امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۱۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سوخت
نفت+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
سهمیه نفت سفید خانوارهای مازندرانی اعلام شد
سهمیه نفت سفید خانوار‌های فاقد گاز طبیعی در مازندران اعلام شد.
کپسول گاز مایع + عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
صبح امروز انفجار کپسول گاز مایع خودرو در آمل؛
گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوختی خطرناک / مسئولان تماشاگر ویژه آتش بازی ها
اضافه کردن سیلندر گاز مایع به سیستم ماشین و استفاده از گاز مایع یا همان LPG به جای بنزین یا CNG کاری بود که در گذشته نیز عده ای برای به اصطلاح صرفه جویی دست به انجامش زده بودند اما این بار وسیع تر از گذشته این اتفاق رخ داد و کم کم در حاشیه شهرهای مازندران تعداد مکان های پر کردن گپسول گاز از تعداد انگشتان دست فراتر رفت.
انفجار CNG + عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
انفجار مخزن CNG خودروی نیسان در هنگام سوخت گیری در جویبار؛
بمب های متحرک سطح شهر چگونه کارگذاری می شوند؟
از ابتدای شکل گیری صنعت CNG‌ در کشور ما تا پایان سال ۹۸، حدود ۸۵ مورد انفجار مخزن CNG خودروهای دوگانه سوز را در کشور داشته‌ایم که تمامی این موارد در جایگاه‌ها و در هنگام سوخت گیری رخ داده است.
بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
جایگاه‌داران سوخت، مشمول مالیات بر ارزش افزوده شدند
سازمان امور مالیاتی کشور در مرحله هشتم اجرای نظام مالیات بر ارزش افزوده، جایگاه‌داران سوخت را مشمول این مالیات معرفی کردند.
کارت سوخت بنزین + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
سهمیه سوخت چه خودروهایی به کارت بانکی واریز می‌شود؟
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: افرادی که سهمیه ثابت لیتراژی دریافت می‌کنند شامل طرح استفاده از کارت بانکی برای سوخت‌گیری نمی‌شوند اما افرادی که سوخت‌ آن‌ها به صورت اعتباری تخصیص می‌یابد می‌توانند از اعتبار موجوددر کارت بانکی برای سهمیه سوخت استفاده کنند.
برق+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
خاموشی های اضطراری در راه است !
سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی‌های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه‌ها در کشور خبر داد و تاکید کرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبکه برق بسیار ضروری است.
آذری جهرمی + عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
آذری جهرمی: علت عدم موفقیت «ظفر» ۱۲ ثانیه لعنتی بود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: در ۱۲ ثانیه آخر که سوخت یا توان موتور ماهواره باید افزایش پیدا می‌کرد تا به سرعت مورد نظر دست پیدا کند، این اتفاق نیفتاد و علت این هم می‌تواند به کیفیت سوخت و وزن مرحله دوم ماهواره ارتباط داشته باشد هم می‌تواند به توان موتور مرتبط باشد.
شوک+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
بسته خبری ویژه حوادث؛
مسمومیت دانش‌آموز بابلی با کیک آلوده به قرص / علت مرگ ۴ کرجی در تنکابن چه بود؟ / ماجرای دستگیری ۳ سارق در حین دزدی در رامسر / پدرزنی در نور که دامادش را کشت!
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.
سی ان جی+عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
استقبال مردم از سی ان جی در مازندران ۵۰ درصد افزایش یافت؛
اندر احوالات سوخت پاک، ارزان و شلوغ ! / برای صف های طولانی سی ان جی چه تدبیری اندیشیده اید؟
در وهله اول این که در این گرانی هنوز عده ای می توانند به کمک این سوخت با دغدغه ی کمتری به زندگی بپردازند نکته ی بسیار خوبی است و بهتر هم این که آلایندگی سی ان جی به گفته کارشناسان کمتر از بنزین است و این کار به پاکیزگی هوا نیز کمک می کند.
بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
ترفندی دیگر برای جلوگیری از غیب شدن سهمیه سوخت
غیب‌شدن سهمیه بنزین موضوع داغ این روزهاست که طبق آنچه اعلام شد، تنها راه جلوگیری از آن انتخاب روش درست سوخت‌گیری است؛ در غیر این صورت شاهد کاهش یک تا سه لیتری سهمیه خواهید بود.
گاز مایع+عبارت
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
بررسی گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوختی خطرناک؛
آتش به جان ها / مردم بی خیال مسئولان بی خیال تر / تا روی هوا نرفتیم اقدامی کنید
اضافه کردن سیلندر گاز مایع به سیستم ماشین و استفاده از گاز مایع یا همان LPG به جای بنزین یا CNG کاری بود که در گذشته نیز عده ای برای به اصطلاح صرفه جویی دست به انجامش زده بودند اما این بار وسیع تر از گذشته این اتفاق رخ داد و کم کم در حاشیه شهرهای مازندران تعداد مکان های پر کردن گپسول گاز از تعداد انگشتان دست فراتر رفت.
فراورده های نفتی مازندران + عبارت
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
اطلاعیه شماره ۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران
اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، کاهش مصرف بنزین را درپی داشته است
بنزین + عبارت
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
بازی برد - برد سوخت
آسیب‌شناسی بازار انرژی نشان می‌دهد، سیاست‌های مداخله‌ای دولت که از طریق قیمت‌گذاری دستوری حامل‌های انرژی با هدف کنترل تورم و کمک به دهک‌های درآمدی پایین‌تر انجام شده است نه‌تنها به نتیجه نرسیده بلکه همان‌طور که گزارش‌های پژوهشی نشان می‌دهد، منجر به پیامدهای منفی برای اقتصاد ایران شده است.
سوخت بنزینی + عبارت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
باقی‌مانده سهمیه بنزین آبان‌ وانت‌بار و تاکسی‌ها سوخت
اظهارات مالکان خودروهای عمومی نشان می دهد که استاندار تهران، به اشتباه خبر از ذخیره سهمیه آبان ماه خودروهای عمومی تا ۶ ماه داده است.
سوخت بنزینی + عبارت
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
نخستین مرحله سوخت تاکسی‌های اینترنتی تا ۴ آذر واریز می‌شود
ستاد پایش حمل و نقل اعلام کرد: نخستین مرحله اعتبار سوخت تاکسی‌های اینترنتی با هدف حمایت از رانندگان این حوزه و کنترل نرخ کرایه‌ها تا ۴ آذر واریز می‌شود.