امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سیاسی
محمود واعظی+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
اظهارنظر صریح واعظی در باره اختلافات درون دولت،حملات منتقدان،ساختمان جماران،سیاستهای ارزی و...
دشواری‌های اداره کشور در این روزهای سخت، روشن‌تر از آن است که نیاز به توضیح اضافه داشته باشد. دولتی که با دشوارترین تحریم‌های تاریخ انقلاب و بحرانی به بزرگی کرونا می‌جنگد، نباید با حاشیه و شایعه و امثالهم هم بجنگد.
دکتر علیرضا زالی+عبارت
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
کرونا در ایران وحشی‌تر شده / این ویروس کاملا سیاسی است
رئیس ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: بسیاری از افرادی که در ایران بر اثر این بیماری فوت کرده اند، بیماری زمینه‌ای نداشتند. اکنون ما به دنبال این هستیم که ببینیم آیا ما در ایران و ایتالیا با یک ویروس وحشی نسبت به چین و سایر اروپا مواجه هستیم؟
مردم+عبارت
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸
چرا ما ایرانی‌ها از لج‌بازی لذت می‌بریم؟
وقتی چند ویدئو از کسانی دستم رسید که به لیسندگان اماکن مذهبی شهرت یافتند ... نوعی لجبازی پررنگ دیدم.
مصطفی الکاظمی+عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
نام گزینه نخست‌وزیری عراق در پرونده ترور سردار سلیمانی
اتهام مطرح‌شده علیه الکاظمی احتمالا بخشی از فضای سیاسی عراق را به مخالفت با او برانگیزد، به‌خصوص در میان جریان‌های شیعی و نزدیک به ایران که در ماجرای ترور، هم یکی از متحدان مهم ایرانی و هم یکی از فرماندهان نیرو‌های عراقی را از دست داده‌اند. این اتهام، الکاظمی را برای ایران نیز به گزینه‌ای نامطلوب تبدیل خواهد کرد.
خانه احزاب+عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
یتیم خانه احزاب !
حزب، متشکل از مجموعه افرادیست که بر اساس نگرشهای مشترک و بر پایه اساسنامه و مرامنامه ای مشخص و مدون به دنبال دستیابی به قدرت سیاسی و حفظ قدرت مذکور از طریق ساز و کارهای انتخاباتی می باشند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
در سال ۹۷ چه رخ داده بود که رئیس‌جمهور را تا مرز استعفا پیش برد؟
با یک نگاه اجمالی به وقایع سال ۹۷ احتمالا به عنوان نزدیک‌ترین گزینه و دلیل برای استعفای حسن روحانی، بحث «عدم کفایت رئیس‌جمهور» در مجلس را می‌توان ذکر کرد. اما مگر در سال ۹۷ چه رخ داده بود که رئیس‌جمهور را تا مرز استعفا پیش برده بود؟
کارتون+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
یادداشتی به بهانه‌ی حملات اخیر یک اندیشه معیوب به استاندار مازندران و مدیرکل جدید بهزیستی؛
مروری مستند بر یک نان به نرخ روز خوری خجالت‌آور / توهین به شعور ملت با سواستفاده از عنوان ملت
از سیاستمداران و مدیران، شفافیت مطالبه می‌کنند و ان‌قلت منطقی می‌آورند که "بگو چطور در چنین مدت کمی اینهمه سرمایه بهم زدی"، اما وقتی به خودشان نگاه می‌کنی، به دوراهی قسم حضرت عباس و دم خروس می‌رسی!
کدخدایی+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
توضیحات کدخدایی در خصوص ردصلاحیت شدگان / از سرمایه گذاری ۲۷۰ میلیاردی و مجوز گرفتن برای برادر کوچکتر تا پرداخت رشوه کلان برای واردات سیگار و فروش گوشت دولتی با نرخ آزاد توسط کاندیداها
بررسی صلاحیت نمایندگان محترم مجلس در رسانه‌ها حساسیت‌هایی ایجاد کرد. برخی از رسانه‌ها از شورای نگهبان تمجید کردند و برخی دیگر آن را سیاسی‌کاری و جناحی‌بازی خواندند.
قاسم سلیمانی+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
پروژه «ضدملی» استفاده تبلیغاتی از برند سردار سلیمانی کلید خورد+عکس
درحالی که هنوز یک ماه از شهادت سردار سلیمانی و تشییع و عزدارای باشکوه مردم برای او نگذشته‌است، عده‌ای در تلاش‌اند با بهره‌برداری از برند و نام آن شهید سرافراز، به منافع سیاسی و تبلیغاتی خود برسند.
کیهان+عبارت
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
کیهان بازی سیاسی با خون شهید سلیمانی را کلید زد
کیهان نوشت: در عرف بین‌الملل اگر دولتی ژنرال نظامی ‌کشوری را هدف قرار دهد، به معنی اعلان جنگ است. اکنون آمریکا با شهادت سردار حاج قاسم رسما خط قرمز را رد و اعلان جنگ کرد. این یک اقدام برنامه‌ریزی شده بود، چنان‌که روزنامه نیویورک‌تایمز طی روزهای اخیر نوشته بود: «موشک‌های‌ هایپرسونیک بازی را عوض می‌کنند... فرض کنید قاسم سلیمانی در بغداد جلسه داشته باشد و آدرسش را داشته باشید. استفاده از موشک‌ هایپرسونیک وسوسه‌انگیز است!».
چین + آمریکا+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
اخراج مخفیانه چینی ها از آمریکا
یک روزنامه مشهور آمریکایی از اخراج مخفیانه دو مقام سفارت چین به اتهام ورود به یک پایگاه نظامی حساس در ویرجینیا خبر داده است.
ژاپن+امریکا+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
در بهارستان چه خبر است؛
نظر ژاپنی نماینده مازندرانی درباره ‌آمریکا
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با ابراز اطمینان از ارائه پیشنهاد میانجی‌گری از سوی ژاپن میان آمریکا و ایران، گفت: فقط در شرایط تعلیق کامل تحریم‌ها است که جمهوری اسلامی مذاکره با آمریکا، آن هم در قالب برجام را می‌پذیرد.
مهدی محمودی + عبارت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
مهدی محمودیان بازداشت شد
فعال سیاسی و از امضا کنندگان بیانیه ۷۷ نفر٬ بازداشت شد.
علامت سوال + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
چه کسانی دلواپس بازداشت پسر آخوندی شدند؟
بازداشت مشاور و پسر وزیر سابق راه و شهرسازی و تایید آن توسط مقامات قوه قضاییه این پرسش را به ذهن متبادر می‌کند که چه کسانی فارغ از خانواده این متهمان نگران این اقدام هستند و احساس خطر می‌کنند.
رهبر + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
رهبر انقلاب: توطئه بسیار خطرناکی بخاطر قضیه بنزین توسط مردم نابود شد/آن دشمن اصلی که پشت مانیتورها نشسته، تودهنی می خورد
فرمانده کل قوا فرمودند: یک توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن‌همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند -حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که به‌واسطه‌ی قضیه‌ی بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند- این حرکت به‌وسیله‌ی مردم نابود شد.