران در این شرایط از تنها باغ ثبت شده غیر کویری ایران در یونسکو خلع ید شده آن هم به خاطر ماهانه یک میلیون تومان بهره مالکانه!
ساری+عبارت
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹
کمتر از یک سال و نیم به رویداد بزرگ فرهنگی ساری ۲۰۲۲ باقی مانده؛
مروری کوتاه بر برخی از جاذبه های گردشگری ساری پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو
ساری ۲۰۲۲ تنها در حد یک جمله فریز شده است. البته با رونمایی از لوگو افتضاح و خجالت‌آور این رویداد می‌شد حدس زد: سالی که نکوست از بهارش پیداست.
عملیات اجرایی فاز دو پروژه پل تا پل در ساری+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
گزارش عبارت از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پل تا پل در ساری؛
قول شهردار برای افتتاح پروژه پل تا پل در دهه فجر / آخرین اخبار از شهربازی مرکز مازندران از زبان استاندار / یک گام تا آغاز کار پردیس سینمایی ساری
عباس رجبی با اشاره به اینکه ۱۵۰ پلاک زمین با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان در فاز ۲ تملک شده گفت: مردم این منطقه سال‌ها منتظر بازگشایی این مسیر بودند و حق دارند که مطالبه داشته باشند. اما ما قول می‌دهیم که هم املاک مالکین مسیر این پروژه را به قیمت منصفانه خریداری کرده و هم این مسیر را در دهه فجر افتتاح کنیم.
مونسان+فرزانه+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
روزهای آفتابی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران؛
از ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی تا پیشنهاد راه‌اندازی ۱۳۰ اسکله گردشگری به سازمان بنادر/ مونسان پای ثابت مازندران گردی شده است
اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران را شاید بتوان یکی از مهمترین ادارات این استان نامید. زیرا در صورت رونق گردشگری در این خطه سرسبز ، درامد های سرشاری نصیب مردمانش خواهد شد و به تبع آن سطح زندگی در این استان پا به پای پاک ترین صنعت قرن ۲۱ یعنی گردشگری بالا خواهد رفت.
ساری ۲۰۲۲+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به لوگوی رونمایی شده برای ساری ۲۰۲۲؛
ماجرای لوگوی ساری ۲۰۲۲ / لیوان پر از خالی لوگویی که بویی از طراحی نبرده است
اگر تا کنون این لوگو را ندیده اید با این تعاریف حتما طرحی که درذهنتان نقش می بندد بسیار زیبا و جذاب خواهد بود اما می توان گفت به هیچ وجه اینگونه نیست!