امروز : پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سیدرضا صالحی امیری
صالحی امیری وزیر ارشاد+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
وزیر ارشاد در مجلس چه گفت؟
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین دیدار با رئیس، هیات رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم که صبح امروز ۲۵ خرداد ماه برگزار شد، در صحن علنی حضور یافت و با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدا و تبریک به رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: شفافیت، توجه به استان‌ها و هوشمندسازی از رویکردهای اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
رضا صالحی امیری + عبارت
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
ماجرای مزاح رئیس مازندرانی کمیته ملی المپیک / ماجرای ریاست صالحی امیری بر فدراسیون فوتبال چیست؟
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: بحث‌ حضور من در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه‌ای است و من ۴ سال به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم.
استانداری  + عبارت
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
رییس کمیته ملی المپیک در جلسه شورای اداری مازندران:
مازندران مهد ورزش ایران است / توسعه ورزش مازندران نیازمند جذب و انجام سرمایه گذاری بیشتر است
سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در این جلسه با اظهار این که مازندران جایگاه ویژه‌ای در مدال‌آوری کشور دارد، گفت: توسعه ورزش مازندران نیازمند جذب و انجام سرمایه گذاری بیشتر است. ‎
رضا صالحی امیری + عبارت
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸
صالحی امیری؛ رئیس کمیته ملی المپیک در شورای اداری مازندران:
برخی در کانون های قدرت در پی تخریب دولت هستند/ بعد از ۴ دهه هنوز مرز شورش و اعتراض را مشخص نکردیم / من تذکر داده بودم تا سال ۱۴۰۰ با شورش های زیادی مواجه می شویم / ناکارمدی، عدم انسجام و افول شتابناک اعتماد اجتماعی اصلی ترین بحران های ماست
ناکارآمدی مقدمه خیزش اجتماعی است. وقتی پراید به ۵۰ میلیون و گوشت به ۱۰۰ هزار تومان می رسد نباید توقع رضایت داشت اما مردم با نظام مشکل ندارند، بلکه با ناکارآمدی مدیریتی مشکل دارد.
صالحی نادران
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
دادگاه شکایت صالحی امیری علیه نادران تشکیل می‌شود
دادگاه شکایت سیدرضا صالحی امیری علیه الیاس نادران نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ امروز در دادگاه شعبه ۱۰۵۷ کیفری کارکنان دولت در مجتمع قضایی کارکنان دولت برگزار می‌شود.
صالحی امیری+عبارت
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
صالحی امیری؛ رییس کمیته ملی المپیک:
احمد توکلی در دادگاه ممکتوب از من عذرخواهی کرد تا رضایت دادم/ اطلاعی درباره پولشویی در ورزش ایران ندارم
هیچ گونه اطلاعات مستندی درباره پولشویی ندارم. اما فضای پولشویی در فوتبال ایران وجود دارد. هر نوع ادعایی باید مستند به یک دلیل عقلانی باشد و من اطلاعی درباره پولشویی در ورزش ایران ندارم که منطقی باشد، اما فضای آن در ورزش کشور وجود دارد.
سید هادی حسینی + عبارت
جمعه ۲۶ آیان ۱۳۹۶
گفتگو با سیدهادی حسینی؛ معاون حقوقی وزارت فرهنگ:
رای منفی من به وزارت دکتر نجفی کذب محض است/ رابطه ام با تیم «احمدی نژاد» دروغ است/ روحم از ماجرای شهرداری تهران بی خبر است
حسنی به خبرنگار عبارت گفت: با چه ادله ای بنده را جزو تیم احمدی نژاد می دانند و با کدام معیار و مدرک می گویند من به آقای نجفی رای نداده ام؟!
محسن نریمان - عبارت
سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶
عبارت از برخی تغییرات در وزارت راه و شهرسازی گزارش می دهد؛
خداحافظی «نریمان» از مدیرعاملی«شرکت عمران شهرهای جدید» / افزایش احتمال تغییر داوود کشاورزیان
در حالیکه کمتر از ۴۸ ساعت از خداحافظی نریمان از ساختمان خیابان ولیعصر می‌گذرد برخی اخبار از افزایش احتمال تغییر «داوود کشاورزیان» دیگر معاون مازندرانی آخوندی حکایت دارد.
 همایش ملی نیما و شعر تبری در نور
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵
وزیر ارشاد در همایش ملی نیما و شعر تبری:
«نیما»زبان مازنی را زنده کرد / مردم گناهی نکردند که بداخلاقی عده‌ای خاص را در کشور تحمل کنند/ تخریب کنندگان دولت دچار انحراف تحلیلی شده اند
وزیر ارشاد نیما یوشیج را از مفاخر کشور دانست و گفت: زبان تبری در معرض خطر قرار گرفته بود و اگر تلاش علاقه‌مندانی مانند نیما نبود به نابودی کشیده می‌شد.
صالحی امیری
جمعه ۱۴ آیان ۱۳۹۵
نخستین اظهارات وزیر مازندرانی کابینه درباره چالش‌های حوزه فرهنگ و هنر توجهات را جلب کرد
سیدرضا صالحی امیری در نخستین روز تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به برخی مسائل و چالش‌های موجود در وزارت ارشاد و فضای فرهنگ و هنر کشور پاسخ داد.