امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سیلاب در مازندران
سیلاب+عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
جاده های مازندران مه گرفته و بارانی است؛
هواشناسی مازندران نسبت به سیلابی شدن رودخانه‌ها هشدار داد
در اخطاریه هواشناسی تاکید شده است که از امروز یکشنبه هوای استان با تقویت جریانات خنک و مرطوب شمالی سطح زمین همراه با عبور امواج در تراز میانی جو زمین ، بارانی می شود که با وزش باد نسبتا شدید ، کاهش دما و رعد و برق همراه خواهد بود.
لایروبی+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
برنامه هایی برای ساماندهی یک هزار کیلومتر از رودخانه های مازندران در ۵ سال آینده؛
راهـی بـرای گـریز از سیـل
در سال‌های اخیر بی‌اعتنایی به لایروبی رودخانه هاو از بین بردن پوشش گیاهی در بالا دست استان مازندران سبب شد تا با کمترین بارندگی سیلاب به بار اید،معضلی که همه ما از آن اگاه هستیم چراکه نسبت به قواعد و مقررات حریم رودخانه ها، نریختن انواع زباله به ویژه نخاله های ساختمانی به داخل رودخانه و برداشت بی رویه شن و ماسه از بستر رودخانه ها بی توجهی کرده و در واقع اصلا رعایت نکرده‌ایم.
سیل+عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
اخبار مهم جهاد کشاورزی مازندران در ۹۹/۴/۲۸؛
از خسارت ۱۲ میلیاردی بارندگی شدید و سیل به کشاورزی در گلوگاه تا تخریب ۶ دیوارکشی غیر مجاز در آمل
غلامرضا قنبری گفت: در پی بارش باران شدید در منطقه دشت شهرستان گلوگاه در ۲۴ تیرماه امسال، خسارت شدیدی به محصولات زراعی، باغی، دام و طیور و تاسیسات زیربنایی کشاورزی وارد شد.
سیلاب در مازندران  + عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
بررسی خسارت سیلاب تابستانه در استان؛
مشقات یک مهمان ناخوانده برای مازندران
عصر چهارشنبه بود که اولین اخبار سیلاب تابستانی۹۹ از لاریجان یه گوش رسید. در آن منطقه بارش باران سیل آسا به سردهنه های زراعی و باغی خسارت جدی وارد کرد و منجر به تلفات جانی هم شد و یک کشته روی دست شهرستان گذاشت.
سیلاب +عبارت
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
سیلاب‌های ناگهانی در کمین مازندران
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران درباره بارش‌های رگباری باران و احتمال وقوع سیلاب‌های ناگهانی در استان به شهروندان و مسافران هشدار داد.
راه ها بارانی لغزنده  جاده+ عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
هشدار هواشناسی مازندران درباره وقوع سیلاب
بسطامی مدیر گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران، گفت: دامداران و ساکنان بومی دام‌های خود را به دور از ارتفاعات، حاشیه رودخانه، دهانه مسیل‌ها و در مناطق امن نگهداری کنند.
لایروبی+عبارت
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
بارندگی روز گذشته دلهره را به زندگی حاشیه نشینان رودخانه های مازندران بازگرداند؛
بارش بهاری و رودهای بی شاخ و دم
گفتنی است اکنون ۲هزار کیلومتر از رودخانه های استان دارای طرح جامع هستند. طرحی که مطالعات آن از سال ۸۶ آغاز شده و از اهداف آن می توان به شناسایی ظرفیت های گردشگری ، تولید انرژی برق آبی ، ساماندهی و بهسازی رودخانه ها و تعیین حد بستر و حریم اشاره کرد.
تکذیب+عبارت
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
وقوع سیل مرگبار در ۷۲ ساعت آینده/واکنش سازمان هواشناسی
شایعه وقوع سیل مرگبار در ۷۲ ساعت آینده، توسط رئیس مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور تکذیب شد.
سیل+ عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
نیمی از خسارت کشاورزان سیل زده مازندرانی پرداخت شد
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه نیمی از خسارت‌های سیل بخش کشاورزی مازندران پرداخت شد، گفت: ۷۲ میلیارد تومان جزء مصوبه بود که ۵۰ درصد آن تخصیص پیدا کرد و تاکنون ۵۷ میلیارد تومان معادل ۶۶.۳ درصد پرداخت شد.
سیل+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
کشاورزان مازندرانی تا هفته آینده خسارتشان را دریافت می کنند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به اینکه ۴۲ هزار کشاورز استان در سیلاب سال ۹۸ مازندران خسارت دیدند، گفت: خسارات سیلاب به کشاورزان مازندران تا هفته آینده پرداخت
سیل+ عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
درس گرفتن مازندران از سیل ابتدای سال / ۵ سیلاب پاییزی خسارتی نداشت
مازندرانی‌ها پنج سیل را از آغاز پاییز امسال با توجه به وقوع بارش‌های سیل‌آسا پشت سر گذاشتند، اما رعایت مسائل پیشگیرانه بود موجب شد این سیل خسارت جانی و مالی نداشته باشد.
سیل + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
علاج واقعه قبل از وقوع! / کم کاری مدیران استانی علت بروز سیل مازندران
کم‌کاری مدیران استانی در وقوع سیل در اظهارات معاون عمرانی استاندار به خوبی مشخص می‌کند که این کم‌کاری فنی آثار جبران ناپذیر روحی و روانی جدی برای مردم سیل‌زده دارد که سال‌های زیادی زمان می‌برد که خسارت‌های روحی و روانی و همچنین مالی سیل‌زده‌ها جبران شود.
جسد + عبارت
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸
جسد پیرزن مازندرانی مفقودی در سیل پیدا شد
جسد پیرزنی که در سیل روز یکشنبه شهرستان گلوگاه در شرق مازندران مفقود شده بود، با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر صبح امروز سه‌شنبه پس از سه روز پیدا شد.
عکس + عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
استاندار مازندران:
استاندار مازندران: پرداخت کمک های بلاعوض به خسارت دیدگان سیل شرق استان سریعا آغاز شود
صبح امروز، برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیلزده در شرق مازندران، جلسه ای با حضور مدیران مسئول به ریاست استاندار مازندران تشکیل شد / حسین زادگان در این جلسه بر پرداخت کمک های بلاعوض به خسارت دیدگان سیل شرق استان و تداوم خدمات رسانی تاکید کرد. ‎
سیلاب +عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
بازدید مهدی رازجویان از مناطق سیل زده گلوگاه و اعلام میزان تخریب واحدهای مسکونی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: بارش ۱۴۰ میلی متری بارندگی سبب تخریب ۳۰ واحد مسکونی در منطقه گلوگاه شده است.