امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۱۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شورای شهر
ساری+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
درپی بازداشت برخی افراد در مجموعه مدیریت شهری ساری به دلیل فساد مالی؛
مدیریت شهری تمام شیشه ای، اکسیر مبارزه با فساد در شهرداری
اگر نگاهمان کمی عمیق و ریشه‌ای باشد می‌توانیم به روشنی درک کنیم ریشه اصلی مفاسد و مشکلاتی که امروزه در کشور با آن روبرو هستیم، نبود شفافیت است؛ این مفاسد و مشکلات ریشه در فقدان زیر ساخت‌هایی دارند که شفافیت راهکار تحقق و مقابله با آن هاست.
شورای شهر+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
از ماجرای خانم فرزانه تا دوران پساعبوری
بر اساس اصل ۱۰۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصول مبانی اسلامی و انقلاب مردم سالارانه دینی، هدف از تشکیل شورها، پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم با توجه به مقتضیات محلی پیش بینی و شکل گرفت.
شورای شهر+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
به بهانه ۹ اردیبهشت، روز شورای اسلامی شهر و روستا؛
شورای اسلامی شهر و روستا؛ بودن یا نبودن مسئله این است
قرار بود این شورا در مردمی تر شدن اداره ی امور کشور و همچنین استفاده از ظرفیت های پنهان موجود در جامعه کمک حال حاکمیت باشد اما پس از بیست و اندی سال همچنان در تعیین وظایف خود و ارتباط گرفتن با مردم و حل مشکلات کسانی که به آن ها رای داده اند آنچنان که باید و شاید کارا ظاهر نشده.
زهرا نژاد بهرام+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
نمایشگاه شهر آفتاب بیمارستان ویژه کرونا می‌شود؟/ بدبینانه‌ترین آمار مبتلایان به کرونا در ایران
عضو شورای شهر تهران گفت: برای تبدیل نمایشگاه شهر آفتاب به بیمارستان ویژه کرونا وزارت بهداشت تصمیم‌گیرنده است و اگر این موضوع در دستور کار قرار گیرد، شورای شهر و شهرداری کمک‌های لازم را انجام می‌دهند.
محسن هاشمی + عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
محسن هاشمی همچنان در قرنطینه است
شورای اسلامی شهر تهران امروز یکشنبه نشست علنی خود را بدون حضور «محسن هاشمی» رییس خویش آغاز کرده و علت آن، «قرنطینه خودخواسته» او در برابر بیماری کرونا اعلام شده است.
کوروش یوسفی+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
بودجه سال آینده ساری ۱۷ درصد کم شد !
رییس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر ساری گفت: میانگین بودجه عمرانی و جاری شهرداری ساری برای سال ۹۹ نسبت به سال جاری حدود ۱۷ درصد کمتر شد.
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تجمع جمعی از کارگران متروی تهران در مقابل شورای شهر/ ۱۸ ماه بدون دریافت حقوق / اعتبار برای تجهیزات هست اما برای کارگران نه
جمعی از کارگران متروی تهران با تجمع در برابر شورای شهر نسبت به عدم پرداخت ۱۸ ماهه حقوق خود اعتراض کردند.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
چهل یکمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ناگفته های انتخاب رضا حاجی پور و حسین جوادی از زبان اصولگرایان آملی / حمایت عضو شورای شهر قائمشهر از ۲ کاندیدای این شهر / عوارض آزادراه تهران-شمال صرف چه چیزی می شود؟ / کنایه امام جمعه به عکس گرفتن با نماینده اروپا در مجلس
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
حوش قلب+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
ابهام در استعفای شهردار سلمانشهر / شورا بی اطلاع است!
روزهای اخیر اخبار متعددی از استعفای شهردار سلمانشهر مازندران در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر شده است، در حالی که اعضای شورای شهر از این مسئله اعلام بی اطلاعی کرده اند.
بازداشت، زندانی، دستبند، جرم+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
بازداشت عضو سابق شورای شهر ساری و لیدر انتخاباتی؛
دستگیری‌ها به ۲ نفر رسید / زخم کهنه سر باز کرد
بی‌شک این اولین و آخرین خبر داغ از مدل قضایی در انتخابات استان نخواهد بود و هرچه به روزهای انتخابات نزدیک تر شویم رقابت میان گروه‌های مختلف تشدید می‌شود و همین مسئله می‌تواند زمین بازی را تا حدودی تغییر دهد.
عباس رجبی+عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از پشت پرده فشارها بر شهردار ساری؛
به نام مردم‌سالاری به کام انحصارطلبی / فشارهای سیاسی به رجبی خیانت به ساری است / مردم تشنه همدلی هستند
بعد از مهاجرت عبوری، حفره‌ای جدی در بدنه اجتماعی و سیاسی ساری ایجاد شد که البته هرکسی در پی کسب امتیاز شخصی از دل این حفره بود. شهرداری ساری طبق قانون نانوشته ی این سال های کشور مثل بسیاری از ارگان های دیگر چند ماهی توسط سرپرست اداره شد.
باهنر + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
باهنر:رقیبان اصلاح طلب ما حواسشان جمع است؛آنها بر سر آزادی و صلح طلبی با ما چالش می کنند/اصولگرایان مشهد ائتلاف نکنند،ماجرای شورای شهر تکرار می‌شود
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر کسی فکر کند این دوره دوره پیروزی ماست، این دروازه اول شکست است.
 مهندس سید جعفر هادیان + عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
سید جعفر هادیان رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری شد
صبح امروز مهندس سید جعفر هادیان بعنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری انتخاب شد
دادگستری مازندران+عبارت
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
صدور حکم نهایی یکی از اعضای شورای شهر ساری؛
(ع . ز) به شلاق و جریمه نقدی محکوم شد / نشر اکاذیب کار دست آقای جنجالی داد
دیگر این روزها شنیدن خبر دستگیری، حبس، جزای نقدی یا مجازات اعضای شوراهای اسلامی شهر در کشور به امری عادی بدل شده است. همین چند هفته پیش بود که حکم قطعی کمال آقامیری رئیس سابق سازمان عمران شهرداری ساری با شکایت منابع طبیعی صادر شد و حالا در تازه ترین نمونه رای دادگاه تجدید نظر یکی از اعضای جنجالی شورای شهر مرکز استان مازندران صادر شده است.
نیچه+عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
به بهانه سالروز میلاد فردریش نیچه؛
ایران امروز و اراده معطوف به قدرت
امروز پانزدهم اکتبر برابر است با زادروز فیلسوف و شاعر شیدای آلمانی " فردریش نیچه" مردی که در کنار مارکس و فروید از اضلاع درخشان مثلث نبوغ اروپایی در جهان اندیشه بود.