امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۰۸ PM
آخرین اخبار:
کمک یک میلیونی دولت به تمام خانوارهای یارانه بگیر / پرداخت مرحله دوم کمک های معیشتی تا پایان فروردین کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور اخبار دروغین و شایعات خطرناک در مورد پیشگیری و درمان کرونا / با ارزش ترین گیاه دارویی را بشناسید / راه حل های طلایی برای ریزش و نازکی موها / کشف دارویی که می‌تواند کرونا را درمان کند سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه اختلافات با قرنطینه ایجاد نشد، آشکار شد / بیرون ریزی هیجانی نتیجه گذر از یک سال دشوار / تاب آوری مردم روز به روز پایین تر می آید / سبک جدید زندگی، راهگشای ما در جهان پس از کرونا
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سازمان جهاد کشاورزی مازندران
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
جهاد کشاورزی نسبت به ماندگاری مگس میوه در مازندران هشدار داد
سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اعلام این که شکار مگس میوه مدیترانه‌ای در ایستگاه‌های پیش آگاهی استان مشاهده شده است ، نسبت به طغیان این آفت در فصل بهار و تابستان سال آینده هشدار داد.
جهاد کشاورزی + عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
ملاقات عمومی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در غرب استان برگزار می‌شود
سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: برای تسهیل در ملاقات عمومی مردم غرب استان با مسوولین، ملاقات عمومی رئیس و معاونین سازمان جهاد کشاورزی مازندران در غرب استان برگزار می‌شود.
جهاد کشاورزی + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
دیر جهاد کشاورزی ساری اعلام کرد
جریمه یک میلیاردی کارگزار متخلف بذر یارانه دار در ساری
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری از جریمه یک میلیارد ریالی یک کارگزار متخلف بذر یارانه دار در این شهرستان خبر داد.
زهرا جلیلی جهاد کشاورزی+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
کل دفتر امور میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی:
مازندران بزرگترین تولیدکننده و تامین کننده مرکبات ایران است/ تشکیل صندوق ملی مرکبات
مدیرکل دفتر امور میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: مازندران در تولید مرکبات جایگاه ویژه ای دارد و بزرگترین تولیدکننده و تامین کننده مرکبات ایران است.
کلاس + عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران خبر داد
برگزاری کلاس‌های آموزشی در جشنواره مرکبات/ دوره های رایگان برای باغداران و کارشناسان
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران از برگزاری کلاس‌های آموزشی در حاشیه چهارمین جشنواره تخصصی ملی مرکبات در شهرستان قائمشهر خبر داد.
کیوی+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
۷۰ درصد کیوی کشور در مازندران تولید می شود؛
طعم کیوی زیر زبان روس ها / رقابت تنگاتنگ مرکبات با سوغات چین
مازندران با توجه به ظرفیت اقتصادی بالا و میزان تولید محصولات کشاورزی در این منطقه می تواند به قطب صادرات کشاورزی در کشور تبدیل شود و حتی بیش از هزینه های جاری استان از این طریق درامد کسب کند. اما اگر این کار به شکل و شیوه ی صحیح خود صورت گیرد و از صنایع تبدیلی و اهمیت آن در استان مازندران چشم پوشی نشود.
مرکبات پرتقال + عبارت
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸
سهم مازندران از پرتقال های صادراتی ۹۰ درصد است
تنظیم بازار محصولات کشاورزی عامل مهمی در ایجاد اشتغال و رونق تولید محصولات کشاورزی است که می‌طلبد دست‌اندرکاران آن به خوبی با مؤلفه‌های آن آشنا شوند.
گندم+عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
استفاده از روش های کشت مکانیزه در مزارع مازندران؛
کشت مکانیزه در مازندران رونق گرفت / نیمی از گندم های گلوگاه و ساری با این روش کشت شدند
البته اولویت‌های بکارگیری روش‌های مکانیزه در تولید محصول با توجه به شرایط فنی، اقتصادی و اجتماعی هر جامعه مشخص می‌شود و عموما در کشورهای توسعه یافته کاربرد مکانیزاسیون برای کاهش هزینه‌هاست ولی در کشورهای در حال توسعه کاربرد آن برای افزایش تولید است
زعفران+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از شروع کشت زعفران در مازندران تا امروز؛
طلای سرخ جدیدترین سوغات مازندران / از چراغ سبز جهاد کشاورزی تا کشت ۲۰ هکتاری زعفران در یکی از شهرهای استان
در گذشته محدودیت های برای کاشت این گیاه در مازندران وجود داشت که باعث کند شدن روند گرایش کشاورزان به این محصول شده بود. اما در ماه های اخیر مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر از رفع شدن این موانع داد و این کار به نوعی چراغ سبز جهاد کشاورزی به کشت این محصول در استان قلمداد شد.
زعفران + عبارت
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
تولید ۱۱ میلیاردی زعفران در مازندران
معاون مدیریت باغبانی جهاد کشاورزی مازندران درباره چگونگی کشت زعفران در این استان گفت: توسعه کشت زعفران در مناطق خشک و نیمه گرمسیری با آب و هوای معتدل، تابستان خشک و زمستان ملایم امکان‌پذیر است.
 مرتضی رضایی + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:
همه پرتقال های تامسون تا پایان آذر برداشت شود
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: الان زمان برداشت پرتقال تامسون است که توصیه ما به باغداران این است تا پایان آذرماه امسال صد درصد محصول پرتقال تامسون را برداشت کنند.
 مرتضی رضایی + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
کمبودی در نهاده های صنعت طیور نداریم/ ذخیره ۳ میلیون تنی
معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۱۶ هزار واحد گوشتی در سامانه سماصط ثبت نام کردند که طول سال مبادرت به جوجه کشی می کنند و مشکلی در راستای تامین نهاده ها نداریم.
شهیدی فر + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:
چوب بر سر محصولات کشاورزی مازندران نزنیم/استفاده از ماشین ‌آلات مناسب از فرسایش خاک می کاهد
رئیس جهاد کشاورزی مازندران گفت: متاسفانه برخی افراد بدون آگاهی داشتن از تحقیقات محققان، چوب سنگینی بر سر محصولات کشاورزی می‌زنند و غذای سالم استان را زیر سوال می‌برند.
شهیدی فر + عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک:
۶۰ درصد زمین‌های کشاورزی کشور فقیر است
مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت: ۶۰ درصد زمین های کشاورزی کشور ماده آلی کمتر از نیم درصد دارد و در واقع بشدت با مشکل فقر خاک مواجه هستیم.
جهاد کشاورزی + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی خبر داد
اختصاص سالانه ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به مکانیزاسیون دام، طیور و آبزی‌پروری
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: سالانه ۲۵۰ تا ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات مطابق برنامه جامع مکانیزاسیون در اختیار تولیدکنندگان ماشین آلات و تجهیزات حوزه دام، طیور و آبرزی‌پروری قرار می‌گیرد.