امروز : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۴۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سلاح
حوادث
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
تیراندازی سریالی پسر ۱۴ ساله و مجروح شدن دختر همسایه
از آنجا که عامل این تیراندازی‌ها مشخص نبود و به طور سریالی نیز ادامه داشت و با توجه به اهمیت و حساسیت حادثه، پرونده از کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی فرستاده شد.
شوک+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
انهدام یک باند مخوف قاچاق اسلحه و دستگیری ۳ قاچاقچی مسلح در آمل / دستگیری ۱۳ سارق و مالخر و ۲۶ متهم تحت تعقیب در جویبار / گروه ۵ نفره سارقین در رامسر به دام افتادند / کشف ۱۵ قبضه اسلحه در یک عملیات مشترک
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
چهارمین بسته ویژه خبری عبارت؛
آماری که عشق کارمندان مازندرانی را به نماینده شدن نشان می دهد/دعوای لیدرهای تلگرامی در غرب مازندران به خاطر دو نامزد انتخابات مجلس/ اعتراض نماینده مازندران به انتخابات شورای عالی استان ها/ یک ساروی جوان ترین سناتور تاریخ استرالیا
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
موشک+عبارت
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
ایران آماده بزرگترین نمایش موشکی در تاریخ جهان / ۴ هزار موشک در روز!
روزنامه رای الیوم نوشت در صورت وقوع هرگونه تجاوز به ایران از سوی جبهه آمریکا یا رژیم صهیونیستی، ایران آمادگی کاملی برای شلیک ۴۰۰۰ موشک بالستیک در روز را دارد.