امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شفافیت
افتتاح مجلس یازدهم
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
۲۰۰ روز جنجالی در بهارستان / از تحقق آرزوی احمدی نژاد به دست مجلس یازدهمی ها تا ممنوع‌الخروج کردن مسوولان نظام
قصه حاشیه‌سازی مجلس یازدهمی‌ها بعد از ۲۰۰ روز حضورشان در خانه ملت تمامی ندارد و هر روز ماجرایی جدید ازبهارستان به گوش می رسد.
برادران لاریجانی+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
مواضع متفاوت برادران لاریجانی درباره یک لایحه پرحاشیه
لوایح FATF که با تعلل مجمع تشخیص مصلحت نظام بدون بررسی به کناری گذاشته شده بود، اکنون با مجوز مقام معظم رهبری مجددا در دست بررسی قرار گرفته است. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از آغاز بررسی مجدد لوایح FATF در مجمع تشخیص خبر داده است.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: اقدامات لازم برای خرید واکسن انجام شده است / شاید بعضی ها خوششان نیاید اما FATF راه مبارزه با فساد است / آن ها که عجله ای برای رفع تحریم ندارند شاید وضعشان خوب است
رئیس‌جمهور گفت: دیروز با رئیس مجلس، رئیس کمیسیون تلفیق و برخی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه جلسه‌ای داشتیم و با مباحثی مطرح کردیم که نشان داد نظرات دو طرف به هم نزدیک‌تر شده است.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
نسخه تازه شفافیت روی میز نمایندگان / نماینده مجلس: شهادت می دهم این نسخه از قبلی بهتر است
نماینده مردم «تهران، ری، شمریانات، پردیس و اسلامشهر» در مجلس یازدهم گفت: به عنوان یکی از طراحان اولیه طرح شفافیت آرای نمایندگان شهادت می‌دهم گزارش کارگروه - که با همکاری مرکز پژوهش‌ها تنظیم شده - از متن اول بهتر است.
محمود صادقی + عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
درگیری دو نماینده مجلس یازدهم با محمود صادقی
اظهارات توییتری محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس دهم، در خصوص جنجال‌های اخیر پیرامون مجلس یازدهم با واکنش‌های تندی مواجه شده است.
سامانه دسترسی آزاد+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
۴ شهرداری از مازندران به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوستند
مدیرکل امور شهری و شوراها استانداری مازندران گفت که در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات ، چهار شهرداری ساری ، بابل ، آمل و قائمشهر به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات متصل شده‌اند.
عباس رجبی + محمد کریمی + عبارت
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
شهردار ساری در دیدار با دادستان مرکز استان عنوان کرد؛
نقش تاثیرگذار دستگاه قضایی در پیشبرد امور شهری/ شفافیت، مبنای فعالیت ما در شهرداری ساری است
عباس رجبی شهردار ساری شفافیت اداری را مهم ترین رویکرد مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: تلاش کردیم مدیرانی را در راس امور شهرداری قرار دهیم که شفافیت اداری را در زمره ی مهم ترین فعالیت خود جای دهند
بازرسی+عبارت
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
از شبکه هزاردستان مدیران پنهان تا حسابرسان برج‌ساز
عباس هشی، عضو جامعه حسابداران، با اشاره به نقش وزرای اقتصاد در این رویه توضیح می‌دهد: آقای طیب‌نیا نتوانست کاری کند و فقط به گلایه از اینکه فساد مدیران دولتی نفسم را گرفت، اکتفا کرد. بعد هم آقای کرباسیان وزیر اقتصاد شد و رویه ادامه پیدا کرد. در دوره آقای دژپسند خواستند با بزرگ‌ترین شبهه حیاط‌خلوتی برای اولین بار برخورد کنند؛ اما درنهایت ما با تکرار همان رویه روبه‌رو شدیم.
ساری+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
درپی بازداشت برخی افراد در مجموعه مدیریت شهری ساری به دلیل فساد مالی؛
مدیریت شهری تمام شیشه ای، اکسیر مبارزه با فساد در شهرداری
اگر نگاهمان کمی عمیق و ریشه‌ای باشد می‌توانیم به روشنی درک کنیم ریشه اصلی مفاسد و مشکلاتی که امروزه در کشور با آن روبرو هستیم، نبود شفافیت است؛ این مفاسد و مشکلات ریشه در فقدان زیر ساخت‌هایی دارند که شفافیت راهکار تحقق و مقابله با آن هاست.
روابط عمومی+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
به بهانه ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی؛
حلقه مفقوده سازمان ها جا مانده در اتاق های کوچک
امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر کند. با گسترش حوزه ارتباطات بشری و توسعه فن‌آوری‌های اطلاعاتی و همچنین ارتقای روز‌افزون و همه‌جانبه علوم و فنون نیاز به ساماندهی اطلاعات بیش از پیش احساس می‌شود.
تبلیغات+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
اجرای نصفه و نیمه قانون شفافیت هزینه‌های مالی نامزدها / از کلیپ‌های انتخاباتی پرحاشیه تا درخواست برای دریافت کمک مالی
ماجرای یازدهمین انتخابات مجلس با وجود اجرای نیم‌بند قانون شفافیت هزینه‌های انتخاباتی نمی‌توان با انتخابات‌های گذشته چندان متفاوت باشد چراکه همچنان روزنه‌های فراوانی برای دور زدن قانون و تبلیغات نامتعارف به چشم می‌خورد.
یامین پور+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
وحید یامین‌پور و نظام‌الدین موسوی لیست اموال خود را اعلام کردند
«وحید یامین‌پور» مجری برنامه های سیاسی صداوسیما و سید نظام‌الدین موسوی مدیرمسئول سابق خبرگزاری فارس که هردو نامزد انتخابات مجلس‌اند، لیست اموال خود را اعلام کردند.
مجلس صندلی + عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
قانون جدید با موافقت نمایندگان / کاندیداهای مجلس موظف به ثبت تمامی مخارج خود شدند
نمایندگان مجلس با ثبت تمامی مصارف و مخارج مرتبط با فعالیت‌های انتخاباتی و هزینه‌های تبلیغاتی نامزدها و منابع تأمین مالی این هزینه‌ها در سامانه مالی انتخابات موافقت کردند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
یک نماینده که در طول چهار سال نهایت ۴۰۰ میلیون تومان درآمد داشته، چطور برای انتخابات میلیاردی خرج می کند؟
عضو حزب اعتماد ملی می گوید: معنا ندارد افراد برای انتخاب شدن دست به اسراف بزنند مگر یک نماینده در طول ۴ سال بیشتر از ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون درآمد دارد که برخی نمایندگان میلیاردی خرج می‌کنند؟
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
شفافیت یعنی معرفی مسئول نابودی ۱۸ میلیارد دلار
معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید: هرکس در هر مسئله‌ای پنهانکاری کند، ضرر کرده است. شفافیت با مردم باید مورد توجه قرار گیرد. ابهام چند روزه در بیان علت سقوط هواپیمای اوکراینی ضربه بزرگی بود.