امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۲۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:صادق زیباکلام
زیبا کلام
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
نهادهای مچ‌گیری در ایران چند برابر کشورهای دیگر است/ به طور جدی با سرمنشاء فساد مبارزه نکرده‌ایم
یک استاد دانشگاه مطرح کرد: متاسفانه علیرغم این همه حفاظت، حراست، بازرسی، کنترل، احکام سنگین و مچ‌گیری، علیرغم این همه دقتی که در گزینش مسئولان به کار می‌بریم بازهم فساد وجود دارد.
زیباکلام
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷
تمجید صادق زیباکلام از آذری جهرمی
صادق زیباکلام در تمجید از آذری جهرمی نوشت: آنچه جای بحث کمتری دارد، رفتار متواضعانه جنابعالی به عنوان یک وزیر بود.
آذری جهرمی+عبارت
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
پاسخ وزیر ارتباطات به زیباکلام
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به یک توییت صادق زیباکلام واکنش نشان داد.
صادق زیباکلام
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
پاسخ دانشگاه تهران به شایعه بازنشستگی زیباکلام
دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: صادق زیباکلام در کسوت استادی حضور و فعالیت دارد و حقوق خود را در فروردین ماه امسال از دانشگاه تهران دریافت کرده‌ است.
صادق زیباکلام
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
روایت زیباکلام از ۱۴ میلیون رأی‌دهنده به روحانی که سرشان کلاه رفته است!
صادق زیباکلام می‌گوید اگر فردا انتخابات برگزار شود روحانی ۱۰ میلیون رأی هم نمی‌آورد.
حسن روحانی در جشنواره فارابی+ عبارت
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
تندروهای اصولگرا و شبه کودتا علیه روحانی!؟
صادق زیباکلام گفت: جریان تندرو آینده را از آن خودش می‌بیند. جریان تندرو می‌داند که با همین زاویه و شیب اگر جلو برویم، کسر قابل توجهی از مردم نه تنها در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت نخواهند کرد بلکه سال آینده در انتخابات مجلس شورای اسلامی هم خیلی از کسانی که طرفدار جریان تندرو نیستند، در انتخابات شرکت نخواهند کرد.
روحانی
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
زیباکلام عنوان کرد:
از «سقوط شدید اعتبار روحانی» تا «شبه کودتا برای زمین زدن دولت»
صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در گفتگوی مفصلی گفت: جریان تندرو آینده را از آن خودش می‌بیند. جریان تندرو می‌داند که با همین زاویه و شیب اگر جلو برویم، کسر قابل توجهی از مردم نه تنها در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت نخواهند کرد بلکه سال آینده در انتخابات مجلس شورای اسلامی هم خیلی از کسانی که طرفدار جریان تندرو نیستند، در انتخابات شرکت نخواهند کرد.
زیباکلام+عبارت
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
حمله شدید روزنامه جوان به صادق زیباکلام درباره اسرائیل
صادق زیباکلام روز پنج‌شنبه در توئیتی عجیب نوشت: «اگرخدای ناکرده جنگی میان ما و اسرائیل اتفاق بیفتد، به نسل‌های فردا می‌خواهیم بگوییم که با کشوری که ۲هزارکیلومتر با خاک ما فاصله داشت و نه هرگز تهدیدی علیه ما کرده بود یا دعوای دیگری علیه‌مان داشت، جنگ‌مان با آن بر سر چه بود؟ آن همه تلفات انسانی و میلیاردها دلار هزینه نظامی برای چه بود؟»
زیباکلام+عبارت
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
پایان برجام از نگاه صادق زیباکلام
صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران در گفت‌وگویی به پیامدهای پایان برجام پرداخت.
زیباکلام+عبارت
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
کنایه زیباکلام به رئیس سازمان صداوسیما
صادق زیباکلام در توئیتی خطاب به رئیس صدا و سیما که گفته بود ۸۵ درصد مردم برنامه‌های ما را می‌بینند نوشت: خواستم از ایشان بپرسم پس این همه پارازیت و بدبختی که سلامت مردم را تهدید می‌کند برای آن ۱۵درصد است؟
صادق زیباکلام
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
زیباکلام: حمایت وزارت علوم از فرهاد رهبر سیاسی است
صادق زیباکلام وزیر علوم را متهم کرد
«من متاسفم برای آقای دکتر غلامی و مدیران وزارت علوم چرا که آن‌ها به دنبال کسب رضایت جریانات تندرو اصولگرا هستند و طرح این مطالب هم در همین راستاست. نکته مهم این است که ظرف سی و چند سال گذشته که دانشگاه آزاد اسلامی به وجود آمده خیلی از اساتید ضمن اینکه استاد تمام وقت دانشگاه سراسری بوده اند عضو پاره وقت دانشگاه آزاد هم بوده اند.»
صادق زیباکلام
پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
صادق زیباکلام: ای کاش رئیس‌جمهور به مردم حقایق تلخ را می گفت
روحانی درباره استراتژی کلان دولت دوازدهم نیز برای چندمین‌بار از جمله در نشست خبری دیروز گفت «بر روی دو هدف ایجاد اشتغال مولد و مبارزه با فقر مطلق» تمرکز کرده‌ایم.
زیبا کلام
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
ادعای زیباکلام صحت ندارد
چند روز پیش نماینده‌ انجمن اسلامی معلمان به فرمانداری خرم‌آباد مراجعه و درخواست مجوز برای برگزاری همایشی تحت عنوان "گفتمان انقلاب اسلامی و حقوق شهروندی" با سخنرانی دکتر زیباکلام را برای عصر روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه ارائه می‌دهند که بلافاصله ضمن موافقت، مجوز صادر می‌شود.
گفتگوی تلویزیونی روحانی+عبارت
پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶
انتقاد‌های تند از گفتگوی تلویزیونی روحانی زیباکلام:
آقای روحانی گویی با یک مشت بچه صحبت می‌کند!
زیباکلام افزود: «آقای روحانی راجع به خیلی مسائل اصلا صحبت نمی‌کند. بزرگترین مشکل جامعه بیکاری است ایشان یک کلام در این رابطه حرف نزد. ایشان گویی با یک مشت بچه صحبت می‌کند می‌گوید خانه‌ها قدیمی هستند و مردم باید به خانه‌های جدید بروند و بعد از آن تاکید می‌کنند که ما کلید خانه قدیمی را می‌گیریم، کلید خانه جدید را می‌دهیم. واقعا برای من سوال است که تصور آقای روحانی از مردم چیست؟»