امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۸ AM
آخرین اخبار:
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور / تشخیص ۲۲۷۴ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته کمک یک میلیونی دولت به تمام خانوارهای یارانه بگیر / پرداخت مرحله دوم کمک های معیشتی تا پایان فروردین کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور اخبار دروغین و شایعات خطرناک در مورد پیشگیری و درمان کرونا / با ارزش ترین گیاه دارویی را بشناسید / راه حل های طلایی برای ریزش و نازکی موها / کشف دارویی که می‌تواند کرونا را درمان کند سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شمس الله شریعت نژاد
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
شصتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ادعای نماینده مجلس: مرگ ۶۰ نفر و بستری شدن ۵۰۰ نفر در بابل! / نامه انتقادآمیز استاندار اسبق مازندران به معاون رئیس جمهور / حمله تند کیهان به نماینده نوشهر و چالوس / نگاه نماینده بهشهر به صلیب سرخ جهانی و پیش بینی درگیری ۳ ماهه با کرونا
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دایرکت + عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
ماجرای ویلای کانادا ، رانت های اقتصادی و استخدام های فامیلی از زبان نیازآذری / راز تغییر چهره بازیکن پرسپولیسی / نماینده رامسر و تنکابن طرح تشکیل مازندران غربی را در لیست افتخاراتش قرار داد / کل کل فرزاد مجیدی در آستانه دیدار حساس استقلال
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و سی و یکمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
شمس الله شریعت نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
نماینده رامسر و تنکابن: برخی انتظار دارند همه چیز یا شور شور یا بی‌نمک شود / شفافیت هم برای خود مرزی دارد
نماینده مردم تنکابن، عباس‌آباد و رامسر در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: باتوجه به فضایی که در کشور حاکم است، برخی انتظار دارند همه چیز یا شور شور یا بی‌نمک شود ولی باید هر چیز باید به‌صورت نسبی باشد و باید شفافیت را بپذیریم اما نباید در این زمینه سوءاستفاده صورت گیرد.
شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم شهرستانهای تنکابن + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
دفاع تمام قد نماینده تنکابن از طرح مازندران غربی
یکی از صد دلیل آقای نماینده برای جدا شدن / ناتوانی خودتان را پشت دلایل پیش پا افتاده مخفی نکنید / از این به بعد به آقای شریعت نژاد بگویید آقای مدلل
نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس با اشاره به اعلام وصول طرح استان شدن غرب مازندران گفت: این مطالبه را با جدیت پیگیری می کنیم.
دامادی+عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
واکنش دامادی نماینده ساری و میاندورود به طرح مازندران غربی در گفتگوی اختصاصی با عبارت:
این طرح هزاران ایراد دارد و از همین الان رد شده است/ نهایتا نام فرماندارشان استاندار می شود و نتیجه ی دیگری ندارد/ طراح، طرحش را پس بگیرد و بیشتر از این به انشقاق استان دامن نزند
محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مازندران در گفتگو با خبرنگار عبارت در ارتباط با اعلام وصول طرح تشکیل استان مازندران غربی با تاکید بر کلمه ی "اعلام وصول" گفت: چند نفر از برادران ما در غرب استان دنبال این مسئله بودند و آن را از گذشته بیان می کردند حالا این مسئله را به صورت طرحی درآوردند که اگر آن را مطالعه بکنید متوجه می شوید که بسیار ناشیانه است.
مازندران+عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
قابل توجه آقايان احمدی لاشکی و شریعت نژاد؛
لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد
طرح تشکیل استان مازندران غربی به مرکزیت نمک آبرود در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد. این خبری بود که به سرعت در فضای مجازی سروصدا به پا کرد و مخالف و موافقینش هرکدام واکنش مختص به خودشان را به این مسئله نشان دادند. اما واقعیت چیست؟
تحصن مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
گزارش تصویری مشروح تحصن و اعتراض نمایندگان مجلس به انتقال آب دریای خزر؛
از تظاهرات پرینت های A۴ تا فریاد دسته جمعی در جایگاه هیئت رئیسه
جمعی از نمایندگان مجلس در اعتراض به موافقت سازمان محیط زیست با انتقال آب خزر به کویر مرکزی ایران و سمنان امروز در صحن علنی مجلس تحصن نمودند.
