امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سعید مرتضوی
 سعید مرتضوی + عبارت
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
دفاعیات سعید مرتضوی در دادگاه رد شد
به گفته وکیل روح‌الامینی، دفاعیه سعید مرتضوی در دادگاه اعاده دادرسی پرونده موسوم به پرونده بازداشتگاه غیرقانونی کهریزک از سوی قضات شعبه ۸ دادگاه کیفری یک استان تهران رد شد.
 سعید مرتضوی + عبارت
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸
همه‌ عفوهای سعید مرتضوی
همه اتفاقات پرونده‌اش مثل شخصیتش پیچیده و عجیب بود. از میزان محکومیت و جریمه گرفته تا نحوه دستگیری و سرانجام آزادی. سعید مرتضوی مدتی است که از زندان آزاد شده ولی از ابتدا تا انتهای پرونده‌ او همراه با انواع عفو و بخشش‌ها سوالاتی را ایجاد کرده است.
مرتضوی
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
مرتضوی در زندان می‌ماند
حکم شلاق تعزیری صادر شده برای سعید مرتضوی در پرونده تأمین اجتماعی بخشیده شده است؛ اما این فرد کماکان باید در زندان تحمل کیفر کند.
سعید مرتضوی+عبارت
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
توضیحات محسنی‌اژه‌ای درباره زمان شروع به کار رییس جدید قوه‌قضاییه/ تکذیب آزادی مرتضوی
معاون اول قوه قضائیه گفت: رئیس جدید قوه قضائیه تا پایان امسال و قبل از آغاز سال جدید معرفی می شود و کار خود را آغاز می کند.
سعید مرتضوی+عبارت
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
سعید مرتضوی؛ زندانی خبرساز
انتشار خبر حضور مرتضوی در عراق با واکنش‌های فراوانی در فضای مجازی هم روبه رو گردید و بسیاری آن را به "فرار" مرتضوی تعبیر کردند. پس از آن سعید ایوبی وکیل مرتضوی در گفت و گویی اظهار کرد: «در این باره کسی با من مصاحبه نکرده است و این موضوع را تکذیب می‌کنم.»
سعید مرتضوی+عبارت
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
مرتضوي از زندان، وكيل را محكوم كرد!
حتی در زمان حضور در زندان هم خبرساز است؛ همان مردی که روزی قاضی بود و روز دیگر فراری و حالا هم دوران محکومیتش را در اوین می‌گذراند.
سعید مرتضوی+عبارت
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
تکذیب سوءقصد به سعید مرتضوی در زندان
مدیرکل زندان‌های استان تهران در ارتباط با انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر سوء قصد به سعید مرتضوی در زندان اوین اظهار کرد: مطالبی که در فضای مجازی مطرح می‌شود کذب محض و شایعه است.
تقوی فرد+عبارت
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
فیلم
اظهارات رئیس دادگستری مازندران پیرامون دستگیری مرتضوی
گفت و گو با محمدعلی تقوی فرد رییس کل دادگستری مازندران در مورد دستگیری سعید مرتضوی
سعید مرتضوی+عبارت
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
شمارش معکوس برای حضور قاضی جنجالی پشت میله‌های زندان؛
رازهای مرتضوی
حالا پس از گذشت سال‌ها از پرونده‌های پر ابهام و جنجالی سعید مرتضوی او برای پرونده کهریزک به دو سال حبس قطعی محکوم شده و به نوعی این بار به تله افتاده است. با این حال پرونده‌های دیگر او نیز می‌تواند حداقل در رسانه‌ها دوباره بازگشایی شود تا برای افکار عمومی ابعاد بخشی از اقدامات او روشن‌تر گردد.
زهرا کاظمی+عبارت
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
روایت مدیر پیشین ایرنا از ماجرای مرگ زهرا کاظمی و نقش سعید مرتضوی: همه چیز در انحصار مرتضوی بود
مرتضوی به من زنگ زد و گفت:« « شما مملکت را به هم ریخته اید و فردا صبح باید برای توضیحات مراجعه کنید». من در مقابل گفتم که چند روز آینده کلاس دارم و به همین دلیل ۴ روز بعد به او مراجعه کردم.
سعید مرتضوی
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
شمس‌الواعظین: به مرتضوی گفتم در همین جمهوری اسلامی به زندان خواهی رفت گفت: «چنین آرزویی را به‌گور خواهی برد.»
من در دادگاه خودم که مرتضوی رئیس آن بود ( اواخر آبان ۷۸ ) به خودش گفتم: «روزی در همین جمهوری اسلامی فرا می‌رسد که به اتهام ارتکاب جنایات علیه بشریت به زندان خواهی رفت و مرتضوی پوزخندی به من زد و گفت: «چنین آرزویی را به‌گور خواهی برد.»
زهرا کاظمی+عبارت
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
ناگفته‌های محمدحسین خوشوقت از قتل زهرا کاظمی
پس از جوابیه‌ای که به نامه مرتضوی به رئیس مجلس وقت آقای کروبی نوشته بودم، در حاشیه یک مراسم مذهبی دیدم کسی از پشت مرا صدا می‌زند، برگشتم دیدم آقای مرتضوی است، جلو آمد خیلی گرم و فروتنانه با من احوالپرسی کرد و با لحنی ملتمسانه گفت: از شما خواهش عاجزانه دارم، ممکن است برای شما که دیگر درباره من صحبت نکنید و چیزی نگویید و ننویسید.
سعید مرتضوی+عبارت
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶
«سهو قلم» ٨٠میلیاردتومانی سعید مرتضوی/ رابطه احمدی‌نژاد و زنجانی مستقیم بود
سازمان تأمین اجتماعی یا آنچه امروز صندوق سازمان تأمین اجتماعی خوانده می‌شود، بزرگ‌ترین صندوق بیمه‌ای ایران است که ‌میلیون‌ها نفر از ایرانیان را تحت پوشش بیمه‌ای خود دارد. ‌میلیون‌ها کارگر ایرانی هر ماه قسمتی از حقوقشان را به این صندوق پرداخت می‌کنند تا بتوانند از خدمات درمانی و حقوق بازنشستگی آن برخوردار شوند؛ اما امروز مشکلات گوناگون اقتصادی به ‌هزاران دلیل گفته و ناگفته، گریبان این سازمان را گرفته است.
مصطفی ترک همدانی
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶
محکومیت وکیل شاکیان تامین اجتماعی به ۱۰ ماه زندان و شلاق با شکایت سعید مرتضوی
وکیل جمعی از شاکیان تامین اجتماعی از محکومیت خود به ۱۰ ماه زندان و شلاق با شکایت سعید مرتضوی خبرداد.