امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۴۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سود سهام عدالت
سهام عدالت+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
رییس اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور اعلام کرد؛
واریز مابقی سود سهام عدالت تا یک هفته آینده
او افزود: کسانی که تاکنون سود دریافت کرده اند برای ادامه روند دریافت سود نیاز به مراجعه به سامانه سجام ندارند.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
کسانی که همچنان سود سهام عدالت را دریافت نکردند حتما بخوانند
مشمولان سهام عدالت همچنین می‌توانند با تماس با شماره ۱۵۶۹سوالات خود را در زمینه توزیع سود سهام عدالت و نحوه ثبت نام در سامانه های تعیین شده برای دریافت مشخصات بپرسند.
سهام عدالت + عبارت
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
ماجرای تغییر در نحوه فروش سهام عدالت
یکی از این پیشنهادات این است که سهام عدالت به عنوان واحد‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود و این واحد‌ها که بازدهی خوبی هم دارند، در اختیار مردم قرار بگیرد که یا سود آن را دریافت کنند و یا قادر به فروش آن باشند.
دژپسند+عبارت
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
زمان واریز و مبلغ سود سهام عدالت بالاخره مشخص شد
وزیر اقتصاد با بیان اینکه تلاش می‌کنیم سود سهام عدالت را به طور کامل تا پنجشنبه واریز کنیم، گفت: فردا درمورد دامنه نوسان بورس تصمیم‌گیری خواهد شد که از سه حالت خارج نیست.
سهام عدالت+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
سود سال ٩٨ سهام عدالت چه زمانی پرداخت می شود؟
مشاور اجرایی سهام عدالت در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: با توجه به عدم واریز سود از سوی شرکت‌های سرمایه‌پذیر به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی، نمی‌توان اعلام کرد که در چند روز مانده به پایان سال، سود به حساب مشمولان سهام عدالت پرداخت می‌شود یا به سال آینده موکول خواهد شد.
سهام عدالت + عبارت
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
دارندگان سهام عدالت بخوانند / جزئیات واریز سود
سخنگوی شورای عالی بورس با اشاره به این که واریز سود سهام عدالت افرادی که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، به حساب آنها واریز می‌‌شود، گفت: سود سال ۹۸ سهام عدالت افرادی هم که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند توسط شرکت سمات واریز می‌شود.
سهام عدالت + عبارت
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
سود سهام عدالت روش غیرمستقیم چگونه واریز می‌شود؟
معاون نظارت سازمان بورس گفت: سود سهام عدالت در صورت تحقق برای سهامداران روش مستقیم در پرتفوی قرار می‌گیرد و برای روش مدیریت غیر مستقیم به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی واریز می‌شود.
سهام عدالت+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
یک تغییر در سود سهام عدالت
مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد ضمن تشریح نحوه پرداخت سود سالیانه سهام عدالت به مشمولان از این افراد تقاضا کرد ضمن ثبت نام در سامانه سجام در مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری استانی شرکت کنند.
سجام+عبارت
پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
آموزش تصویری احراز هویت در سامانه سجام بدون مراجعه به دفاتر پیشخوان؛
گام به گام تا احراز هویت غیر حضوری سجام در خانه
با توجه به اینکه تایید و احراز ویدئو سلفی توسط فنّاوری و الگوریتم‌ های قدرتمند هوش مصنوعی با دقت بالا صورت می‌گیرد، بسته به سرعت اینترنت، احراز هویت غیرحضوری بورس، تنها در حد چند دقیقه زمان می‌برد که نسبت به متصدی انسانی برای احراز هویت، زمان بسیار کمتر است.
سجام+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اطلاعات از زبان مسئولان در خصوص تفاوت های ثبت نام در سامانه سجام برای سهامداران عدالت؛
صف و شلوغی یا چند کلیک ساده؟ / انتخاب با شماست
آن‌طور که مسئولان می‌گویند برای بهره مندی از سود سالانه سهام عدالت، ثبت نام و احراز هویت در سجام ملاک اصلی نیست و تمامی کسانی که سهام عدالت به نامشان صادر شده از سود سالانه آن بهره‌مند خواهند شد. اما با یک تفاوت.
سجام+عبارت
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
نام‌نویسی ۳۲ میلیون نفر در سامانه سجام / مازندران در جایگاه دهم قرار گرفت
با توجه به حضور گسترده مردم در بورس و سهام پراکنده مردم به ویژه سهام خرد عدالت و سهام اندک عرضه‌های اولیه و همچنین شرایط به وجود آمده از کرونا، لازم است سود واریز شده برای سهام در شرکت‌های بورسی از طریق سامانه سجام و شماره شبای بانکی افراد واریز شود تا برای دریافت سود اندک به بانک‌ها مراجعه نکنند و در شرایط کرونایی دچار بیماری نشوند.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
تکلیف سهام عدالت متوفیان بالاخره مشخص شد
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: سهام عدالت متوفیان به وراث منتقل می‌شود برای همین امر هماهنگی لازم با قوه قضائیه انجام شده و در صورت تایید قوه قضائیه اجرایی خواهد شد.
هاشمی+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
دارندگان سهام عدالت در مازندران حتما ببینند
اسماعیل هاشمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران در گفتگوی ویژه با عبارت به مهمترین سوالات دارندگان سهام غیرمستقیم عدالت پاسخ داد.
دفتر پیشخوان شلوغ+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
ماجرای پُر ضدونقیض دریافت سود سهام عدالت در مازندران همچنان ادامه دارد؛
سهام عدالت، سجام، دفاتر پیشخوان / دولت بی خیال شد، مردم بی خیال نمی شوند
طبق آمار رسمی ۲ میلیون و ۳۶۲ هزار نفر در مازندران برگه سهام عدالت دارند که از این تعداد حدود ۸۷۰ هزار نفر معادل ۳۷ درصد روش مستقیم را برای مدیریت سهامشان انتخاب و مدیریت سهام بقیه که حدود یک میلیون و ۴۹۰ هزار نفر را شامل می شود به طور غیر مستقیم انجام خواهد شد.
سهام عدالت+عبارت
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
مازندرانی ها می توانند از خانه «سجام» دریافت کنند
مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت : تمامی شهروندان مازندرانی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام و کد رهگیری دریافت کرده‌اند ، می‌توانند این کد را به جای سریال کارت ملی در سجام بارگذاری کنند و نیاز به مراجعه به دفاتر پیشخوان ندارند.