امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عادل عبدالمهدی
خودروی سردار سلیمانی+عبارت
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
سردار سلیمانی چرا به عراق رفته بود؟
عادل عبدالمهدی: «عصر روز ترور سردار سلیمانی با وی قرار ملاقات داشتم تا وی پاسخ دولت ایران به نامه سعودی‌ها را به دست من برساند».
عادل عبدالمهدی+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق استعفا کرد
اسپوتنیک در خبری فوری به نقل ار ریاست جمهوری عراق مدعی شده که «عادل عبدالمهدی» با کناره گیری از پست نخست وزیری موافقت کرده است.
نا آرامی در عراق
پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
اعلام منع آمد و شد در بغداد تا اطلاع ثانوی
در پی وقوع برخی ناآرامی‌ها در مناطق مختلف عراق، نخست‌ وزیر این کشور از منع رفت و آمد در بغداد از پنج صبح امروز(پنجشنبه) تا اطلاع ثانوی خبر داد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق گفت: این تصمیم مطابق بیانیه نشست رهبران در قصر السلام بغداد و به منظور حفظ نظم عمومی،امنیت داخلی، محافظت از تظاهرکنندگان در برابر برخی اخلالگران که تجاوزاتی را علیه نیروهای امنیتی، دارایی‌های عمومی و خصوصی صورت دادند و نیز برگزاری مراسم اربعین حسینی در فضایی آرام اتخاذ شد. وی گفت، نیروهای امنیتی به مسافرانی که در مسیر فرودگاه بغداد تردد می‌کنند، خودروهای اورژانس، بیمارانی که نیازمند درمان فوری هستند، پرسنل ادارات خدماتی همچون بیمارستان‌ها، اداره برق، خودروهای حمل و نقل زائران حسینی در مسیرشان از استان‌هایی غیر از بغداد به کربلا اجازه رفت و آمد را داده است.