امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۴۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ظرفیت های گردشگری مازندران
هتل میزبان بابلسر + عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
به بهانه افتتاح اولین هتل ۵ ستاره در مازندران پس از انقلاب؛
آسمان هتل ها در مازندران ابری است / گردشگرپذیری بدون سود در استان بی ستاره
بر اساس آمار اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مازندران، در حال حاضر سهم اين استان از اقامتگاه هاي گردشگري حدود ۶۰ هتل تنها با هفت هزار تخت است كه از اين تعداد نيز بيشترين این هتل‌ها تك يا ۲ ستاره هستند. این آمار برای استانی که به گفته مسئولان سالانه میزبان بیش از ۲۰ میلیون گردشگر است چیزی شبیه شوخی است!
صید + صیادی + صیاد + ماهیگیری + عبارت
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
۷۰ درصد صیادی شمال کشور مختص مازندران است؛
صید گردشگر با تور ماهیگیری
علاقه‌مندان این رشته را در داخل کشور، بیشتر سنین ۴۰ سال به بالا تشکیل می‌دهد. این در حالی است که در خارج از کشور، به ویژه مردم کشورهای کانادا و ژاپن، در صورت فراهم بودن شرایط لازم، بسیار مشتاق هستند که برای ماهیگیری، به سوی آب‌های گرم خلیج‌فارس و دریای خزر سرازیر شوند.
متل قو+گردشگری+عبارت
پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹
بولدینگ شهرها را به عنوان پیچیده­ ترین سطح سیستم­ ها بعد از سیستم­ های ذهنی می­داند؛
طبیعت زیبا و شهرهای نه چندان جذاب مازندران / جایی غیر از جنگل و دریا برای گذران اوقات فراغت وجود دارد؟
برای پایداری شهر و کارکرد گردشگری آن، سرمایه های اجتماعی، فیزیکی و فرهنگی مقصد را باید به گونه ای پایدار برای توسعه گردشگری شهری مورد استفاده قرار داد. منظور از گردشگری شهری پایدار، حفظ ویژگی ها و خصایص جامعه محلّی و حفاظت و ارتقای ابعاد مختلف محیط شهری (محیط انسان ساخت، طبیعی و فرهنگی) می باشد.
مونسان+فرزانه+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
روزهای آفتابی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران؛
از ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی تا پیشنهاد راه‌اندازی ۱۳۰ اسکله گردشگری به سازمان بنادر/ مونسان پای ثابت مازندران گردی شده است
اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران را شاید بتوان یکی از مهمترین ادارات این استان نامید. زیرا در صورت رونق گردشگری در این خطه سرسبز ، درامد های سرشاری نصیب مردمانش خواهد شد و به تبع آن سطح زندگی در این استان پا به پای پاک ترین صنعت قرن ۲۱ یعنی گردشگری بالا خواهد رفت.
اسکی+عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
عبارت نگاهی دارد به وضعیت گردشگری زمستانه در مازندران؛
دانه های سفید ، کاغذ های سبز / تا کی زمستان را از پشت پنجره ببینیم؟
این نوع گردشگری یکی از اشکال فصلی جهانگردی است که در گذشته طبقات ممتاز اجتماعی می‌توانستند از آن استفاده کنند، اما امروز به علت رونق جهانگردی وجود تسهیلات ارزان قیمت و بومی شدن جریان‌های توریستی، مورد توجه دیگر اقشار جامعه هم قرار گرفته است.
سیف الله فرزانه+عبارت
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸
ماجرای طرح جامع گردشگری مازندران به کجا رسید؟
مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: ۱۱ منطقه از مجموع ۱۲۲ منطقه نمونه گردشگری استان دارای طرح جامع گردشگری است.
حمید هاشمی+عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
گفتگوی عبارت با حمید هاشمی شهردار آمل؛
روشنایی شهر ارتباط مستقیم با امنیت و اقتصاد دارد / رودخانه هراز میتواند نماد گردشگری مازندران شود / مازندران زباله دان تعطیلات طولانی مدت / ظرفیت شهرداری محدود است دولت کمک کند
حمید هاشمی شهردار جوان آمل در گفتگو با عبارت با اشاره به فعالیت های شهرداری آمل، یکی از مهمترین دغدغه های این سازمان را روشنایی شهر اعلام کرد
طبیعت جاده کیاسر + عبارت
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
اتفاقی خوشحال کننده برای مازندرانی ها / بهسازی جهت پیشرفت گردشگری
مدیرکل راه‌ و شهرسازی مازندران گفت: قرار شد دهه فجر امسال پروژه چهارخطه کردن محور کیاسر به بهره‌برداری برسد.
کامران احمدی+عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
کامران احمدی شهردار شیرگاه، در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
به محیط زیست پول می دهند از شهرداری فعالیت می خواهند/۳۰ سال است در ۴هزارمتر جا زباله تخلیه می کنیم /حاشیه تلار پارک و جاده سلامت می شود
گفتگو های بلدیه عنوان پرونده ای است که در آن عبارت به صورت اختصاصی با شهرداران شهر های مختلف استان مازندران به گفتگو می پردازد و از طریق آن می توانید در جریان آخرین اخبار جاری در شهرداری ها ، مباحث روز و اتفاقات پیرامون آن قرار بگیرید.
فرزانه+عبارت
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸
۲۹ فرصت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مازندران در روسیه معرفی می‌شود
در جریان سفر سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران به کشور روسیه، ۲۹ فرصت سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان معرفی می‌شود.
دراسله+عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
سرزمینی گران بها در مازندران
مازندران یکی از قطب های گردشگری کشور است که هرساله پذیرای گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشوربوده و این منطقه سرسبز چنان چشم نواز است که روح را جلا بخشیده و باعث طراوت وجود می شود.
حسینزادگان+عبارت
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸
استاندار مازندران مطرح کرد
از لزوم توجه به ظرفیت های بوم گردی تا احداث آزاد راه دریایی در مازندران
استاندار مازندران گفت: توجه به ظرفیت های بالای بوم گردی در مازندران باعث توسعه این صنعت در استان است.
مونسیان+عبارت
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گزارش عبارت از روز نخست سفر مونسان به مازندران؛
از زمینه سازی برای افتتاح هتل ۵ ستاره با حضور روحانی تا حضور در شورای برنامه ریزی
علی اصغر مونسان معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ظهر دوشنبه ۷ مرداد وارد رامسر در استان مازندران شد و در بدو ورود مورد استقبال احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران و جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت.
گردشگری در مازندران + عبارت
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
۱۶۰ هزار میلیارد ریال پروژه گردشگری در مازندران در حال اجرا است
معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت که اکنون ۱۶۰ هزار میلیارد ریال پروژه گردشگری در استان مازندران در حال اجرا است.
عمارت تاریخی صفی آباد + عبارت
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
قفل درهای عمارت تاریخی صفی آباد بهشهر باز شد
استانداری مازندران از باز شدن قفل عمارت تاریخی صفی آباد شهرستان بهشهر پس از چهار دهه برای بازدید عموم خبر داد و اعلام کرد که جزییات بیشتر در این باره روز چهارشنبه هفته جاری اطلاع رسانی می شود.