امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شفافیت
ساری+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
درپی بازداشت برخی افراد در مجموعه مدیریت شهری ساری به دلیل فساد مالی؛
مدیریت شهری تمام شیشه ای، اکسیر مبارزه با فساد در شهرداری
اگر نگاهمان کمی عمیق و ریشه‌ای باشد می‌توانیم به روشنی درک کنیم ریشه اصلی مفاسد و مشکلاتی که امروزه در کشور با آن روبرو هستیم، نبود شفافیت است؛ این مفاسد و مشکلات ریشه در فقدان زیر ساخت‌هایی دارند که شفافیت راهکار تحقق و مقابله با آن هاست.
روابط عمومی+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
به بهانه ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی؛
حلقه مفقوده سازمان ها جا مانده در اتاق های کوچک
امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر کند. با گسترش حوزه ارتباطات بشری و توسعه فن‌آوری‌های اطلاعاتی و همچنین ارتقای روز‌افزون و همه‌جانبه علوم و فنون نیاز به ساماندهی اطلاعات بیش از پیش احساس می‌شود.
تبلیغات+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
اجرای نصفه و نیمه قانون شفافیت هزینه‌های مالی نامزدها / از کلیپ‌های انتخاباتی پرحاشیه تا درخواست برای دریافت کمک مالی
ماجرای یازدهمین انتخابات مجلس با وجود اجرای نیم‌بند قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی نمی‌توان با انتخابات‌های گذشته چندان متفاوت باشد چراکه همچنان روزنه‌های فراوانی برای دور زدن قانون و تبلیغات نامتعارف به چشم می‌خورد.
یامین پور+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
وحید یامین‌پور و نظام‌الدین موسوی لیست اموال خود را اعلام کردند
«وحید یامین‌پور» مجری برنامه های سیاسی صداوسیما و سید نظام‌الدین موسوی مدیرمسئول سابق خبرگزاری فارس که هردو نامزد انتخابات مجلس‌اند، لیست اموال خود را اعلام کردند.
مجلس صندلی + عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
قانون جدید با موافقت نمایندگان / کاندیداهای مجلس موظف به ثبت تمامی مخارج خود شدند
نمایندگان مجلس با ثبت تمامی مصارف و مخارج مرتبط با فعالیت‌های انتخاباتی و هزینه‌های تبلیغاتی نامزدها و منابع تأمین مالی این هزینه‌ها در سامانه مالی انتخابات موافقت کردند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
یک نماینده که در طول چهار سال نهایت ۴۰۰ میلیون تومان درآمد داشته، چطور برای انتخابات میلیاردی خرج می کند؟
عضو حزب اعتماد ملی می گوید: معنا ندارد افراد برای انتخاب شدن دست به اسراف بزنند مگر یک نماینده در طول ۴ سال بیشتر از ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون درآمد دارد که برخی نمایندگان میلیاردی خرج می‌کنند؟
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
شفافیت یعنی معرفی مسئول نابودی ۱۸ میلیارد دلار
معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید: هرکس در هر مسئله‌ای پنهانکاری کند، ضرر کرده است. شفافیت با مردم باید مورد توجه قرار گیرد. ابهام چند روزه در بیان علت سقوط هواپیمای اوکراینی ضربه بزرگی بود.
جهانگیری+عبارت
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
جهانگیری: مردم بعد از آن ماجرا خیلی عصبانی شدند که چرا به آنها واقعیت گفته نشد.
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اعلام علت سقوط هواپیمای اکراینی سه روز بعد از وقوع حادثه، گفت: یکی از بزرگترین ضربه هایی که در ماجرای سقوط هواپیما اوکراینی بیش از سقوط آن و کشته شدن ۱۷۶ نفر آدم محترم که مسافران هواپیما بودند، متحمل شدیم این بود که علت اتفاق را چند روز مبهم گذاشتیم.
سید ابراهیم رئیسی + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
رئیس قوه قضائیه: مردم در جریان حادثه سقوط هواپیما‌ قدردان شفافیت سپاه هستند
رئیس قوه قضاییه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مصداق «اشداء علی الکفار، رحماء بینهم» دانست و با بیان اینکه جامعه و مردم عزیز ما در جریان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی قدردان شفافیت و خضوع فرزندان خود در سپاه هستند، تاکید کرد که به هیچ عنوان اجازه موج سواری و سوءاستفاده عده ای معدود از خون قربانیان این حادثه را نخواهیم داد.
شمس الله شریعت نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
نماینده رامسر و تنکابن: برخی انتظار دارند همه چیز یا شور شور یا بی‌نمک شود / شفافیت هم برای خود مرزی دارد
نماینده مردم تنکابن، عباس‌آباد و رامسر در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: باتوجه به فضایی که در کشور حاکم است، برخی انتظار دارند همه چیز یا شور شور یا بی‌نمک شود ولی باید هر چیز باید به‌صورت نسبی باشد و باید شفافیت را بپذیریم اما نباید در این زمینه سوءاستفاده صورت گیرد.
شفافیت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
چه دستگاه‌هایی حاضر به افشای فیش های حقوقی نشدند؟
بحث این است که حتی خود دارایی حاضر به ثبت اطلاعاتش نیست و نمی‌خواهد افشا کند که مدیرانش چقدر حقوق و دستمزد می‌گیرند، چه رسد به بقیه. تنها کاری که از دست ما برمی‌آید تهیه گزارش و ارائه آن به کمیسیون است و کمیسیون هم آن را در دستور کارش قرار دهد و وزرای مربوطه بیایند و توضیح دهند.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
ستاد ثبت اموال و دارایی نمایندگان مجلس فعال شد / به عصر شفافیت خوش آمدید
اصل ۴۹ قانون اساسی به دستور رئیس دستگاه قضا پس از سالها رکود اجرایی شد و همه مسؤولان از بالاترین رده تا مدیران کل، ملزم به اعلام لیست دارایی‌های خود و خانواده‌هایشان شدند.
امضای الکترونیک+عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
تهدید و پافشاری حسین‌زادگان نتیجه داد+ آمار
مازندران رکورد شفافیت در امضای الکترونیک را شکست / در پارتی بازی و رانت تخته شد
امروزه در جهانی که بیشتر اطلاعات در فضای الکترونیک رد و بدل می گردند و مبادلات تجاری زیادی نیز در این فضا اتفاق می افتد نیاز به یک هویت الکترونیکی قانونی و قابل اتکا بیش از پیش احساس می شود.
توکلی+عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
احمد توکلی: زندگی اشرافی می‌خواهید؟ وزیر نشوید
احمد توکلی معتقد است: کسی که خلاف اخلاق و قانون رفتار نمی‌کند نگران شفافیت اموال و دارایی‌هایش نیست. کسی که می‌داند دستش کج است و پاکدست نیست مضطرب می‌شود.
سامانه+عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
گام جدید برای شفافیت در کشور؛سامانه ثبت دارایی مقامات آنلاین شد
امکان دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران از بستر شبکه ملی در داخل کشور فراهم شد.