امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شورای شهر نوشهر
فساد در مازندران + عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
مروری بر مهمترین پرونده های اقتصادی یک دهه اخیر در مازندران به بهانه دستگیری شهردار ساری؛
دستگیری ۷ شهردار و ۱۰عضو شورا / از فروپاشی باند سلمانشهر تا بازداشت آقازاده مدیرارشد سابق/ از فساد ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری مدیر فراری بعد از ۴ سال
در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.
علی امانی+عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
علی امانی شهردار نوشهر در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
شایسته ی نوشهر نیست که با ضوابط ۱۰ سال پیش اداره شود / طرحی برای کنترل رود های وحشی داریم / شهری بدون کوچه های خاکی؛ بزودی
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.
شورای شهر نوشهر+عبارت
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸
رئیس شورای شهر نوشهر:
نوشهر قابلیت تبدیل به شهر گردشگری نمونه بین کشورهای CIS را دارد
رئیس شورای شهر نوشهر گفت: این شهر قابلیت تبدیل به شهر گردشگری نمونه در بین کشورهای CIS را داراست.
شهردار نوشهر شیخ الاسلامی
جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵
گفتگو با «بنی شیخ الاسلامی» شهردار نوشهر:
برگزاری بزرگترین همایش پیاده روی همراه با جشن آزادسازی در کپورچال
عبارت:یک اتفاقی جالب هم این بود که ۳۰ مالک در این حوزه خود از پیمانکاران قوی بودند و ما اول از همه ملک آنها را تخریب کردیم و ۳قرارداد به ارزش ۲میلیارد برای اجرا، آزادسازی و تخریب با آنها منعقد کردیم.
تصادف-سایت عبارت
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵
صدای شما
شهردار و اعضای شورای شهر نوشهر! از خواب بیدار شوید
چند تن از مخاطبان «عبارت» با ارسال تصاویر و برقراری تماس با ما به یکی از چالش های خطرناک در منطقه هلستان نوشهر اشاره کرده و آن را نشانه بی تدبیری شورا و شهرداری نوشهر دانسته است. این گزارش توسط دفتر نماینده گی «عبارت» در غرب مازندران تنظیم شده است.