امروز : جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۲۰ AM
آخرین اخبار:
علی لاریجانی مبتلا به کرونا شد قدردانی حسین زادگان از فرهنگ و صبوری مردم مازندران از رابطه مستقیم نان و ایمان تا ورشکستگی خبازان ماجرای تیراندازی در بابل چه بود؟ / سقوط مرد ۲۷ ساله به چاه ۲۰ متری در ساری / یک نفر بر اثر شلیک گلوله در نوشهر کشته شد / دستگیری ۱۴ سارق در بابلسر / کشف ۲۰ کیلو گرم تریاک از یک خودرو در آمل / قتل یک جوان در چمستان در یک نزاع دسته جمعی در روزهای قرنطینه این غذاها را نخورید / آیا عسل موجب کاهش وزن می شود؟ / کشف نشانه اصلی ابتلا به ویروس کرونا / سندروم دست بی قرار چیست؟ آخرین آمار کرونا در مازندران متفاوت‌ترین سیزده‌ به‌در ساروی‌ها زیر سایه کرونا ساری خالی از سکنه کلاهبردار میلیاردی داروی ضد کرونا در چنگ کارآگاهان عملیات ویژه پلیس فتای مازندران دریابیگی: ۹۰ درصد کارگران استان قرارداد موقت‌اند/۷۰ درصد کارگران بازنشسته حداقل حقوق را دریافت می‌کنند/ ما دولت را مقصر اصلی می‌دانیم/ بخش عمده جامعه کارگری حتی توان خرید ماسک و دستکش را ندارد
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عابدی رییس روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری مازندران
عکس  + عبارت
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
در چهاردهمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک مطرح شد؛
کتاب‌خانه‌های سیار روستایی گامی برای توسعه عدالت فرهنگی در روستاهای مازندران
مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران در چهاردهمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک که در ساری برگزار شد؛ ظرفیت کتاب‌خانه‌های سیار روستایی کانون را گامی موثر برای توسعه عدالت فرهنگی در روستاهای مازندران عنوان کرد و خواستار حمایت مسوولان شد.
تصویر + عبارت
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸
راه یافتگان مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی در مازندران تعیین شدند
دبیرخانه استانی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مازندران، راه یافتگان مرحله استانی را تعیین کرد.
قصه گوئی + عبارت
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره قصه‌گویی
رییس روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری مازندران گفت: مهلت ارسال آثار به بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی تا ۲۴ شهریور تمدید شد.