امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۰۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:طرح فاصله گذاری اجتماعی
 ​منصور غلامی + عبارت
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
افزایش فاصله‌گذاری فیزیکی در کنکور ۹۹
وزیر علوم گفت: با توجه به اینکه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رضایت ۹۱ درصدی از رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشتند، مقرر شد فاصله گذاری توافق شده یک متر و ۸۰ سانتی متر اعمال شود.
حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
استاندار مازندران: ۸۰ درصد مازنی‌ها در عزا و عروسی کرونا گرفتند
استاندارمازندران گفت: براساس بررسی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۸۰ درصد مازنی ها در موج دوم در مراسم عروسی، عزا و یا تجمع‌هابه کرونا مبتلا شدند.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
عروسی کرونایی و فوت پدر و مادر عروس و داماد !
‌رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی آذربایجان‌غربی گفت: در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان‌غربی پدر و مادر عروس و داماد، بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند.
حسین زادگان + عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
در نشست با معاون کل وزیر بهداشت مطرح شد؛
مقابله با کرونا در مازندران شدت گرفت / حسین‌زادگان: هرگونه تجمع در استان ممنوع
استاندار مازندران هرگونه تجمع در سطح استان که ممکن است زمینه را برای شیوع ویروس کرونا مهیا کند ممنوع اعلام کرد.
رستوران + کرونا + عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
زمزمه تعطیلی گردشگری مازندران در پی اوج‌گیری کرونا
هنوز حدود ۲ ماه از بازگشایی تدریجی تاسیسات گردشگری مازندران نمی‌گذرد که زمزمه‌های آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا بار دیگر لرزه تعطیلی بر اندام اقتصاد گردشگری استان انداخته است.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
دستورات مهم رئیس‌جمهور: رستوران‌ها تخلف کردند، بسته شوند /ماسک زدن از فردا اجباری است /از نیروی انتظامی و بسیج کمک گرفته شود
رئیس جمهور گفت: مسافرت‌ها باید کاهش یابد و به حد ضرورت برسد. اگر احساس خطر می‌کنیم و در شرایط هشدار هستیم، می‌توانیم برخی محدودیت‌ها را برای مدت کوتاهی برگردانیم.
کرونا+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
تفویض اختیارات ستاد ملی مدیریت کرونا به استان‌ها
دبیر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از تفویض اختیارات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا به استان‌ها خبر داد و گفت: این تصمیم در جلسه امروز که با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود، اعلام و به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
بعضی رسانه ها در تلاشند تا مردم را مقصر شیوع مجدد کرونا جلوه دهند؛
انگار یک عذرخواهی هم به دولت بدهکار شدیم
در ابتدای سال با تبلیغات مناسب و حمایت رسانه ها و دولت با تمام کمی و کاستی موجود در برخی موارد، رقم مسافرت‌ها در شهرهای ایران به حداقل رسید و معاشرت‌ها هم به کمترین میزان خود کاهش یافت تا آنجا که بسیاری از مردم خود را در خانه‌هایشان محبوس کردند.
حریرچی+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
معاون کل وزارت بهداشت: هشدار می‌دهم اوضاع بدتر خواهد شد
معاون کل وزارت بهداشت گفت: رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی فردی و عمومی می‌تواند عواقب سنگین و جبران ناپذیر برای ما داشته باشد.
حسن روحانی+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: به این زودی به شرایط پیش از کرونا بر نمی گردیم/ از امروز مساجد برای نمازهای یومیه به روی مردم باز است/ محدودیت ساعتی پاساژها برداشته شد/ کرونا قواعد جهانی شدن را زیر سوال برد
رییس جمهوری گفت: امام برای نجات کشور از استبداد و استعمار انقلاب را به پیروزی رساند؛ در نجات کشور از اشغال و تجاوز دفاع ملی را به انجام رساند و برای تشکیل نظام اسلامی همه نهادهای لازم را با رای و نظر مردم استقرار بخشید.
ورزشگاه آزادی+عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
نحوه مقابله با کرونا در ورزشگاه، سالن ورزشی و استخر
راهنمای فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در مراکز ورزشی شامل تمامی ورزشگاه ها، سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام، استخرهای شنا و مراکز تفریحی آبی جهت پیشگیری و کنترل کووید ۱۹ تعریف و اعلام شد.
صندلی سینما+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
جامعه فرهنگی چشم به دهان ستاد ملی مبارزه با کرونا
با گذشت تقریبا سه ماه از اپیدمی این ویروس ، و با شروع یک دوره جدید از فعالیتهای کج دار و مریز اقتصادی ، بخش کوچکی از خسارتهای ناشی از این رکود جبران شد و بارقه های امید را در دل مردم روشن کرد. در طول این مدت رسانه ها با آنچه که در توان داشتند ، دلگویه های مردم و اصناف مختلف را انعکاس دادند و رنجهای زندگی شان را به تصویر کشیدند.
پلاک+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
آغاز به کار مراکز شماره‌گذاری خودرو/ ارائه خدمت به صورت زوج و فرد
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از آغاز به کار مراکز شماره گذاری به صورت زوج و فرد و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.
روحانی+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
هشدار روحانی درباره اوج گیری مجدد کرونا / شرایط بازفعالیت مراکز مذهبی کشور
رییس جمهوری گفت: برغم آنکه در مسیر کنترل بیماری قرار داریم، اما اگر چنانچه سطح هشدارها و هوشیاری مردم کاهش یابد، ممکن است بیماری اوج بگیرد. در این شرایط ناگزیر به احیاء مجدد محدودیت‌ها هستیم. البته امیدواریم مردم کماکان هشدارها را جدی بگیرند و جز برای امور زندگی از منزل خارج نشوند.
قوه قضائیه+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
تظاهر به روزه‌خواری به بهانه کرونا جرم محسوب می‌شود
با توجه به اجرای طرح فاصله‌ گذاری اجتماعی هوشمند و ممنوعیت برخی واحدهای صنفی پرخطر، قوه قضاییه در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل بهداشتی و تصمیمات اتخاذشده از سوی اصناف، با متخلفان برخورد خواهد کرد.