امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عباس رجبی شهردار ساری
نقاشی قدیمی ساری + عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
نامه‌ای به نشانی سرپرست جدید شهرداری ساری؛
خوب ببین و گوش کن، آقای شهردار!
آقای شهردار! به سراغ عمارت «سردارجلیل» برو. لختی در آن بیاسآی، چشم‌هایت را ببند و در دل تاریخ، به صدای همهمه‌ی زندگی در کوچه‌ی بهرام‌اتر خوب گوش کن! به صدای «محمودنفتی»، وقتی با پاچه‌های بالازده، در دیگِ مسی می‌رقصد، صدای «علی‌باباخان»؛ وقتی بر سرِ مبادله‌ی کالابه‌کالا با پیرمردی از کیاسر چانه می‌زند، صدای گیتارِچوبی مرد پنبه‌زن، که برای تشک‌های مردم شهر، خوابی آهنگین می‌بیند. به صدای انسان گوش کن که مدت‌هاست در این شهر به گوش نمی‌رسد. تو مسئول بازگرداندن این صدایی!
شورای شهر+عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
جلسه شورای شهر ساری با حضور معاونین و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد؛
یک سیگنال واضح برای شهر / انتخاب شهردار جدید، شاید وقتی دیگر
در این نشست شورای اسلامی شهر ساری اختیارات شهردار این شهر را به معاونانش تفویض کرد تا آن ها بتوانند پیش از مشخص شدن تکلیف شهردار بازداشتی وظایف مدیریت شهری را انجام دهند.
ساری + میدان ساعت + عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
جزئیات جدید پرونده عباس رجبی و روزهای تاریک مرکز مازندران؛
یک شهر و دو پرونده / کوک شدن بمب ساعتی فساد به وقت ساری
اکنون زمان آن است که به خبر رسمی بازداشت رجبی بیشتر توجه کنیم. در متن این خبر بعد از اعلام رصد اطلاعاتی دقیق نیروهای امنیتی استان علت دستگیری شهردار را «مشاهده تخلفات متعدد در شهرداری ساری» عنوان می‌کند. مسئله‌ای که شاید به علت شوک ناشی از این خبر کمتر کسی به آن توجه کرد.
عباس رجبی
+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
جزئیات تازه از پرونده فساد بزرگ شهردار ساری؛
چه کسانی عضو باند رجبی بودند / جرم شهردار بازداشت شده ساری چیست؟
تا کنون در این پرونده شهردار، معاون مالی، مدیر مالی، کارپرداز و یک پیمانکار در شهرداری ساری بازداشت شدند و افراد زیادی هم برای بیان اظهارات و همکاری به ضابطان قضایی مراجعه کردند.
عباسعلی رضایی+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
تکلیف آینده شهرداری ساری از زبان فرماندار
فرماندار ساری گفت: روال قانونی رسیدگی به پرونده شهردار ساری باید طی شود تا پس از آن اعضای شورا برای انتخاب سرپرست و پس از آن شهردار ورود پیدا کنند.
شهرداری ساری+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
آخرین جزئیات از پرونده دستگیری شهردار ساری / اتهام آقای شهردار دقیقا چیست؟ / پرونده رجبی با ماجرای سابق شهرداری ساری ارتباطی ندارد / تا کنون ۵ متهم در این پرونده بازداشت شدند
پرونده عباس رجبی شهردار ساری با پرونده‌هایی با موضوع دستگیری‌های اعضای شورای شهر که با محوریت شهرداران سابق بوده، متفاوت است.
شهرداری + عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
آخرین وضعیت شهرداری ساری از زبان عضو با سابقه شورای شهر / معادله پیچیده برای انتخاب شهردار جدید
عضو شورای شهر ساری در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌‌های روی میز برای انتخاب شهردار ساری گفت: انتخاب سرپرست برای شهرداری یا شهردار تابع شرایطی است، که باید این شرایط فراهم شود.
شورای شهر ساری+عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی عبارت از نخستین جلسه شورای اسلامی شهر ساری پس از دستگیری شهردار این شهر؛
تکلیف شهرداری تا ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود / شورا ناراحت است اما ناراضی نیست / متاسفیم که هرروز مسائل بدتری رخ می‌دهد / اتفاقات شهرداری ساری در طول تاریخ انقلاب کم‌نظیر بود / باید از مردم عذرخواهی کنیم
جلسه امروز شورای اسلامی شهر ساری کاملا تحت تاثیر بازداشت شهردار این شهر قرار گرفت.
