امروز : پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۰۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شفافیت اطلاعات
شفافیت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
چه دستگاه‌هایی حاضر به افشای فیش های حقوقی نشدند؟
بحث این است که حتی خود دارایی حاضر به ثبت اطلاعاتش نیست و نمی‌خواهد افشا کند که مدیرانش چقدر حقوق و دستمزد می‌گیرند، چه رسد به بقیه. تنها کاری که از دست ما برمی‌آید تهیه گزارش و ارائه آن به کمیسیون است و کمیسیون هم آن را در دستور کارش قرار دهد و وزرای مربوطه بیایند و توضیح دهند.
امضای الکترونیک+عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
تهدید و پافشاری حسین‌زادگان نتیجه داد+ آمار
مازندران رکورد شفافیت در امضای الکترونیک را شکست / در پارتی بازی و رانت تخته شد
امروزه در جهانی که بیشتر اطلاعات در فضای الکترونیک رد و بدل می گردند و مبادلات تجاری زیادی نیز در این فضا اتفاق می افتد نیاز به یک هویت الکترونیکی قانونی و قابل اتکا بیش از پیش احساس می شود.
سامانه+عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
گام جدید برای شفافیت در کشور؛سامانه ثبت دارایی مقامات آنلاین شد
امکان دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران از بستر شبکه ملی در داخل کشور فراهم شد.
شفافیت
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
کدام دستگاه‌ها تن به شفافیت نمی‌دهند؟ + اسامی
همیشه وقتی صحبت از شفافیت به میان می‌آید، فورا شرایط کشورمان را با کشورهایی مقایسه می‌کنیم که در آنها از هر سازمانی هر اطلاعاتی که بخواهیم به ما می‌دهد و بعد می‌گوییم دلیل پیشرفت آن کشورها همین است.
شفافیت اطلاعات-سایت عبارت
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵
رانت اطلاعاتی و رسانه ها؛
شترسواری دولادولا نمی شود
تا زمانی که حاکمیت و نهادهای اجرایی، رسانه ها را به خودی و غیرخودی تقسیم کند، سخن گفتن از شفافیت اطلاعاتی شوخی تلخی است. از طرفی دیگر تا زمانی که منافذ آشکار رانت های اطلاعاتی بسته نشوند جمهوریت نظام در مخاطره ای جدی خواهد بود و افزایش شکاف فقیر و غنی باعث افزایش نارضایتی های مدنی خواهد شد که در نهایت به رکود و بی تفاوتی فرهنگی و اقتصادی خواهد انجامید.