امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سیدمحمد خاتمی
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
ضدونقیض‌های گفت‌وگوی خاتمی و روحانی / اختلافات اصلاح‌طلبان و دولت از کجا آغاز شد؟
اگرچه اظهار مستقیم گلایه‌ها تاکنون در سطح روحانی و خاتمی رسانه‌ای نشده بود؛ اما از نشانه‌های متعدد می‌شد دریافت که رابطه اصلاح‌طلبان و دولت از مقطعی دچار خدشه شد و از یاد نمی‌بریم زمانی را که محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور، بعد از پیروزی روحانی در انتخابات سال ۹۶ و زمانی که دیگر دولت را نیاز به حمایت اصلاح‌طلبان نمی‌دید، گفت سبد رأی روحانی در ۹۲ ناشی از حمایت اصلاح‌طلبان نبوده است و خود او مستقلا رأی داشت.
روسای جمهور ایران+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
روسای جمهور کشورمان از کجا به کجا رسیدند؟
ریاست جمهوری یکی از موقعیت‌هایی است که تاثیر عمیقی بر روی افراد، بینش و سبک زندگی‌شان می‌گذارد.
احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
هدایایی که احمدی نژاد در دوران ریاستش گرفته کجا برده؟/ او قانون قبلی را تغییر داد تا هدایا مال خودش باشد
مدیر کل موزه ها اعلام کرد هم اکنون نشانه‌ای از هدایایی که در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد توسط وی دریافت شده است، در دست نداریم.
عباس عبدی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
کنایه‌های تند عباس عبدی: با این ریش که به تجریش نمی‌روند/من مانده‌ام که قالیباف اصلا نماینده کیست؟/ با این میزان رأی مگر آبرویی برای آدم می‌ماند
عباس عبدی می گوید: اگر من در این انتخابات بودم و رای آورده بودم غیر ممکن بود که پایم را در مجلس بگذارم. اصلا آبرویی برای آدم نمی ماند که با ۲۰ درصد مشارکت کننده اسم خود را نماینده مجلس بگذارد.
محسن رضایی+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
محسن رضایی: برجام محصول شکست‌خورده تفکر هاشمی، خاتمی و روحانی است/ خروج از برجام رمز عملیات براندازی بود / وادادگی در برابر غربی ها نتیجه ای جز عقب افتادن کشور نخواهد داشت
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه خروج از برجام رمز عملیات براندازی بود، گفت: برجام نشان داد نیازمند تغییر ریل در سیاست خارجی هستیم.
روحانی احمدی نژاد خاتمی + عبارت
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸
صادق زیباکلام:
روحانی نه مثل احمدی‌نژاد می‌شود، نه مثل خاتمی
این استاد دانشگاه درباره پایگاه حزبی روحانی هم گفت: «تصور می‌کنم آقای روحانی دیگر نه پایگاه چندانی در میان اصلاح‌طلبان دارد و نه در میان اصولگرایان و او بعد از دوران ریاست‌جمهوری‌اش نه مثل احمدی‌نژاد می‌شود و نه مثل خاتمی؛ زیرا به جرئت می‌گویم که با تمام نقد‌های مهمی که به احمدی‌نژاد داریم، اما اگر او همین امروز نامزد ریاست‌جمهوری شود، حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون رأی می‌آورد و آقای خاتمی هم هنوز در میان دانشجویان و روشنفکران از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.»
جواد امام + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
پاسخ کنایه‌ای جواد امام به مخالفت کرباسچی با طرح سرا/خاتمی موافقت خواهد کرد /مگر ما قیم مردم و اصلاحات هستیم؟
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن دفاع از «طرح سرا» بابیان اینکه این طرح مورد موافقت رهبر جریان اصلاحات هم قرار خواهد گرفت معتقد است که منتقدان نقدشان غیرمنصفانه است و می‌خواهند ذهن و فضای ذهنی جامعه را منحرف کنند.
مدرک+عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
۱۱ سال پس از برکناری علی کردان از وزارت کشور؛
مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات
۱۱ سال پیش در چنین روزی علی کردان وزیر کشور وقت کابینه محمود احمدی‌نژاد، به دلیل دروغگویی در ارائه مدرک‌های تحصیلی خود در مجلس شورای اسلامی استیضاح و از کار برکنار شد.
صادق خرازی  + عبارت
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸
صادق خرازی: مردم به خاتمی هم انتقاد دارند هم باور
بحران اصلی که در سال ۸۴ داشتیم شکست اصلی از جانب خودمان بود مگر می‌توان در یک هفته ۷۰ درصد مردم ایران به یک جریان فکری رای بدهند و هفته بعد به یک جریان دیگری رای بدهند؟
غلامرضا ظریفیان + عبارت
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
غلامرضا ظریفیان استاد دانشگاه؛
تأملی در نامه خاتمی به دبیرکل سازمان ملل
رئیس جمهوری اسبق ایران به وضوح در دنیا شخصیتی ضد جنگ و خواستار گفت‌وگو و مصالحه شناخته می‌شود و از این منظر دارای اعتباری جهانی است.
ابطحی  + عبارت
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
ناگفته های مشاور رئیس جمهور از مجلس پرحاشیه
مقاومت‌های خارج از مجلس و اختلافات درون مجلس سطح مناقشه را بالا برده بود. از سوی دیگر نظر آقای خاتمی هم با تحصن‌کنندگان همسو نبود. آقایان خاتمی و کروبی در گفتگو با رهبری و شورای نگهبان سعی می‌کردند که مشکل را حل کنند، اما برخی از دوستان اصلاح‌طلب‌مان در مجلس این روش را قبول نداشتند و می‌گفتند باید خیلی جدی‌تر پای کار آمد و به ردصلاحیت‌ها اعتراض کرد.
عماد خاتمی+عبارت
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸
پسر رییس دولت اصلاحات به خارج از کشور رفت
یک عضو حزب اتحاد ملت ایران گفت: عماد خاتمی فرزند رئیس دولت اصلاحات برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت.
کرباسچی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
کرباسچی: خاتمی رهبر جریان اصلاحات نیست/آغاز رایزنی‌ها برای بازسازی جبهه اصلاحات
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با تاکید بر اینکه اصلاحات از ابتدا تاکنون رهبری نداشته است، گفت: نه آقای خاتمی ادعای رهبری اصلاحات را داشته و نه جریان اصلاحات باهم بر سر رهبری این جریان توافق کرده‌اند.
جلیلی+عبارت
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
حمله سعید جلیلی به سیدمحمد خاتمی
«کنایه تازه سعید جلیلی به نامه سیدمحمد خاتمی به دولت وقت آمریکاست که به نامه ۲۰۰۳ معروف شد. در همه این سال‌ها، اصولگرایان بابت این نامه به‌شدت به رئیس دولت اصلاحات و اصلاح‌طلبان تاخته‌اند و آن را ننگین یا نامه‌ای که ایران را به آمریکا فروخت، خوانده‌اند. این در حالی است که محمود احمدی‌نژاد در همه سال‌هایی که بر سر کار بود و بعد از آن، بیش از هشت نامه به رؤسای جمهور آمریکا نوشته و یک‌دهم این نقدها را نیز دریافت نکرده است.»
مهاجرانی
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
در پی درخواست داوری برای مناظره؛
مهاجرانی، احمدی نژاد را به مناظره دعوت کرد
عطااله مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اول خاتمی در پاسخ به دعوت داوری برای مصاحبه، از او خواست احمدی نژاد را برای مناظره بیاورد.