گادفادر+عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
پیچیدگی‌های پرونده شهرداری ساری ادامه دارد؛
احتمال انتشار اسناد پسماند و فرهنگی شهرداری ساری / آیا بازداشت‌ها ادامه دارد/ ماجرای معرفی برخی افراد توسط رئیس شورای شهر ساری چیست؟
این فرد پس از انتخاب رجبی بعنوان شهردار ساری توسط رئیس فعلی شورای شهر ساری به عباس رجبی معرفی شده بود و رجبی این شخص را که از خارج از مجموعه شهرداری آمده بود به سمت معاون اداری مالی خود منصوب کرد.
عباس رجبی+عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
پیش‌بینی عبارت درباره مشکلات شهرداری ساری محقق شد؛
شهردارساری دستگیر شد/ جزئیات بازداشت رجبی و جعبه سیاهش/ آنها که به عبوری تهمت فساد می‌زدند، خودشان پدرخوانده بودند!
در عرض کمتر از یکسال سه مدیر منصوب شهردار توسط نهادهای امنیتی و اطلاعاتی بازداشت شده‌اند. سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه در راستای مبارزه با فساد سومین دستگیری خود در یکماه اخیر را عملیاتی کردند تا شوکی بزرگ به ساروی‌ها وارد شود.
عباس رجبی+عبارت
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹
نقد با توطئه چینی فرق می‌کند؛
ماجرای اتاق فکر تخریب عباس رجبی چیست؟ / سیر یوزپلنگی حوادث و حرکت لاک‌پشتی شهرداری ساری
در این اتاق فکر طرحهایی نظیر زمینه سازی برای ارتکاب تخلف توسط کارکنان شهرداری، ایجاد جوی ناعادلانه بر علیه رجبی و ترتیب دادن شرایطی برای تخریب گسترده اما ناشناس او در آستانه انتخابات شوراها در شبکه‌های اجتماعی، مورد بررسی قرار گرفته است.
دستگیری+عبارت
سه شنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۹
جعبه سیاه بازداشتی شهرداری ساری کیست / عزل و نصب های پیاپی دستاورد یکساله رجبی
بعد از تأیید خبر دستگیری یک مدیر مهم در شهرداری ساری توسط مدیرکل دادگستری حالا همه به دنبال نام این فرد هستند. برخی نیز این سوال را مطرح کرده‌اند که این فرد توسط کدام شهردار( عبوری یا رجبی ) منصوب شده. فرد بازداشتی را جعبه سیاه نامیده‌اند و همین موضوع به قطار شدن اسامی اختصاری در شبکه‌های اجتماعی منجر شده است. عبارت امروز از طریق منابع خود، به اسم این فرد دست یافته اما به دلیل عدم انتشار نام وی توسط نهادهای مسئول و عدم اثبات جرم از ذکر نامش معذوریم،عبارت به زودی درگزارشی به آشفتگی مدیریتی در دوره جدید شهرداری ساری خواهد پرداخت. رجبی در یکسال اخیر بیش از ۲۰ عزل و نصب داشته که عددی باورنکردنی است. او حتی تعدادی از منصوبین خود را هم عوض کرده است. رجبی که با انتقاد از فساد در شهرداری و وعده مبارزه با آن شهردار شد حالا نه عملکرد قابل توجهی داشته و نه موفق به کنترل فساد شده. گفتنی است پیشتر مدیر منصوب رجبی در آرامستان هم بازداشت شده بود. موفق‌ترین چهره در ماجرای شهرداری بی‌شک سربازان گمنام امام زمان هستند که با قاطعیت وارد ماجرا شدند.
شهرداری ساری+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
برکناری ناگهانی شش معاون و مدیر ارشد شهرداری ساری / چه کسانی جایگزین شدند؟
عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در احکام جداگانه ای مدیران جدید مجموعه شهرداری را منصوب کرد.
سراتو+عبارت
پنج شنبه ۸ آیان ۱۳۹۹
درخواست شهردار ساری برای خرید خودروی میلیاردی / شورای شهر: پولی در بساط نداریم
عضو شورای شهر ساری با تایید درخواست مطرح شده از سوی عباس رجبی شهردار ساری برای خرید خودروی سراتو گفت: در حال حاضر پولی در شهرداری برای خرید این ماشین وجود ندارد.
گزارش شهرداری ساری+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
گزارش انتقادی عبارت از عقب‌گرد دردناک ساری در دوران شهرداری عباس رجبی؛
مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم
اگر قرار بود کسی را به عمارت شهرداری بفرستیم که فقط بلد است نق بزند و از نداری بنالد، بهتر نبود به جای آقای رجبی، گلام (شخصیت همیشه نا امید گالیور) را شهردار ساری کنیم؟