امروز : دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۵۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شورای نگهبان
علی مطهری+عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
افشاگری علی مطهری از پشت پرده تعطیلی یکشنبه / مطهری کدام عضو هیات رئیسه را تهدید کرده بود؟
علی مطهری در یادداشتی که در کانال تلگرامی اش منتشر کرده، نوشت: هشتم ربیع‌الاول روز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام و آغاز امامت حضرت ولیّ عصر امام زمان علیه‌السلام است. در مجلس نهم یکی از اعضای هیئت رئیسه در پی درخواست یکی از علمای قم به او قول داد که این روز را تعطیل کند.
رئیسی + عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
مخالفت رئیسی با زندانی شدن افراد برای مهریه
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: رئیس دستگاه قضا عنوان کرد که با زندانی کردن افراد به خاطر مهریه مخالفیم و معتقدیم کسی که معسر است نباید به زندان برود مگر اینکه ملائت و توانمندی وی برای پرداخت مهریه ثابت شود.
محمود صادقی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
نامه محمود صادقی به رییس قوه قضاییه / تکلیف مدعیان نفوذ در شورای نگهبان چه شد؟
رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی در مجلس دهم، به رییس قوه قضاییه نامه نوشت.
حسن خمینی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
اصلاح طلبان در اندیشه تکرار انتخابات ۹۶ / این چهره برگ برنده اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ می شود؟
این تنها زمان است که معلوم می‌کند که حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی به عنوان گزینه اصلاحات وارد کارزار رقابت ریاست جمهوری سال آینده خواهد شد یا نه؛ تایید صلاحیت خود را از شورای نگهبان خواهد گرفت و یا به طور کل قید صحنه سیاسی کشور را خواهد زد.
احمدی نژاد+عبارت
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
نقشه و ترفند احمدی نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ فاش شد
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسبق کشورمان در سال ۹۶ هم عزم آمدن به میدان داشت، اما با عدم تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان مواجه شد.
کدخدایی+عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
آخرین نظر فقهای شورای نگهبان درباره ریاست جمهوری زنان از زبان کدخدایی / طرح مالیات بر خانه‌های خالی ابهام دارد / ورودی به قرارداد چین و ایران نداشتیم
سخنگوی شورای نگهبان گفت:ما هیچ گونه ورودی به قرارداد ایران و چین نداشتیم و تا زمانی که مجلس مصوبه‌ای در این زمینه به ما ارائه نکند، ما بررسی نخواهیم داشت.
کدخدایی+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
پیش‌بینی ریاست‌جمهوری زنان در آینده / کدخدایی: بهتر است من از شورای نگهبان بروم تا جا برای جوان ترها باز شود
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگویی با روزنامه «اطلاعات» در پاسخ به سوالی درباره ریاست‌جمهوری خانم‌ها گفت: دقیقا مساله ممنوعیت‌های قانونی نیست و پای مسائل فرهنگی در میان است.
کدخدایی+عبارت
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹
پاسخ‌های کدخدایی به ادعای همکاری دخترش با پسر تاجگردون در یک شرکت/شاید برخی نامزدهای ریاست جمهوری در خیابان یا نماز جمعه صحبتی با اعضا کرده باشند
سخنگوی شورای نگهبان گفت: دیداری به‌شکل سازمان یافته با نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری نداشتیم. ممکن است در نماز جمعه، در خیابان یا مجلس یک کسی، فردی را ببیند و صحبتی شود که ما بیاییم یا نیاییم اما این گونه صحبت‌ها به عنوان مذاکره با شورا تلقی نمی‌شود.
آیت الله جنتی+عبارت
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پاسخ کدخدایی به شائبه‌ها درباره داماد آیت‌الله جنتی
در همین انتخابات مطالب زیادی علیه اعضای شورای نگهبان گفته شد که مثلاً پول می‌گیرند و افراد را تأیید می‌کنند؛ فلان عضو شورای نگهبان این نسبت را به فلان کاندیدا دارد، بنابراین او را تأیید کرده است؛ فلان عضو شورای نگهبان به دلیل مسائل سیاسی فلانی را تأیید کرده است؛ نسبت به خود من که چند تا شرکت به نام ما درآوردند، قبلاً CNN حساب‌های بانکی سوئیس برای من درست می‌کرد و روی سایت خودش می‌گذاشت، که البته با پیگیری‌های حقوقی حکمی بر علیه CNN گرفته شد که نمی‌دانم هنوز این مطالب گذاشته می‌شود یا خیر
محمود احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
واکنش کدخدایی به شایعه لابی احمدی‌نژاد با شورای نگهبان
تأیید یا عدم تأیید صلاحیت احمدی‌نژاد در صورت ورود دوباره به انتخابات محل بحث است. نشانه‌ها گواهی بر این نیست که او با موضعی متفاوت یا چراغ سبز از سوی شورای نگهبان روبه‌رو خواهد شد؛ تا جایی که سال ۹۶ نیز آیت‌الله جنتی به محمدرضا باهنر گفته بود احمدی‌نژاد در‌صورتی‌که قصد شرکت در انتخابات داشته باشد، دنبال فتنه است.
علی مطهری+عبارت
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹
علی مطهری: تسخیر سفارت آمریکا واقعا ضرورت داشت؟/با آیت‌الله جنتی درباره روش شورای نگهبان مناظره بگذاریم /فرصت‌طلب‌ها در نظام نفوذ کرده‌اند/ اگر حجاب اختیاری شود باید کاباره ها را باز کنید
علی مطهری گفت: ما باید بدانیم که فرزند انقلاب ما هستیم، و ما هستیم که انقلاب را به مسیر اصلی خودش باز می‌گردانیم.من شخصاً معتقدم که برخی افراد فرصت‌طلب در نظام نفوذ کرده‌اند.
پول+تراول+اسکناس+عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
چراغ سبز مجمع تشخیص برای حذف ۴ صفر از پول ملی
هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص، مصوبه حذف ۴ صفر از پول ملی را مغایر سیاست‌های کلی نظام ندانست.
احمد توکلی + عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
درخواست احمد توکلی از شورای نگهبان درباره پرونده اعتبارنامه تاجگردون
احمد توکلی از شورای نگهبان خواست برای مردم توضیح دهد چگونه با وجود اسناد مسلم در تخلفات تاجگردون او را تأیید صلاحیت کرده است.
شورای نگهبان+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
تایید یک لایحه مهم توسط شورای نگهبان
شورای نگهبان در نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان را عدم مغایر با موازین شرع و قانون اساسی دانست.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
ایراد شورای نگهبان به لایحه حذف ۴ صفر از واحد پولی کشور
سخنگوی شورای نگهبان از ایراد این شورا به لایحه حذف چهار صفر از واحد پولی کشور خبر داد و گفت: با وجود توضیحات رئیس بانک مرکزی در این خصوص همچنان برای اعضای شورای نگهبان ابهام باقی ماند.