امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۰۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شورای شهر ساری
متکدیان+عبارت
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
غوغای متکدیان در خیابان های مرکز مازندران / یادگار شورای منحل شده در ساری
این روزها حضور متکدیان در سطح شهر ساری آنقدر زیاد شده که نه تنها افراد تازه وارد به این شهر ، بلکه شهروندان مرکز مازندران را هم شگفت زده کرده است.
نقاشی قدیمی ساری + عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
نامه‌ای به نشانی سرپرست جدید شهرداری ساری؛
خوب ببین و گوش کن، آقای شهردار!
آقای شهردار! به سراغ عمارت «سردارجلیل» برو. لختی در آن بیاسآی، چشم‌هایت را ببند و در دل تاریخ، به صدای همهمه‌ی زندگی در کوچه‌ی بهرام‌اتر خوب گوش کن! به صدای «محمودنفتی»، وقتی با پاچه‌های بالازده، در دیگِ مسی می‌رقصد، صدای «علی‌باباخان»؛ وقتی بر سرِ مبادله‌ی کالابه‌کالا با پیرمردی از کیاسر چانه می‌زند، صدای گیتارِچوبی مرد پنبه‌زن، که برای تشک‌های مردم شهر، خوابی آهنگین می‌بیند. به صدای انسان گوش کن که مدت‌هاست در این شهر به گوش نمی‌رسد. تو مسئول بازگرداندن این صدایی!
بازداشت شورای شهر ساری+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
رییس کل دادگستری مازندران اعلام کرد؛
خبری جدید درمورد پرونده های شهرداری ساری / دادگستری به دنبال مدیر مقیم تهران / چشم ساروی ها به دادگاه انقلاب پایتخت
رییس کل دادگستری مازندران گفت: ۳ پرونده تخلف برای مدیران و کارکنان شهرداری ساری تشکیل شده است.
مهدی جمالی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
وزارت کشور تائید کرد / شورای شهر ساری رسماً منحل شد
معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از تصویب انحلال شورای شهر ساری در هیات مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراهای کشور خبر داد.
منصورعلی زارعی نماینده ساری+عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
ماجرای نامه به وزارت کشور برای تعیین تکلیف شهرداری ساری از زبان نماینده مرکز استان
رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران درباره تعیین تکلیف وضعیت شورا و شهرداری ساری گفت: نامه‌ای به وزارت کشور مبنی بر اینکه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف شهردار و شورا اقدام کند؛ ارسال شد و باید این وزارت‌خانه تکلیف را روشن کند
شهرداری ساری+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
ماجرای تصویب بودجه برای شهر بدون شورا و شهردار / چرا وزارت کشور تکلیف ساری را مشخص نمی کند؟
تصویب بودجه شهرداری ساری مرکز استان مازندران در انتظار تصمیم وزارت کشور برای انحلال شورای اسلامی این شهر و ابلاغ قائم‌مقامی شورای برای استانداری است.
رازجویان و شهرداری ساری+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
چرا تکلیف شورای شهر ساری هنوز روشن نشده؛
معاون عمرانی استاندار مازندران پاسخ می دهد/ احتمال بالای انحلال رسمی شورا تا سه روز دیگر/ استاندار مازندران در یک قدمی قائم مقامی
هفته قبل بنا به درخواست مازندران، قرار بود جلسه ای فوق العاده در روز سه شنبه تشکیل شده و به وضعیت پرونده شورا و شهرداری ساری رسیدگی شود، اما به دلیل عدم فرصت کافی برای هماهنگی های لازم و حضور همه اعضای این شورا که از نقاط مختلف ایران می آیند ، جلسه برگزار نشد.
شورای شهر+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
نگاهی به پرونده عجیب و غریب بازداشت شوراهای شهر/ جای خالی قوانین در انتخابات
بازداشت عضو شورای شهر، عبارتی که طی سال های اخیر اخبار مربوط به آن را دیده و شنیده ایم و اما نکته حائز اهمیت تعداد زیاد این دستگیری هاست که باید فکری به حالش کرد.
