امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۲۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سلاح
اراذل و اوباش+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
به تازگی ۱۰ شرور معروف از کوچه پس کوچه های مرکز استان جمع آوری شدند؛
ابهت اراذل و اوباش در مازندران شکسته شد
متاسفانه استان مازندران در سالهای اخیر به یکی از پایگاه های این اوباش اینستاگرامی تبدیل شده و انتشار ویدئوهایی در فضای مجازی دید عمومی جامعه به مردم دلیر و مهربان این استان را دستخوش تغییراتی کرده است.
پلیس+نیروی انتظامی+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
هشدار جدی پلیس به دارندگان سلاح‌های شکاری
سرهنگ "شهاب امینی" در تشریح این خبر، اظهار داشت: یکی از دلایل وقوع قتل های غیر عمد، غفلت و سهل انگاری در استفاده و نگهداری صحیح از سلاح های شکاری است.
شوک+عبارت
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
بسته خبری ویژه حوادث؛
درگيري مسلحانه اوباش در وسط خیابان! / باند قاچاق مواد مخدر در چالوس متلاشی شد / سارق حرفه‌ای منازل در نوشهر به دام افتاد / دستگیری شکارچیان با ۲ قبضه سلاح و ۱ خوک!
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
کرونا+عبارت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
چهار شایعه بزرگ در مورد ویروس کرونا
به طور کلی باید گفت، فضای مجازی به خصوص در شرایط خاصی نظیر شیوع ویروس کرونا، می‌تواند تا حد زیادی به محلی برای شیوع اطلاعات غلط تبدیل شود که عمده هدف آن نیز ایجاد ترس و وحشت در میان توده‌های مردم است. مردم به عنوان مخاطبانِ فضای مجازی باید با این مساله آگاهانه برخورد کنند و فریبِ اطلاعات غلط را نخورند.
چشمان تاریکی+عبارت
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
رمانی که ۴۰ سال پیش ویروس کرونا را پیش‌بینی کرده بود !
شیوع ویروس مرگبار کرونا در کشورهای مختلف جهان، نام یک رمان قدیمی را دوباره بر سر زبان‌ها انداخته است.
حوادث
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
تیراندازی سریالی پسر ۱۴ ساله و مجروح شدن دختر همسایه
از آنجا که عامل این تیراندازی‌ها مشخص نبود و به طور سریالی نیز ادامه داشت و با توجه به اهمیت و حساسیت حادثه، پرونده از کلانتری ۱۴۸ انقلاب اسلامی به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی فرستاده شد.
شوک+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
انهدام یک باند مخوف قاچاق اسلحه و دستگیری ۳ قاچاقچی مسلح در آمل / دستگیری ۱۳ سارق و مالخر و ۲۶ متهم تحت تعقیب در جویبار / گروه ۵ نفره سارقین در رامسر به دام افتادند / کشف ۱۵ قبضه اسلحه در یک عملیات مشترک
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
چهارمین بسته ویژه خبری عبارت؛
آماری که عشق کارمندان مازندرانی را به نماینده شدن نشان می دهد/دعوای لیدرهای تلگرامی در غرب مازندران به خاطر دو نامزد انتخابات مجلس/ اعتراض نماینده مازندران به انتخابات شورای عالی استان ها/ یک ساروی جوان ترین سناتور تاریخ استرالیا
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
موشک+عبارت
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
ایران آماده بزرگترین نمایش موشکی در تاریخ جهان / ۴ هزار موشک در روز!
روزنامه رای الیوم نوشت در صورت وقوع هرگونه تجاوز به ایران از سوی جبهه آمریکا یا رژیم صهیونیستی، ایران آمادگی کاملی برای شلیک ۴۰۰۰ موشک بالستیک در روز را دارد.