امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:صلاحیت
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
متن کامل طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری موافقت کرده که بر اساس آن تغییراتی در شرایط کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اعمال خواهد شد.
حسن خمینی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
اصلاح طلبان در اندیشه تکرار انتخابات ۹۶ / این چهره برگ برنده اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ می شود؟
این تنها زمان است که معلوم می‌کند که حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی به عنوان گزینه اصلاحات وارد کارزار رقابت ریاست جمهوری سال آینده خواهد شد یا نه؛ تایید صلاحیت خود را از شورای نگهبان خواهد گرفت و یا به طور کل قید صحنه سیاسی کشور را خواهد زد.
مجلس
+عبارت
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
مجلس نظارت استصوابی شورای نگهبان را اصلاح کرد / مرجع تعیین عدم التزام کاندیداها به اسلام و نظام مشخص شد /شورای نگهبان از کدام منابع باید استعلام کند؟
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که نظارت استصوابی در انتخابات مجلس طبق مواد قانون انتخابات مجلس حاکم باشد.
ترکان+عبارت
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
درخواست ترکان برای رد اعتبارنامه نمایندگان درگیر دلالی /برخی با وجود داشتن پرونده تخلف مالی راهی مجلس یازدهم شده‌اند
عضو حزب اعتدال و توسعه می گوید: کار مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین است، کار مجلس این نیست که با فشار وارد کردن بر قوه مجریه رئیس فلان اداره را عوض کنند و وابستگان خودش را روی کار آورند.
کدخدایی + عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار شد؛
سخنگوی شورای نگهبان: مشارکت زیر ۵۰ درصد اشکالی در دموکراسی ایجاد نمی‌کند / ورود شورای نگهبان به هزینه‌های نامتعارف یا تخلفات در تبلیغات / شورای نگهبان باشگاه سیاسی و انتخابات هم شرکت سهامی نیست
کدخدایی در پاسخ به سوالی درباره اعلام سه دلیل از مهمترین دلایل رد صلاحیت کاندیداها گفت: در ارتباط با بحث تخلفات سه محور را قبلا لحاظ کردم که در قوانین انتخاباتی به آن پرداخته شده است.‌ رد صلاحیت‌ها یا اقتصادی و سواستفاده مالی و اخلاقی و روابط نامتعارف و یا اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و حرکت در جهت مخالف حاکمیت جمهوری اسلامی است.
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
از شایعه تا واقعیت تأیید صلاحیت برخی کاندیدای مجلس در مازندران
در صورت هر نوع تغییری که البته بعید بنظر می‌رسد ابتدا به هیات نظارت شهرستان اعلام خواهد شد و سپس در رسانه‌های رسمی منتشر می‌شود.
انتخابات مجلس + عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
اسامی ۱۲۱ نامزد تائید صلاحیت شده در مازندران به تفکیک حوزه ها
شورای نگهبان اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در اختیار فرمانداری‌ها و حوزه انتخابیه استان مازندران گذاشت.
رائفی پور+ارضی+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
ماجرای لیست انتخاباتی ۲ چهره جنجالی / رائفی‌پور و ارضی از چه ناراحتند؟!
در آذر ماه که تازه تحرکات انتخاباتی اصولگرایان برای تنظیم لیست انتخاباتی آغاز شده بود، علی اکبر رائفی پور سخنران مشهور و محبوب بدنه اصولگرایان نیز تحرکات انتخاباتی خود را آغاز کرد. رفتار‌های رائفی پور به گونه‌ای بود که این گمانه تقویت شد که ممکن است او لیست انتخاباتی دهد.
انتخابات + عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
تعداد باز هم بالا رفت / ۱۷۱ نامزد برای انتخابات مجلس در مازندران رقابت می‌کنند
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مازندران گفت که با اضافه شدن ۱۸ نفر دیگر به فهرست تایید صلاحیت شدگان در استان ، آمار فهرست رقابت انتخاباتی در استان به ۱۷۱ نفر رسیده است.
فیلترشکن+عبارت
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
سی و هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ماجرای تشکیل یک پرونده جرائم انتخاباتی در آمل / احتمال عمدی بودن آتش‌سوزیِ جنگل‌های شمال / با تائید صلاحیت یک نامزد دیگر معادلات انتخاباتی بابل بازهم تغییر کرد / از سفرهای ضروری هم بپرهیزید !
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
عباسعلی کدخدایی + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
کدخدایی خبر داد / امکان افزایش تعداد تاییدصلاحیت شده‌ها / اطلاعات جدیدتری به دستمان رسید / شورای نگهبان از چه کسانی شکایت کرد؟
روزهای داغ و پرالتهاب تبلیغات رسمی انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از روز بیست و چهارم بهمن ماه سال جاری آغاز شده و از آن تاریخ است که محافل بیشتر رنگ و بوی داغ انتخاباتی به خود می‌گیرد.
فیلترشکن+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
سی و پنجمین بسته ویژه خبری عبارت؛
آخر هفته و حضور دولتی ها در مازندران/ ماجرای عکس پرحاشیه کاندیدای قائمشهر در فضای مجازی / انتقاد تند یک رسانه از استاندار مازندران در موضوع رد صلاحیت‌ها / اظهار نظر نماینده تازه تائید شده در مورد رد صلاحیت شدگان / ۵ کاندیدا در راه قائمشهر؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
انتخابات+عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
واسطه‌های فروش صلاحیت در هتل هویزه تهران؟ / محمود صادقی: هنوز نمی‌توان از جزئیات سخن گفت / کاندیداها و نمایندگانی که با این پدیده مواجه شده بودند، بر آن شهادت داده‌اند
خبرها و جزئیات در آینده می‌رسد. به گفته محمود صادقی، هنوز نمی‌توان از جزئیات پدیده واسطه‌گری برای فروش صلاحیت کاندیداها سخن گفت. اکبر اعلمی، نماینده مجلس ششم که از جمله دنبال‌کننده‌های این موضوع بوده نیز اخیرا توضیحاتی در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرده است.
مجید فراهانی+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
ما را تأیید صلاحیت نکنید؛ مردم به خیابان می‌آیند!
بسیاری از مشکلاتی که امروز وجود دارد باید با حضور و نظرات نمایندگان مردم در خانه ملت حل شود. اگر این اتفاق نیفتد و مجلس یکدست با یک تفکر و دیدگاه خاص شکل بگیرد، تبعات زیادی برای کشور خواهد داشت.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
تایید صلاحیت های جدید تنور انتخابات را داغ می کند؟ / افزایش ۲۷ نفری کاندیداهای انتخاباتی در مازندران
دبیر ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران از افزایش ۲۷ نفری فهرست نامزدهای این استان پس از بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان خبر داد و گفت که هم اکنون فهرست انتخاباتی استان ۱۵۳ نفری شد.