منصورعلی زارعی+عبارت
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹
بلاتکلیفی مدیریت شهری در ساری فریاد نماینده شهر را درآورد
رییس مجمع نمایندگان مازندران گفت: بیش از ۴۵ روز است که مرکز استان مازندران بدون شهردار و سرپرست بوده و تا به امروز وزارت کشورهم جهت برون رفت از این بحران اقدام مناسبی انجام نداده و علیرغم تدابیر مسئولان استان این موضوع در حال تبدیل شدن به یک معضل اجتماعی به دلیل عدم انجام خدمات مناسب به شهروندان است
بازداشت شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
عبارت گزارش می‌دهد؛
عضو سابق شورای شهر ساری هم دستگیر شد / بازداشت آقای جنجالی در اینستاگرام/ احتمال افزایش دستگیریها در روزهای آتی
با دستگیری وی، این احتمال که نهادهای امنیتی به گذشته باز گردند و پرونده‌های بایگانی شده را دوباره بگشایند افزایش یافته است. با این حساب بعید نیست اگر در روزهای آتی اخبار بیشتری از دستگیری‌ها منتشر شود.
سردار مسلمی+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
فرمانده سپاه کربلای مازندران در نشست خبری به بهانه دهه بصیرت و سالروز شهادت سردار سلیمانی شرکت کرد؛
سریال افشای فساد مدیران شهری مرکز استان همچنان در دست تکمیل / یکی از بازداشتی‌ها آزاد نشده به زندان بازگشت / روش خاص و بی سابقه شورای شهر بابل برای رشوه گرفتن همه را شوکه کرد
یکی از اصلی ترین موضوعات پیرامون سپاه مازندران در ماه های اخیر، مقوله مبارزه با فساد در شوراهای شهر بابل و ساری و همچنین دستگیری‌های پی در پی در شهرداری مر کز استان بود. جایی که مردم هر مدت یک بار خبر بازداشت یکی از افراد سرشناس شهر توسط نیروهای اطلاعات سپاه را می شنیدند.
اطلاعات سپاه+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
ورود سپاه به پرونده مفاسد اقتصادی درخواست دادستان استان بود؛
توضیحات فرمانده سپاه درباره دستگیری اعضای شورای شهر ساری و بابل / مجبور شدیم ورود کنیم
فرمانده سپاه کربلا درباره پرونده‌های دستگیری اعضای شورای شهر ساری و بابل و شهرداری ساری توضیحاتی داد و گفت: سپاه به عنوان ضابط قضایی نسبت به دستگیری‌ها اقدام کرده است.
مهدی رازجویان+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران:
وضعیت شورا و شهرداری ساری در همین هفته روشن می‌شود / فرماندار و مدیرکل شهری استانداری بر اجرای امور نظارت می‌کنند / منتظر پاسخ وزارت کشور هستیم
معاون امور عمرانی استانداری مازندران دلیل سکون فعلی را انتظار برای پاسخگویی وزارت کشور اعلام کرد و گفت: آخرین وضعیت شورا و شهرداری طی نامه‌ای به اطلاع وزارت کشور رسیده و روند انحلال شورا نیز تشریح شده است و منتظر اعلام این وزارتخانه هستیم.
شهرداری ساری+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
قرار قضایی انحلال شورای شهر ساری صادر شد / روشن شدن تکلیف تا ۳ روز آینده
با قرار قضایی انحلال شورای شهر ساری صادر و تا سه روز آینده وضعیت نهایی مشخص می‌شود.
شورای شهر دوره پنجم ساری+عبارت
جمعه ۵ دی ۱۳۹۹
شورای شهر ساری چگونه به خاک سیاه نشست؛
تناور شدن درخت فساد در میدان نبرد سایه ها/ کثافت کاری با پول های کثیف
بازداشت رجبی نخستین حلقه‌ی سقوط این دومینو بود و بعد از او برخی از معاونین و نهایتا بسیاری از اعضای شورای شهر از جمله اسفندیار عشوری بازداشت شدند. شورای شهر ساری در کمتر از ۶ ماه، دوبار از حدنصاب خارج شد و تا آستانه انحلال پیش رفت تا نهایتا با دستگیری رییس شورا و علی آقامیری انحلال مدنی‌ترین نهاد شهری ساری رنگ واقعیت به‌خود بگیرد.