امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شورای نگهبان
علی مطهری+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
نامه علی مطهری به جنتی / هرچه فکر کردم که علت رد صلاحیت من چه بود، ذهنم به جایی نرسید!
علی مطهری نامزد رد صلاحیت شده انتخابات آینده مجلس و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به دبیر شورای نگهبان نوشت: هرچه فکر کردم که علت رد صلاحیت من چه بود، ذهنم به جایی نرسید مگر این که وقتی نمی‌توانند کسی را در میدان رقابت انتخابات شکست دهند اساساً اجازه ورود به میدان را به او نمی‌دهند و این یعنی تضییع حقوق آن کاندیدا و صدها هزار شهروندی که می‌خواستند به او رأی بدهند.
آیت الله لائینی+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
اظهارات نماینده ولی فقیه در مازندران درباره انتخابات
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه نباید انتخابات و شورای نگهبان را زیر سوال ببریم، گفت: باید حسن انتخاب و انتخاب احسن داشته باشیم و در میان کاندیدها لایق‌ها را شناسایی و انتخاب کنیم.
جنتی + عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
هشدارهای انتخاباتی آیت‌الله جنتی به مسئولان و نامزدها
دبیر شورای نگهبان گفت: مسئولان اجرایی و عوامل نظارتی باید دقت داشته باشند که در طول زمان برگزاری انتخابات از هیچ یک از داوطلبان و جناح‌های سیاسی جانبداری نکنند.
انتخابات + عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
تعداد باز هم بالا رفت / ۱۷۱ نامزد برای انتخابات مجلس در مازندران رقابت می‌کنند
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مازندران گفت که با اضافه شدن ۱۸ نفر دیگر به فهرست تایید صلاحیت شدگان در استان ، آمار فهرست رقابت انتخاباتی در استان به ۱۷۱ نفر رسیده است.
عباسعلی کدخدایی + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
کدخدایی خبر داد / امکان افزایش تعداد تاییدصلاحیت شده‌ها / اطلاعات جدیدتری به دستمان رسید / شورای نگهبان از چه کسانی شکایت کرد؟
روزهای داغ و پرالتهاب تبلیغات رسمی انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از روز بیست و چهارم بهمن ماه سال جاری آغاز شده و از آن تاریخ است که محافل بیشتر رنگ و بوی داغ انتخاباتی به خود می‌گیرد.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
روحانی دستور تدوین لایحۀ همه‌پرسی را صادر کرده است ؟!
«اخیراً حزب "اتحاد ملت" در نامه‌ای، از آقای روحانی خواسته لایحه‌ای برای همه‌پرسی درباره تفسیر شورای نگهبان از نظارت بر انتخابات (اصل ۹۹ قانون اساسی) تهیه و ارائه کند. روحانی هم ضمن استقبال، دستور تدوین لایحۀ مذکور را صادر کرده است.»
وکلا دادگاه + عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
دستگیری ۱۲ مدعی نفوذ در فرایند انتخابات با گزارش شورای نگهبان
دادستانی تهران از دستگیری مدعیان نفوذ در شورای نگهبان در رابطه با تایید صلاحیت‌ انتخابات مجلس شورای اسلامی با گزارش این شورا و ‌اقدام فوری قوه قضائیه خبر داد.
انتخابات+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
واسطه‌های فروش صلاحیت در هتل هویزه تهران؟ / محمود صادقی: هنوز نمی‌توان از جزئیات سخن گفت / کاندیداها و نمایندگانی که با این پدیده مواجه شده بودند، بر آن شهادت داده‌اند
خبرها و جزئیات در آینده می‌رسد. به گفته محمود صادقی، هنوز نمی‌توان از جزئیات پدیده واسطه‌گری برای فروش صلاحیت کاندیداها سخن گفت. اکبر اعلمی، نماینده مجلس ششم که از جمله دنبال‌کننده‌های این موضوع بوده نیز اخیرا توضیحاتی در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرده است.
مجید فراهانی+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
ما را تأیید صلاحیت نکنید؛ مردم به خیابان می‌آیند!
بسیاری از مشکلاتی که امروز وجود دارد باید با حضور و نظرات نمایندگان مردم در خانه ملت حل شود. اگر این اتفاق نیفتد و مجلس یکدست با یک تفکر و دیدگاه خاص شکل بگیرد، تبعات زیادی برای کشور خواهد داشت.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
تایید صلاحیت های جدید تنور انتخابات را داغ می کند؟ / افزایش ۲۷ نفری کاندیداهای انتخاباتی در مازندران
دبیر ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران از افزایش ۲۷ نفری فهرست نامزدهای این استان پس از بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان خبر داد و گفت که هم اکنون فهرست انتخاباتی استان ۱۵۳ نفری شد.
علی مطهری+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
علی مطهری بازهم ردصلاحیت شد/جمله حقوقدان شورای نگهبان لرزه بر اندامم انداخت / هم خوشحال شدم و هم ناراحت/ برای آینده انقلاب اسلامی نگرانم
علی مطهری، نماینده مردم تهران، با اشاره به عدم احراز صلاحیت مجددش در انتخابات مجلس یازدهم، نسبت به تهدید کیان جمهوری اسلامی با روند فعلی ردصلاحیت‌ها هشدار داد و در عین حال مردم را به شرکت فعال در انتخابات دعوت کرد.
علی مطهری + عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
در جلسه علی مطهری با شورای نگهبان چه کذشت؟ / جزئیات دیگری از ماجرای ردصلاحیت
نماینده مردم تهران جزئیاتی از جلسه اخیرش با اعضا شورای نگهبان درباره دلایل ردصلاحیتش برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس را تشریح کرد
علی مطهری
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
شورای نگهبان، صلاحیت علی مطهری، محمود صادقی و الیاس حضرتی را تائید کرد؟
شورای نگهبان نظر خودش را درباره بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.
محمدرضا باهنر+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
برخی را فقط ملک الموت می تواند از صندلی قدرت جدا کند
دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اشتباهات در احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس گفت: ساختار ثبت نام در انتخابات و بررسی صلاحیت‌ها نیازمند اصلاح است و دلسوزان نظام باید برای تجدید نظر در رد صلاحیت‌ها تلاش کنند.
مطهری + عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
نامه تند مطهری به شورای نگهبان / دایه دلسوزتر از مادر نباشید!
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مراجعه حضوری خود به شورای نگهبان برای بررسی پرونده رد صلاحیتش در انتخابات آینده،‌ گفت: مواردی که در پرونده اینجانب آمده هیچ ‌کدام مصداق عدم التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی نیست و بعید می‌دانم کسی از اعضای آن شورا دلسوزتر از من برای نظام و انقلاب اسلامی و مقام رهبری باشد.