نمایندگان مازندران+عبارت
پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸
عبارت دیدگاه نمایندگان مازندران را درباره اصل و فوریت طرح شفافیت آرا بررسی می کند؛
هفت نفری که عجله ندارند
بی شک یکی از داغ ترین موضوعات سیاسی هفته های اخیر کشور به طرح شفافیت رای نمایندگان مجلس اشاره می کند. طرحی که ابتدا دوفوریتش تصویب نشد تا از طریق راه و زمان اصولی اش مطرح شود اما همین اندازه تعلل هم برای ملت بدبینی که هر روز شاهد دادگاهی شدن بالاترین مقامات کشوری یا نزدیکان آنها هستند کافی بود تا بشورند و اصل ماجرا را جویا شوند.
ساحل + عبارت
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
پیشروی آب دریای خزر سواحل را سند دار کرده است
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه پیشروی آب دریای خزر سواحل را سند دار کرده است، گفت: سازمان‌های دولتی باید حریم ۶۰ متری سواحل دریای خزر را رعایت کنند.
شمس الله شریعت نژاد
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
نماینده تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی:
کشاورزان به اندازه کارمندان نیز امید به زندگی ندارند / برخی می خواهند شمال تنها محل خوشگذرانی باشد
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ریشه تغییر کاربری گسترده اراضی در شمال کشور، اقتصادی نبودن کشاورزی است،گفت: کشاورزان در تاریکی بدون چراغ در حرکت هستند و این مسئله در شان کشاورزان نیست.
شمس الله شریعت نژاد+عبارت
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
شریعت نژاد
باغداران شاکی هستند/ کشاورزان کمک‌های دولت را احساس نمی کنند
وی با بیان اینکه باغداران مرکبات، کیوی و گل و گیاه از وضعیت فعلی شاکی هستند، افزود: وزارت جهاد کشاورزی در حوزه باغبانی عملا نقشی ایفا نمی‌کند و به بهانه امنیت غذایی گندم و جو باغبانی را فراموش کرده است.
برق
پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
افتتاح طرح افزایش ظرفیت ایستگاه ۲۳۰ کیلوولت بخش سلمانشهر عباس آباد
در دهه فجر انقلاب اسلامی طرح افزایش ظرفیت ایستگاه ۲۳۰کیلوولت دانیال نبی (ع) بخش سلمانشهر عباس آباد در غرب مازندران به بهره برداری رسید.
شمس الله شریعت نژاد+عبارت
دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶
درباره شمس الله شریعت نژاد؛ نماینده رامسر، تنکابن و عباس آّباد؛
سکوت اندر سکوت اندر سکوت / محمدرضاعارفِ مازندران
عبارت: حالا فرصتی تازه به نام «حسن عسگری» که به عنوان یکی از یاران حلقه نزدیک استاندار مازندران انتخاب شده پیش روی اوست. عسگری که مشاور و مسئول پیگیری های ویژه استاندار است اهل تنکابن است و این موقعیتی است برای مردم کمتر دیده شده منتهی الیه غرب مازندران.
شریعت نژاد
چهارشنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۶
اظهارات جنجالی نماینده تکنوکرات مازندرانی در مجلس؛
منطقه آزاد تجاری فعلا برای شرایط اقتصادی کشور تاثیر مثبتی نداشت/دخالتم در انتخاب شهردار تنکابن را قویا تکذیب می‌کنم
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق آزاد قرار بود سکوی صادرات باشند اما هم اکنون فقط به منطقه‌ای برای خرید و فروش برخی اجناس داخلی و بیشتر اجناس خارجی شده‌اند و فعلا برای شرایط اقتصادی کشور تاثیر مثبتی هم نداشته‌اند.
کم کارترین و پرکارترین نمایندگان مازندران در مجلس
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵
عبارت گزارش می دهد؛
کم کارترین و پرکارترین نمایندگان مازندران در مجلس را بشناسید/ از یوسف نژادِ بیش فعال تا نجفیِ گوشه گیر
این گزارش نتیجه بررسی و نظردهی ۵ کارشناس حوزه سیاست و رسانه است.صفتِ پُرکار و کم‌کار به معنای قوی‌ترین و ضعیف‌ترین نیست، بلکه تنها نشان می دهد که کدامیک از ۱۲ نماینده استان موفق شده اند بیش از دیگران اثرگذار باشند و نظرها را به سمت خود جلب کنند.