امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۳۱ AM
آخرین اخبار:
علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟ آخرین آمار کرونا در مازندران متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا ساری خالی از سکنه کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شیروان مظلومی رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران
راهداری + عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
رشد ۳ درصدی مسافران جابجا شده از مبدا استان مازندران به سایر نقاط کشور
سرپرست اداره حمل و نقل مسافر اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت:در هفت ماهه امسال ۳میلیون و ۸۹هزار و ۹۲۰مسافراز مبدا استان مازندران با تعداد ۳۵هزار و ۸۸۰ فقره صورت وضعیت بر خط صادر شده به ساير نقاط كشوراز طریق پایانه های مسافربری جابجا شده اند.
شیروان مظلومی رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران + عبارت
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
جابجایی بیش از ۲ میلیون مسافر از مازندران به سایر نقاط کشور
رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۲۹۳ مسافر در پنج ماهه امسال از مازندران به سایر نقاط کشور جابجا شده اند.